Profile cover photo
Profile photo
TRANSMASTER
About
Posts

Post has attachment
Każdą trasę dokładnie planujemy, uwzględniamy potencjalne zagrożenia czy niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki temu wiemy, ile czasu potrzebujemy na dostarczenie danego ładunku, a co za tym idzie, unikamy opóźnień. Oferujemy transport drogowy do wielu krajów europejskich, między innymi do Belgii i Holandii. Więcej o nas na: http://transmaster.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcemy, by każdy klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bierzemy pełną odpowiedzialność za przewożony nam towar. Koncentrujemy się na prawidłowym zabezpieczaniu ładunku, a w przypadku transportu żywności, zapewniamy optymalną temperaturę. Więcej na temat naszych usług na: http://transmaster.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doświadczeni i profesjonalni kierowcy to fundament każdej firmy transportowej. To właśnie oni muszą stawić czoła warunkom atmosferycznym i różnym sytuacjom, które mogą ich zaskoczyć podczas przewozu ładunku. Zespół naszych kierowców może poszczycić się wieloletnim stażem i dużą wiedzą. Zapraszamy do współpracy! http://transmaster.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakresie naszych usług mieszczą się: transport artykułów spożywczych, usługi spedycyjne, krajowy przewóz towarów oraz transport drogowy na terenie Europy. Co więcej, bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzony nam ładunek. Zapraszamy do współpracy! Więcej o nas na: http://transmaster.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zarówno na terenie Polski, jak również poza jej granice, przewożone są różnego typu towary. Jest to zarówno żywność, jak i towar bardzo delikatny i kruchy, czy ciężki i dużych gabarytów. Za każdym razem ważne są jednak ostrożność, prawidłowe ułożenie ładunku, czasem również temperatura chłodni. To warunki konieczne do spełnienia, by towar dotarł w stanie idealnym na miejsce. Warto więc przewóz ładunków powierzyć doświadczonej firmie. Zapraszamy do współpracy! http://transmaster.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy usługi transportowe i spedycyjne. Nie tylko bezpiecznie dostarczymy wasz ładunek z punktu A do punktu B. Zajmiemy się również kwestiami formalnymi, które są nie tylko czasochłonne, ale wymagają odpowiedniej wiedzy. Dzięki temu zaoszczędzicie cenny czas i zyskacie pewność, że każda kwestia została dopięta na ostatni guzik. Więcej o nas na: http://transmaster.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy transport artykułów spożywczych – dysponujemy chłodniami i oczywiście odpowiednią wiedzą na ten temat. Zajmujemy się również przewozem towarów na terenie Polski, a także przewozem drogowym po Europie. To nie wszystko! Świadczymy też usługi spedycyjne. Zapraszamy do współpracy! http://transmaster.pl/o-nas/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na początku naszej działalności skupialiśmy się na transporcie żywności do Grecji. Obserwowaliśmy jednak potrzeby rynku i postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o transport drogowy. Dziś świadczymy usługi transportowe - transport plandekowy i chłodniczy, do Belgii, Holandii i wielu innych krajów w Europie. Zapraszamy do współpracy! Więcej o nas na http://transmaster.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiemy, że pewność co do bezpieczeństwa ładunku jest bardzo istotna dla naszych klientów. Dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za transportowany towar. Gwarantujemy, że z nami bez szwanku dotrze w dane miejsce. Do usłyszenia! http://transmaster.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mamy własny tabor! Dzięki temu wszelkie zlecenia realizujemy sprawnie. Dysponujemy własnymi ciągnikami – mamy ich ponad 40 - i 15 samochodami. Zajmujemy się również transportem żywności - w naszym wyposażeniu nie mogło więc zabraknąć profesjonalnych chłodni. Organizujemy transport zarówno na terenie Polski, jak i całej Europy – głównie Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii. Zapraszamy do współpracy! http://transmaster.pl/oferta/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded