Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Notarialna Gruskoś, Nowak s.c
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Masz pytanie? Pozostajemy do Twojej dyspozycji! Szczegółowe dane teleadresowe znajdziecie Państwo w zakładce http://www.krakownotariusz.com.pl/kontakt/ Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie!

Przypominamy, że w zakładce http://www.krakownotariusz.com.pl/notariusze-kancelarii/ dostępne są informacje na temat członków zespołu, tworzącego naszą kancelarię. Wszystkich Klientów zachęcamy do zapoznania się z informacjami.

Post has attachment
Zachęcamy do odwiedzenia zakładki http://www.krakownotariusz.com.pl/akty-notarialne-wymagane-dokumenty/ Znajdziecie tam Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów.

Post has attachment
Z okazji zbliżającego się 2017 roku życzymy Państwu wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów w życiu prywatnym I zawodowym oraz radości na co dzień.
Photo

Post has attachment
Sprawdź, jakie czynności notarialne wykonywane są w kancelarii Marty Nowak i Romany Gruskoś w Krakowie. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce http://www.krakownotariusz.com.pl/czynnosci-notarialne/ W przypadku pytań, pozostajemy do dyspozycji.

Siedziba kancelarii notarialnej Marty Nowak i Romany Gruskoś mieści się przy Al. Grottgera 1/1 w Krakowie. W zakładce http://www.krakownotariusz.com.pl/kontakt/ dostępna jest mapka, ułatwiająca dojazd do naszej lokalizacji. Serdecznie zachęcamy do wizyty w naszej kancelarii.

Post has attachment
Kancelaria Marty Nowak i Romany Gruskoś w Krakowie jest czynna we wszystkie dni powszednie oprócz wtorku w godzinach 9-16. We wtorki natomiast zapraszamy między godziną 10 a 17. W soboty Panie notariusz przyjmują po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym http://www.krakownotariusz.com.pl/kontakt/
Photo

Post has attachment
W ofercie naszej kancelarii znajdziecie Państwo również usługę sporządzania aktów ustanowienia hipotek. Gwarantujemy w pełni profesjonalne podejście do Klienta oraz sprawną realizację. Szczegółowe informacje na temat oferty kancelarii notarialnej Marty Nowak i Romany Gruskoś dostępne są w zakładce http://www.krakownotariusz.com.pl/czynnosci-notarialne/

Szukasz kancelarii zajmującej się sporządzaniem protestów weksli oraz czeków? Koniecznie zapoznaj się z ofertą kancelarii notarialnej Marty Nowak i Romany Gruskoś w Krakowie. Zapewniamy, że Twoją sprawę załatwimy w pełni profesjonalnie, sprawnie i w przyjaznej atmosferze http://www.krakownotariusz.com.pl/czynnosci-notarialne/

Post has attachment
W ofercie kancelarii notarialnej Marty Nowak i Romany Gruskoś znajdziecie Państwo m.in. usługę sporządzania poświadczeń, doręczania oświadczeń, a także spisywania protokołów. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta http://www.krakownotariusz.com.pl/czynnosci-notarialne/
Wait while more posts are being loaded