Profile cover photo
Profile photo
Rzeczoznawca Majątkowy Dariusz Sas
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Profesjonalna wycena nieruchomości często okazuje się niezbędna, na przykład podczas kupna lub sprzedaży. W takim przypadku warto skorzystać z usług doświadczonego rzeczoznawcy, który przeprowadzi dokładną analizę i sporządzi uczciwą wycenę. W zakresie moich usług mieści się wycena lokali usługowych, wycena magazynów, wycena mieszkań, wycena działek leśnych oraz rolnych. Z moją szczegółową ofertą możecie zapoznać się na: https://operaty.eu/moja-oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyceny nieruchomości sporządza się w różnych celach. Usługi rzeczoznawcy majątkowego są bardzo pomocne, gdy chcemy kupić lub sprzedać dom, czy działkę. Ustalenie wartości nieruchomości da nam pewność co do uczciwej ceny, jaką możemy zapłacić lub zaproponować chętnym nabywcom. Wielokrotnie zajmowałem się szacowaniem wartości domów czy mieszkań, wszystkie informacje o mnie i moim doświadczeniu znajdziecie na: https://operaty.eu/moja-oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako rzeczoznawca majątkowy pracuję od lat. Sporządzam wyceny nieruchomości gruntowych zabudowanych, a więc wyceny domów, mieszkań, czy obiektów handlowych, jak również niezabudowanych, między innymi działek budowlanych i rolnych. Więcej na temat profilu działalności mojej firmy przeczytacie na: https://operaty.eu/. Zapraszam do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przed wystawieniem na sprzedaż mieszkania lub przed jego zakupem chcemy poznać jego prawdziwą wartość, czyli ile realnie jest ono warte na wolnym rynku. Dlatego warto skorzystać z usług rzetelnych rzeczoznawców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://operaty.eu/moja-oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wynagrodzenie rzeczoznawcy majątkowego jest każdorazowo ustalane indywidualnie z klientem i określa je umowa z zamawiającym. Koszt usługi nie jest uzależniony od wartości nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://operaty.eu/moja-oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stosując podejście dochodowe zakłada się, że nieruchomość przyniesie właścicielowi dochód w przypadku jej wynajęcia. Należy więc znać stawki czynszu lub inne dochody z nieruchomości stanowiącej przedmiot wyceny oraz z nieruchomości podobnych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą: https://operaty.eu/moja-oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wycena nieruchomości polega na określeniu wartości rynkowej. Wartość rynkową określa się dla nieruchomości, które są lub mogą być przedmiotem obrotu rynkowego. Określenie wartości rynkowej nieruchomości poprzedza się analizą rynku nieruchomości w szczególności w zakresie uzyskiwanych cen, stawek czynszów oraz warunków zawarcia transakcji. Aby określić wartość rynkową nieruchomości należy zastosować podejście porównawcze albo podejście dochodowe. Zapraszam do zapoznania się z ofertą: https://operaty.eu/moja-oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wycena wykonana przez rzeczoznawcę nie jest oczywiście dokumentem długoterminowym. Zmiany zachodzące na skutek między innymi użytkowania jakiegoś lokalu czy też zmiany związane z aglomeracją miejską mają ogromny wpływ na wartość potencjalnej nieruchomości mieszkalnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://operaty.eu/moja-oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadanie ważnej i profesjonalnej wyceny nieruchomości, którą zamierzamy w najbliższym czasie sprzedać jest bardzo ważne. Ów ważność wzrasta jeszcze bardziej, gdy mowa o nieruchomościach mieszkalnych. Dziś dla potencjalnego kupca liczy się nie tylko lokalizacja mieszkania czy jego metraż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://operaty.eu/moja-oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rzeczoznawca oceniając wartość mieszkania bierze pod uwagę te czynniki, które są ważne z perspektywy potencjalnych kupujących i byłyby przez nich uwzględniane. I tak na przykład poza danymi technicznymi jak wielkość, ilość pokoi, rozkład pomieszczeń czy koszty eksploatacyjne, bierze się pod uwagę standard wykończenia. Mieszkania przeznaczone do remontu będą warte mniej niż nieruchomości wykończone, które nie wymagają wymiany instalacji czy też nadają się do natychmiastowego zamieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://operaty.eu/moja-oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded