Profile cover photo
Profile photo
Hamal İstanbul
1 follower -
İstanbulda Hamal Ve Günlük Eleman Hizmetleri Bulun | Taşıma Elemanı | Ev Taşıma | Ofis Taşıma | Parsiyel Taşıma | Çelikkasa Piyano Taşıma.
İstanbulda Hamal Ve Günlük Eleman Hizmetleri Bulun | Taşıma Elemanı | Ev Taşıma | Ofis Taşıma | Parsiyel Taşıma | Çelikkasa Piyano Taşıma.

1 follower
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Hamal İstanbul commented on a post on Blogger.
Ankara Bu İşin Kompedanı İlk Hamal Ev Taşıma İşlerini Ankaralılar Ta Osmanlıdan Önce At Arabalarıyla Yaparlarmış. Hamal Ve Taşıma Elemanı İçin Hamal İstanbul Firmasını Aramanız Yeterli Olacaktır. hamalistanbul.com

Post has attachment
Hamal İstanbul commented on a post on Blogger.
Taşınacaksanız Şunu Unutmayın, evi Nakliye Firması Taşır Eğer Doğru Firmayla Tşınmassanız Evi Siz Sırtınızda Taşımız Gibi Olursunuz.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Piyano Nakliye
Bulunduğunuz yaşam alanının değişim zamanı geldiğinde eşyaları taşımak epeyce yorucu bir iştir. Sahip olduğunuz bütün eşyalarınızın her birinin gözünüzde ayrı bir değeri vardır. Fakat bazıları vardır ki hem maddi değeri, hem de manevi değeri diğerlerinden farklılık göstermektedir. Herkes tarafından beğenilen ve özenle korunan bu eşyaların başında piyano gelmektedir. Her türlü eşyayı paketleyebilir taşınmak için hazırlayabilirsiniz. Fakat piyano nakliye çok ayrı bir işçilik gerektirir. Yeni bir eve taşınmak için evden eve nakliyat firması ile anlaşırken eşya listesi içerisinde piyanonun varlığı hissedildiğinde nakliyat firmaları tarafından ayrı bir kategori oluşturulmaktadır. Gözünüzde büyüttüğünüz piyanonuz en güzel şekilde paketlenerek özenle araç içine yerleştirilmektedir. Piyano nakliye için taşıma elemanları bu işte tecrübe kazanmış taşıyıcı elemanlar kullanılarak yapılmaktadır.
Yeni bir mekana taşınacağınız zaman kıymeti konusunda paha biçemediğiniz piyanonuzun nakliyesi bu konuda tecrübeli firmalar tarafından kolaylıkla yapılmaktadır. Taşıtma konusunda hiçbir endişeye gerek yoktur. Hassas yapılarının bilincinde olan taşıyıcı elemanlar bütün detaylarını en iyi şekilde bildikleri piyanonuzu hiçbir köşesine zarar gelmeyecek şekilde taşıma işlemini yapmaktadırlar. Taşıma esnasında yeteri kadar eleman temini sağlayarak asansörle indirilecekse hiçbir çizik oluşmadan darbeye maruz kalmadan asansör kabinine yerleştirilir. Ayrıca asansör kurulumunun mümkün olmadığı alanlarda teknoloji harikası kendiliğinden merdiven çıkan akülü el arabası kullanılarak merdiven boşluklarından kolay bir şekilde indirilmektedir. Böylelikle çok eleman çok sorun anlayışından uzak taşıma faaliyetleri yerine getirilmektedir.
Günümüzde sıkça kullanılan akülü merdiven çıkan el arabası piyano gibi şekilsiz eşyaların indirilmesi ve yüksek binalara çıkarılmasında taşıyıcı eleman olarak kullanılan kalabalık hamal teminine gerek kalmamaktadır. Piyano nakliye hizmetleri sunulurken eşya sigortalama işlemi özel eşya statüsünde değerlendirilerek herhangi bir olumsuzluk ortaya çıktığında ödenecek teminatlar normal eşya değerlerine göre daha yüksek belirlenmektedir. Özellikle piyano nakliye sırasında dikkat edilen konu paketleme için kullanılan ambalaj malzemelerinin özel tasarım havalı naylon veya yumuşak dokulu branda gibi malzemeler kullanılmasına dikkat edilmektedir. Paketleme yapılırken merdiven boşluklarında oluşabilecek herhangi bir çarpma, sürtme veya sıkışıklık oluşmalarında piyanonuzun hiçbir hasar görmemesi için kalınlık seviyesi ayarlanmaktadır. Çünkü piyano ağır bir malzeme olduğu için herhangi bir çarpma anında özellikle köşe kısımları daha çok hasar görecektir. Bu nedenle piyano nakliye işlerinde paketleme aşamasında ne kadar zaman geçtiği dikkate alınmadan özel bir ambalajlama işlemi yapılmaktadır.
Piyano nakliye faaliyetleri çerçevesinde her türlü piyano özen gösterilerek taşınmaktadır. Bir konsol piyano taşımasında gösterilen hassasiyet kuyruklu piyano taşımasında da gösterilmektedir. Fakat antika konsol piyano taşımacılığı ayrı bir hassasiyet gösterilerek piyano nakliye işlemi yapılmaktadır. Araç içine yerleştirilmesinde etrafı koli veya diğer yumuşak eşyalar ile kaplanarak mobilya ve beyaz eşyaların taşınma esnasında teması engellenir. Bu bilinç doğrultusunda 180 kilogram ile 320 kilogram aralığındaki konsol piyano 350 kilogram ile 650 kilogram arasındaki kuyruklu piyano merdiven boşluklarından araçlara taşınma esnasında akülü kendinden merdiven çıkan el arabası yardımı ile kolaylıkla taşınabilmektedir.

Post has attachment
Çelik Kasa Taşımacılığı
Tüm yurt genelinde ve özellikle İstanbul'da güvenli bir şekilde çelik kasa taşımacılığı sorunsuz bir şekilde yerine getirilmektedir. Özellikle iş yerlerinde bulunan çelik kasaların ofislerden alınarak araçlara taşıma işleminde görev yapan elemanlar profesyonel taşıyıcı eleman kadrosunu oluşturmaktadır. Her ağırlıktaki çelik kasa taşımacılığı kızaklar kullanılarak merdiven basamaklarına zarar vermeden transfer işlemi yapılmaktadır. Bunun yanında oda içinde veya odalar arasında kasaların yer değiştirmesi gerektiğinde profesyonel hamal hizmeti sunularak kaliteli işçilikler ortaya çıkarılmaktadır.
Çelik kasa taşımak ilk bakışta çok zor ve zahmetli bir iş olarak görülmesine rağmen uzun yıllar çelik kasa taşımacılığı yapan profesyonel ekipler bu konuda uzmanlaşmışlardır. 1300 kilogram ağırlığında olan büyük ebatlı çelik kasalar 4 kişi tarafından kızak ve kemer sistemi kurularak güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Merdivenlerden indirilirken en alta kaygan özellikteki branda üstüne ahşap kızak kızak üzerine kaydırmaz özellikte malzeme kaplanarak kasa yerleştirilmektedir. Omuz bölgesinden kuvvet alacak şekilde hamal hizmeti veren kişilerin vücut yapılarına zarar vermeyecek şekilde yük dağılımı sağlanmaktadır. Kaldırma işlemi kızak üzerine yerleştirilirken dikkatli bir şekilde yapılmaktadır.
Kızak üzerine yerleştirilen kasa sağlam ambalaj malzemeleri ile sabitlenerek kızak üzerinde hareket etmemesi için tedbir alınmaktadır. Merdiven başına getirilen kızak üzerindeki kasa 2 kişi önde 2 kişi arkada olacak şekilde kemerler yardımı ile yavaş bir şekilde kaydırma usulü kullanılarak indirilmektedir. İndirilen kasalar çelik kasa taşımacılığı yapmak için ayarlanmış olan özel araçlara yerleştirilir. Özellikle bu tip araçların yükleme boşaltma kolaylığı sağlaması için arka kapak kısımlarında kolay kullanım sağlayan düz tablalı vinç sistemleri mevcuttur. Kasa dört kişi yardımı ile araçların yanına kadar getirildiğinde araca monteli vinç yardımı ile kaldırılarak araç içine yerleştirilir.
Günümüzde çelik kasa taşımacılığı konusunda daha kolay bir yöntem olan akülü kendiliğinden merdiven çıkan el arabası kaldırma kapasitesi dahilinde olan çelik kasaları daha az elemanla daha kolay ve daha seri şekilde taşıma işlemini yapmaktadır. Geliştirilen bu tip teknolojik aletler çok sayıda hamal eleman kullanımına gerek kalmadan çelik kasa taşımacılığı yapılmasını kolay bir hale getirmektedir. Fakat çelik kasa taşımacılığı konusunda yük kapasitesi yeterli olmadığından trans palet sistemleri kullanılarak çelik kasalar taşınmaktadır. Aynı zamanda merdiven dışında düz zeminlerde kasa arabası kullanılarak çelik kasa taşımacılığı yapılmaktadır.
Daha emniyetli ve profesyonel elemanların kontrolünde kullanılarak her ebattaki çelik kasa için bu kasaların ebatlarına göre merdiven kızakları yapılarak kasaların ve taşınacağı zeminin güvenliği sağlanmaktadır. Bu konuda en çok dikkat edilen husus taşıyıcı eleman olarak görev yapan hamal statüsündeki kişilerin iş ve işçi güvenliği sağlanması olmaktadır. Bu konuda yapılan çalışma öncelikle sağlam ve kuvvetli elemanlardan seçilerek herhangi bir rahatsızlığı olmamasına özen gösterilir. Çünkü 1300 kilogram ağırlığındaki çelik kasalarda kişi başına düşecek yük 325 kilogram olacağı hesaplanarak gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Post has attachment
Parsiyel Taşımacılık
Taşımacılık sektöründe taşınan kişilerin avantajına olan parsiyel taşımacılık aynı yol güzergahında olan taşınacak eşyaların tek kamyon içerisine yerleştirilerek teslimatları yapılmaktadır. Aynı kamyonet içerisinde farklı eşya sahiplerinin mallarının olması tereddüt yaşanmasına gerek kalmadan teslimatları yapılmaktadır. Bu konuda özellikle eşya sahipleri avantajlı konuma geçmektedir. Çünkü yapılan çalışma kapsamında masraflar düşmektedir. Taşıtmak istenilen mallar hacim olarak bir kamyonun kasasını az bir hacimle kaplaması taşıyan firma için mesafe aynı olacağı için tek kişi olduğu takdirde evden eve nakliyat fiyatları veya eşya taşıma fiyatları üzerinden herhangi bir düşüş yapılmayacaktır. Fakat eşyaların kapladığı alan dışında kalan bölüme aynı güzergaha gidecek olan başka bir kişinin eşyalarının yüklenmesi durumunda parsiyel taşımacılık uygulaması esaslarından değerlendirileceği için nakliye fiyatları eşya boyutuna göre düzenlenecektir.
Parsiyel taşımacılık aynı güzergaha taşınacak eşyaların tek parça veya birçok parçadan oluşması ücret belirleme konusunda etkili olmaktadır. Çünkü tek parça eşya yerleştirme işlemlerinde zaman kaybı ve istifleme sorunu yaşanmazken parçalı ve şekilsiz eşyaların yerleştirilmesinde alan sorunu yaşanacağı için ücretlendirme konusuna önem verilmektedir. Yapılan çalışmalarda kesinlikle eşyaların karışması veya teslimatlarda sıkıntı yaşanması söz konusu değildir. Evden eve nakliyat esasları doğrultusunda uygulanan eşya sigortalama işlemi aynı şekilde parsiyel taşımacılık sektöründe de uygulanmaktadır. Ücretsiz ekspertiz işlemleri sayesinde eşyaların yerinde muayenesi hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede yerine ulaştırma konusunda zaman kazanılmış olmaktadır. Eşya boyutunuz ne kadar olursa olsun parsiyel taşımacılık çalışmalarında paketleme, demonte ve istifleme konularına azami özen gösterilmektedir.
Bugün kargo şirketleri parsiyel taşımacılık için uygun bir örnek olmasına rağmen parsiyel taşımacılık ücretleri nakliye firmaları tarafından yapılan parsiyel taşımacılık ücretleri arasında büyük farklılıklar oluşmaktadır. Çoğu zaman maddi durumu uygun olmayan müşterilerden ödeme kolaylığı açısından toleranslar sağlanırken kargo şirketleri kesinlikle malı teslim aldıkları anda veya alıcı ödemeli işlemlerde teslim ettikleri anda ücreti talep etmektedirler.
Parsiyel taşımacılık işlemlerinde en çok dikkat edilen konu yükleme sırası olmaktadır. En son inecek olan eşyalar ilk yüklemesi yapılarak teslimatların hız kazanması sağlanmaktadır. Böylelikle bir grup eşya yükleme ve boşaltma sırasında hareket ettirilerek hasar oranları sıfıra indirilmektedir. Bilinmesi gereken asıl konu parsiyel taşımacılık yapılırken eşya azlığı veya çokluğu dikkate alınmadan hassas bir paketleme işlemi yapılmaktadır. Paketleme işlemi sırasında eşyaların ayrıntılı şekilde envanteri çıkarılarak doğru zamanda doğru yerde teslimatlar yapılmaktadır. Güzergah doğrultusunda eşyaların teslimatları bu envanterlere göre yapılmakta indirme işlemleri müşteri onayı ile birlikte bitirilmektedir.
Parsiyel taşımacılık özen isteyen bir işçilik oluşturarak lojistik hizmetlerinde fiziksel bir kabiliyet gerektirmektedir. Nakliye sektörünün bir parçası olan parsiyel taşımacılık maliyet avantajı konusunda en uygun seçim olmaktadır. Karayolu ile yapılan parsiyel taşımacılık yükleme işlemleri kapıdan veya depolardan yapılarak en uygun nakliye hizmetleri sunulmaktadır. Parsiyel taşımacılık faaliyet alanında yapılan parça taşımalar küçük veya az ölçekli olması durumunda maliyeti de düşük olacaktır.

Post has attachment
İstanbul Hamal
İstanbul sahip olduğu kraterler bakımından iş imkânlarının en bol olduğu bir bölge özelliğini üzerinde taşımaktadır. İş imkânlarının bol olması bir çok kontrolsüz faaliyetinde ortaya çıkmasına neden olmaktadır. En başta taşımacılık sektöründe ne kazanırsam kar anlayışı içerisinde çalışan taşıyıcı elemanlar piyasanın dengesiz sorunları olmaktadır. Çünkü hamal ve hamallık mesleği geçmişten günümüze bir kontrol mekanizması dâhilinde gelişen bir hizmet ağıdır. Bunun dengesini bozmak ve ortaya çıkan olumsuzlukları sahiplenmemek eşya sahiplerinin en çok yaşadığı sorunlar arasındadır. Fakat bu gibi sorunlara çözüm üretmek amacı ile kurulmuş İstanbul hamal firması artık daha kontrollü ve güvenli hamal hizmeti vermeye başlamıştır. Oluşan dengesizlikleri ve taşıma esnasında çıkan hasarları en aza indiren İstanbul hamal eşya taşımacılığı hizmeti yanında bir çok günlük amele işlerinde cevap verebilecek potansiyele sahiptir.
Taşımacılık sektöründe İstanbul hamal, günlük hamal hizmetleri, günlük taşıma elemanı hizmetleri, çeyiz nakliyesi hamalı temin ve tedarik işlemleri, ev taşıma hamaliye işleri, ağır yük taşıma ve ağır iş yapma konusunda hamal temini sağlamaktadır. Bunun yanında öğrenci eşyası taşıması için hamal, bekar evi taşımak için hamal, odun taşıyıcı hamal, kömür taşıma elemanı, moloz taşıma elemanı kategorisinde de görev yapacak İstanbul hamal eleman bulundurmaktadır. İstanbul hamal büro taşıyıcı hamal, ofis eşyası taşıma için hamal, kamyon yükleme hamalı, kamyon boşaltma hamalı, tekstil ürünleri taşıma hamalı görevleri içinde en kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Bütün bu faaliyetlerin yanında fabrika ortamlarında iplik ve kumaş taşıma hamalları en seri şekilde işler yapmaktadır. Özel emek isteyen işlerin başında gelen çelik kasa taşıma hamal ve para kasası taşıma hamal faaliyetleri güçlü ve dinç kas yapısına sahip elemanlardan seçilerek görev verilmektedir.
İstanbul hamal işlerinden olan piyano taşıma için hamal hizmeti bu alanda tecrübe edinmiş her çeşit piyano hakkında bilgisi olan kişiler kullanılmaktadır. Çeşitli iş kollarına yayılmış olan İstanbul hamal faaliyetleri kırım döküm ve delme faaliyetleri için hamal hizmeti verilirken inşaat sektöründe de çalışma kabiliyetine sahip elemanlar bulunmaktadır. Her alanda yaygın hizmet veren fuar taşımacılığı dizi seti ekipmanları taşımacılığı, eşya paketleme ve ambalaj işlemleri günlük hamal kiralayarak en iyi yaptıracağınız işler olmaktadır. Çalışan elemanlar İstanbul hamal yevmiye sistemine göre çalışıyor olmaları hamal ücretleri konusunda işverenlerin tereddütte kalmalarını engellemektedir. Bütün finansal işlemler ve günlük hamal elemanlarının sorumluluğu firma yönetimi tarafından kontrol altında tutulmaktadır.
Yapılan çalışmalar kapsamında en kaliteli eşya taşıma hizmeti veren taşıyıcı eleman olarak çalışan günlük eleman görevlileri evlerde ve iş yerlerinde fabrikalarda ve depolarda montaj, de-monte işlerinde profesyonel marangozluk hizmeti de vermektedir. Günümüzde yaygınlaşan temizlik sektörü alanında da görev yapabilen gündelik temizlikçi hizmeti veren İstanbul hamal ve temizlik için eleman en titiz şekilde çalışmalar ortaya koyarak çalışma alanını sürekli genişletmektedir.

Post has attachment
Günlük Eleman
Uzun yıllardır eşya taşımacılığı konusunda evden eve nakliyat hizmetleri aksatılmadan verilirken taşıyıcı eleman konusunda da bir çok kolaylıklar sağlandığı görülmektedir. Bu güne kadar elde edilen başarılar kendi işini kendin yap projesi destekli çalışmalardan kaynaklandığı görülmektedir. Burada hedeflenen nokta müşteri memnuniyeti çerçevesinde güvenli ve aynı zamanda devamlılık sağlayacak hizmetler ortaya koymaktır. Türkiye şartlarında evden eve nakliyat hizmetleri yürütülürken hizmet kalitemizin ortaya çıkardığı memnuniyet enakliyat müşteri memnuniyeti sayfalarında net bir şekilde görülebilir. Çalıştırılan günlük eleman statüsündeki hamal hizmeti veren çalışanlar özenle seçilmiş kişilerden oluşmuştur.

Eşyaların en sorunsuz şekilde taşıma işini yapan günlük eleman firma genelinde yaygınlaştırılmış bir hizmettir. Kuruluş bünyesinde yer alan günlük eleman temin ve tedarik işlemleri firma web sitesi sayfalarından veya iletişim bilgileri kullanılarak kolaylıkla yapılmaktadır. Bunun en güzel tarafı günlük eleman olarak görev yapan yük ve eşya taşıma elemanları ev taşıma elemanı nakliyat elemanı fayans ustası duvar ustası marangoz elektrikçi temizlikçi eleman gündelik temizlik hizmeti veren günlük eleman gibi tecrübe ve deneyim sahibi kişilerden oluşmaktadır. Ev eşyasının taşımanın yanında depolama hizmetlerinde ofis ve büro taşıma hizmetlerinde, montaj ve yerleştirme hizmetlerinde, fuar taşımacılığı ve nakliyat işlemlerinde, havuz taşıma işlemlerinde günlük eleman en kaliteli hizmeti ortaya çıkarmaktadır.
Firma kontrolünde görevlendirilen günlük eleman statüsündeki çalışanlar periyodik sağlık kontrollerinden geçirilmiş ve çalışabilecekleri alan yapılan planlar dahilinde organizasyonu önceden yapılan kişilerden oluşmaktadır. Müşteri müracaatlarında işin durumuna göre önceden kraterleri belirlenmiş günlük eleman kadrosundaki kişilerden en uygun olanı ile karşılık verilmektedir. Ayrıca emniyetin ve güvenliğin en üst seviyede tutulduğu günlük eleman konusunda gerekli güvenlik soruşturmaları adli sicil kayıtları en güvenilir kaynaklardan elde edilmektedir.
Günlük eleman arayan firmalar b u ihtiyaçlarını kurumsal hizmet veren hamal firması statüsündeki kuruluşlara müracaatını yapmaktadır. Bu gibi kuruluşlarda günlük hamal ücretleri belirli bir standarda bağlanmış durumdadır. Günlük eleman temini sağlayan en güvenilir hamal firmaları günlük amele ücretleri konusunda ortak karara varmış durumdadırlar. Aralarındaki rekabet hizmet kalitesi ve güvenlik düzeyi ile farklılık göstermektedir. Buradan da anlaşılacağı gibi günlük eleman temini yaparken hamal arıyorum diyerek münacatta bulunanlar aradıkları özellikleri web sitesi sayfası seçme bölümünden aradıkları kraterleri filtreleme yaparak detaylı bir şekilde arama yapabilirler. Karşılarına çıkan seçenekler günlük elemanların yapabilecekleri faaliyetler olmaktadır.
Kullanılan teknolojik yöntemler günlük eleman kullanımını azaltmış gözükse de insan gücünün ve zekasının her alandan silinmesi mümkün değildir. Çünkü geliştirilen teknolojik aletlerin kullanımını yine bir insan yöneterek iş kapasitesini belirlemektedir. Bu nedenle firma kapsamında yer alan günlük eleman kadrosundaki bireylere sürekli görev düşmektedir. Sorumluluk sahibi olan bu elemanlar en kaliteli hizmeti verebilmek için bütün imkanlarını kullanmaktadır. İş ciddiyeti ve tecrübesi sahibi olan çalışanlar müşterilerini mutlu etmek tercih ettikleri taşıma ve diğer hizmetleri verebilmek için tüm imkanlarını yasal çerçeveler ve disiplinli bir şekilde yerine getirmektedir.
Photo
Photo
3.09.2017
2 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded