Profile cover photo
Profile photo
Autoservis AlfaRomeo
1 follower -
Alfa Romeo Plzeň
Alfa Romeo Plzeň

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Jsme autoservis, který se zaměřuje i na pronájem vozidel – provozujeme autopůjčovnu. >>> https://alfaomegaservis.cz/autopujcovna-autoservisu-plzen-…/

Působíme ve více městech jak v Jihočeském, tak v Západočeském kraji. Vozidla si můžete zapůjčit ve Strakonicích, Písku, Klatovech, Plzni atd. Vámi objednané vozidlo jsme ochotni doručit i na jiné místo. Zapůjčíme Vám vozidla pro krátkodobý či dlouhodobý pronájem. V našem vozovém parku naleznete vozidla více kategorií, včetně luxusních. V naší nabídce jsou převážně vozidla značky Škoda ale i vozidlo BMW a Mercedes Benz. Vozidla můžete využít i pro cesty do zahraničí. Již v minulosti jsme zapůjčovali vozidla rodinám, které narychlo sháněli vozidlo na dovolenou po čechách i do zahraničí. Také jsme v minulosti zapůjčovali vozidla lidem, kteří chtěli udělat radost svým blízkým a vozidla si půjčili jednodenně jako zážitek ze svezení.

#Autopůjčovna
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Provádíme zejména tyto opravy osobních a dodávkových automobilů. Zajištění STK v Plzni – kontrola vozu před STK. Příprava automobilu na STK v Plzni. Provedeni STK. Automobil odvezeme – opravíme a dovezeme zpět. Dále provozujeme odtahovou službu. Při opravách možnost zapůjčení náhradního vozidla. Zajišťujeme výkup a prodej italských automobilů – i poškozených bez STK.

>>> https://alfaomegaservis.cz/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Servis vozů FIAT >>> https://alfaomegaservis.cz/fiat-servis-kompletni-servis-vozu-fiat/

Fiat servis – kompletní servis vozů FIAT – výměny olejů – výměny rozvodů motorů, opravy brzd – diagnostika italských automobilů. Provádíme opravy podvozků, výměny dílů náprav. Výměny prvků pérování – tlumičů pérování, uložení tlumičů pérování, Po kontrolách podvozků vyměníme veškeré poškozené díly jako jsou – silentbloky, unibaly, ložiska kol, ramena náprav, kulové čepy, tyčky řízení a tyčky a uložení stabilizátorů. Opravíme výfuky vyměníme zkorodované tlumiče výfuků i poškozená výfuková potrubí. Prodej náhradních dílů FIAT.

Potřebujete poradit s opravou Vašeho vozu a informovat se o ceně opravy? SERVIS VOZŮ ALFA ROMEO FIAT LANCIA v Plzni: telefon: zde stačí z mobilu kliknout >>> +420 777 039 452
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Provádíme diagnostiku automobilů Fiat
>>> https://alfaomegaservis.cz/fiat-servis-kompletni-servis-vozu-fiat/

Kompletní autodiagnostika vozů FIAT
Diagnostika motorů automobilů FIAT
Diagnostika brzdových systémů automobilů FIAT Diagnostiky klimatizací
Diagnostika elektro instalací

Prodej nových i použitých náhradních dílů pro vozy značky: Fiat. Poskytujeme záruku i na použité náhradní díly. Skladem velké množství dílů k odběru. Na dotaz možno díly i na ostatní značky vozidel.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Výměny olejů – výměny veškerých náplní automobilů Fiat
>>> https://alfaomegaservis.cz/fiat-servis-kompletni-servis-vozu-fiat/

Provádíme výměny motorových i převodových olejů. Po kontrolách brzd provedeme výměnu brzdové kapaliny. Doplníme náplně klimatizací. Zkontrolujeme stav náplně ostřikovačů skel a světlometů.

Výkup a prodej vozů Fiat
Výkup ojetých vozů Fiat (i poškozených)
Poskytování náhradních vozidel po dobu opravy
Prodej ojetých vozů Fiat
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Provádíme výměny rozvodů motorů automobilů Fiat >>> https://alfaomegaservis.cz/fiat-servis-kompletni-servis-vozu-fiat/


Výměna rozvodů motoru včetně vodního čerpadla. Pro každý typ motoru máme originální montážní přípravky. Při výměnách rozvodu motoru používáme výhradně kvalitní náhradní díly – sady pro opravy rozvodu motoru.

Veškeré mechanické
Výměny všech náplní na počkání
Preventivní prohlídky, diagnostika
Příprava na technickou kontrolu
Zajištění technické kontroly
Provedeme odtah Vašeho vozu - vlastníme odtahové vozidlo
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded