Profile cover photo
Profile photo
Сергей Афанасьев
349 followers
349 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Нове дослідження психологів з Університету Мічигану показує, що серед тих, хто почуває себе самотнім, релігійні люди менш схильні втратити жагу до життя, тому що їх віра заповнює цю порожнечу.

"Для соціально ізольованих людей Бог може слугувати замінником взаємин. Це компенсує частину того, що мають забезпечувати нормальні стосунки між людьми", – зазначає керівник дослідження Тодд Чан.

До такого висновку вчені дійшли, об'єднавши три дослідження, у яких загалом взяло учать більше 19 тисяч людей.

Психологи вивчили дружні стосунки цих людей, їх релігійні переконання, почуття самотності та цілеспрямованність.

З'ясувалося, що релігія не має серйозного впливу на почуття щастя, приналежності до чогось або цілеспрямованність для тих, хто не почуває себе самотнім.

Але для тих, хто не має багато друзів, вплив релігії і звернення до Бога як до друга, коли вони не мають підтримки соціальних зв'язків, є характерним.

"Наше дослідження доводить, що серед двох людей, які почувають себе соціально ізольованими, саме ті, хто більш пов'язаний з Богом, краще вбачають у житті ціль", – зазначає соавтор дослідження Ніколас Міхалак.

Однак, релігії недостатньо, щоб замінити взаємини між людьми.

"Ці результати не вказують на те, що люди можуть або повинні покладатися на Бога більше, ніж на людей для того, щоб мати ціль в житті.

Якісні стосунки між людьми, як і раніше, залишаються первинним і постійним джерелом цілей у житті", – зауважує професор психології і соавтор дослідження Оскар Ібарра.

Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ему была проведена психиатрическая экспертиза, и следствие просит не привлечения к уголовной ответственности, а направления на принудительное лечение", - добавил Камакин. На первом заседании, которое состоится 20 августа, защита намерена заявить ходатайство об исключении экспертиз. По мнению адвоката, они являются недопустимым доказательством, так как основаны на домыслах. Камакин отметил, что если суд удовлетворит ходатайство, других доказательств вины не будет. Дело в отношении Никитина возбуждено по статье 282 УК «Возбуждение ненависти либо вражды, а равно унижение человеческого достоинства».
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Инструкция для тех, кто хочет написать политзекам, но не знает, как это сделать
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded