Profile cover photo
Profile photo
Aquarius Gem Shipping
About
Posts

Post has attachment
Zajmujemy się również transportem materiałów niebezpiecznych (ADR). Mogą być Państwo pewni, że powierzony towar zostanie dowieziony z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Przestrzegamy przepisów i wymogów dotyczących opakowania, klasyfikacji i oznakowania ładunku. Zachęcamy do kontaktu - http://aquarius-gem.com/transport-adr-27-pl.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, staranności i poczuciu odpowiedzialności
wykonujemy swoją pracę profesjonalnie i terminowo. Odwiedź naszą stronę internetową http://aquarius-gem.com/ już dziś! Pragniemy zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zależy Państwu na szybkim dostarczeniu towaru, dobrym rozwiązaniem będzie transport lotniczy. Prowadzimy współpracę z licznymi, zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi liniami lotniczymi. Oferujemy kompleksową obsługę importu oraz eksportu przesyłek z dowolnego miejsca na świecie. Zachęcamy do kontaktu - http://aquarius-gem.com/transport-lotniczy-21-pl.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakres usług naszej firmy spedycyjnej obejmuje także transport morski. Zorganizujemy dla Państwa transport ładunków w kontenerach każdego rodzaju. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo przy sporządzaniu dokumentacji eksportowej i importowej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://aquarius-gem.com/transport-morski-19-pl.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Aquarius Gem Shipping specjalizuje się w logistyce i spedycji. Zajmujemy się międzynarodowym transportem morskim i lotniczym oraz międzynarodowym i krajowym transportem lądowym. Gwarantujemy, że powierzone towary dotrą na miejsce szybko i bezpiecznie. Zachęcamy do współpracy - http://aquarius-gem.com/oferta-2-pl.html.

Pexels
Pexels
pexels.com
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded