Profile cover photo
Profile photo
BELMAG PRODUCENT OKAPÓW GASTRONOMICZNYCH I MEBLI GASTRONOMICZNYCH
About
Posts

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. profesjonalne stoły gastronomiczne. To doskonałe rozwiązanie zarówno do restauracji, jak i pizzerii czy innych miejsc, w których przygotowuje się posiłki. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się stawać na wysokości powierzonego nam zadania. Zapraszamy do współpracy.
http://www.producentokapow.pl/stoly-gastronomiczne.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze oferowane przez nas stoły. W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby naszych klientów zamówienia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb zamawiających. Dysponujemy również stołami dla gastronomii, które wyróżniają się nie tylko solidną konstrukcją, ale także pozwalają na sprawne i bezpieczne przygotowywanie potraw. Zapraszamy do współpracy.
http://belmag.pl/oferta/
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. profesjonalne wyposażenie gastronomii. Dysponujemy zarówno standardowymi, jak i nietypowymi konstrukcjami wykonanymi z blachy nierdzewnej. Ponadto oferujemy elementy z blachy czarnej, która pomalowana została bezpośrednio w naszej lakierni proszkowej. Wszystkie osoby zainteresowane szczegółami, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.
http://belmag.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze nasze komfortowe i eleganckie meble gastronomiczne. W codziennej produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości, które gwarantują bezawaryjne użytkowanie, a także odporność na działanie czynników zewnętrznych czy podwyższoną wilgotność. Wszystkie osoby zainteresowane szczegółami, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie zamieściliśmy szczegóły oferty.
http://belmag.pl/oferta/
Add a comment...

Post has attachment
Otwarcie własnego lokalu gastronomicznego wiąże się z zakupem wielu produktów. Niezbędne są takie akcesoria jak stoły, okapy czy szafki wiszące. Jest to duży wydatek, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z usług firmy (http://belmag.pl/oferta/), która zapewnia konkurencyjne ceny oraz produkty wysokiej jakości.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Okap nie może znajdować się zbyt daleko od płyty grzewczej, ponieważ nie będzie działał skutecznie. Natomiast zbyt mała odległość może być niebezpieczna, jeśli w Waszym domu znajduje się kuchenka gazowa. Przed montażem okapu zachęcamy Państwa do zasięgnięcia fachowej opinii. http://belmag.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pamiętajcie Państwo, że para czy tłuszcz wydobywający się podczas gotowania osadza się szczególnie na meblach. Dlatego tak ważny jest okap, który powinien znajdować się w każdej kuchni. Jest to wygodne rozwiązanie, na które powinien zdecydować się każdy z Was. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://belmag.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uwielbiacie gotować? W takim razie z pewnością wiecie, jak ciężko przygotować pyszny posiłek bez okapu w kuchni. Dlatego oferujemy Wam doskonałe rozwiązania, które z pewnością świetnie sprawdzą się w Waszym domu! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://belmag.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Belmag serdecznie wita na oficjalnym profilu Google+. Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych, a także profesjonalnych okapów gastronomicznych. Zaufało nam już wielu Klientów, którzy chętnie polecają naszą działalność. Przekonajcie się sami! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://belmag.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded