Profile cover photo
Profile photo
E.B. Cenker. Gabinet stomatologiczny
1 follower
1 follower
About
E.B. Cenker. Gabinet stomatologiczny's posts

Post has attachment
Zespół w Cenker to profesjonalni dentyści i nowoczesny sprzęt, który znajduje się w naszym gabinecie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie prezentujemy w pełni wyposażony gabinet stomatologiczny w Bydgoszczy - http://cenker.pl/galeria. 
Photo

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z zakresem naszych usług: http://cenker.pl/zakres-uslug. W naszym gabinecie Cenker posiadamy odpowiednie kwalifikacje by świadczyć Państwu usługi z zakresu stomatologii oraz protetyki. 
Photo

Post has attachment
Poszukują Państwo profesjonalnego gabinetu stomatologicznego na terenie Bydgoszczy? Nasz gabinet oferuje w swojej ofercie: wypełnienia kompozytowe oraz wypełnienia glaskonomerowe. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://cenker.pl/. 
Photo

Jako jedyny gabinet stomatologiczny w Bydgoszczy wykonujemy pełnoceramiczne korony CEREC. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, jak również do zapisów - http://cenker.pl/. 

Post has attachment
Wizyta u stomatologa często kojarzy się z nieoczekiwanie wielkim wydatkiem. W naszym gabinecie możesz zapoznać się z dokładnym cennikiem i samodzielnie zdecydować na co akurat chcesz sobie pozwolić. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://cenker.pl/cennik/.
Photo

Post has attachment
Gabinet stomatologiczny Cenker zaprasza na zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz estetycznej. Jeżeli chcemy cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem to warto regularnie kontrolować stan swoich zębów i leczyć je możliwie najszybciej. Więcej na naszej stronie http://cenker.pl/zakres-uslug.
Photo

Post has attachment
Czy wiesz, że pierwszą wizytę naszego dziecka u stomatologa należy zaplanować, gdy dziecko będzie miało około pół roku? Takie spotkanie ma przede wszystkim na celu zapoznanie się naszego maluszka z miejscem, które w przyszłości powinno kojarzyć się pozytywnie. Mają Państwo dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia strony - http://cenker.pl/. 
Photo

Post has attachment
Wiesz, że wyróżniamy trzy rodzaje szczoteczek o różnej twardości włosia? Są to: miękkie- które są dedykowane dla osób, którzy mają wrażliwe dziąsła, średnie – pozwala dobrze oczyścić zęby i chronić dziąsła oraz twarde – są rzadko polecane, odpowiednie dla osób o zdrowych i odpornych dziąsłach. Jeżeli masz pytania, zachęcamy do kontaktu - http://cenker.pl/kontakt. 
Photo

Post has attachment
Jakiej szczoteczki powinniśmy używać podczas szczotkowania zębów? Mamy kilka możliwości: szczoteczkę elektryczną lub manualną, wybór należy już do nas. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony - http://cenker.pl/. 
Photo

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że powinniśmy czyścić zęby szczoteczką oraz pastą do zębów przez około 3 minuty – przynajmniej dwa razy dziennie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony - http://cenker.pl/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded