Profile cover photo
Profile photo
TWÓJ OPAŁ - węgiel o różnym sortymencie
About
Posts

Post has attachment
Węgiel w workach posiada też inne zalety. Łatwiej nam oszacować, ile węgla jeszcze mamy na stanie - wystarczy policzyć worki. Dodatkowo decydując się na kupno węgla w workach, mamy pewność, że kupiliśmy dokładnie taką ilość. Worek 25kg łatwo zważyć, a w przypadku węgla kupowanego luzem, nie jest to takie proste. Więcej na temat korzyści kupowania węgla w workach znajdą Państwo na naszym blogu - http://twoj-opal.pl/2017/05/15/wegiel-w-workach-vs-wegiel-kupowany-luzem/.

Post has attachment
Węgiel opałowy bywa sprzedawany luzem lub w workach po 25kg. Choć cena węgla w workach jest minimalnie wyższa, to zakup taki jest korzystniejszy. Przede wszystkim węgiel w workach łatwiej przechowywać. Możemy poukładać worki w piwnicy jeden na drugim – w ten sposób będą zajmować mało miejsca. Nasza firma oferuje węgiel w workach pakowanych po 25kg - http://twoj-opal.pl/index.php/sklep.
Photo

Post has attachment
Jeśli palimy węglem w piecu, musimy liczyć się z pozostałościami w postaci popiołu. Co zrobić z popiołem po usunięciu go z pieca? Można go np. wykorzystać jako materiał do utwardzenia drogi. Popiół jest w pełni ekologiczny, może służyć jako bardzo dobry nawóz. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać na naszym blogu - http://twoj-opal.pl/2017/04/21/popiol-pieca-nim-robic/.

Post has attachment
Bobrek jest jedną z najlepszych polskich kopalń węgla kamiennego. W ofercie posiadamy węgiel Orzech pochodzący właśnie z tej kopalni. Gwarantuje on dużo ciepła przy zachowaniu małej ilości popiołu i siarki. Na pewno docenią Państwo jego wyjątkową jakość. Polecamy - http://twoj-opal.pl/produkt/wegiel-orzech-bobrek/.

Post has attachment
Wszystkie osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu. Na stronie internetowej w zakładce KONTAKT umieściliśmy specjalnie opracowany formularz kontaktowy. Jedyne, co musicie Państwo zrobić, to wypełnić pola wymagane i odesłać całość do nas, a my zajmiemy się resztą. Dokładamy wszelkich starań, aby na wszystkie otrzymane zapytania reagować wyczerpująco i w ja najkrótszym czasie.
http://twoj-opal.pl/
Photo

Post has attachment
Wszystkie zamówienia przyjmujemy zarówno osobiście, jak i telefonicznie oraz drogą mailową. Forma płatności jest kwestią do uzgodnienia, a przy zakupie powyżej 4 ton przewidzieliśmy bardzo atrakcyjny rabat. Wyróżniamy się profesjonalizmem i otwartością na potrzeby klientów. Służymy nie tylko kompleksową pomocą, ale także doradztwem. Zapraszamy do współpracy.
http://twoj-opal.pl/
Photo

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. inne materiały opałowe, takie jak koks, pellet czy drewno. Są to produkty specjalnie wyselekcjonowane oraz najwyższej jakości. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, dlatego udostępniliśmy możliwość przetestowania opału przed zakupem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z ofertą.
http://twoj-opal.pl/
Photo

Post has attachment
Oferujemy węgiel w różnym sortymencie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie opał certyfikowany, który pochodzi tylko z polskich kopalni. Jeżeli szukacie węgla kamiennego, miału lub ekogroszku najwyższej jakości, zapraszamy do współpracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące asortymentu.
http://twoj-opal.pl/
Photo

Post has attachment
Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy do kontaktu. Wszelkie zapytania możecie Państwo nadsyłać za pomocą specjalnie opracowanego formularza kontaktowego, który dostępny jest na stronie internetowej. Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiadać wyczerpująco i w możliwie jak najkrótszym czasie.
http://twoj-opal.pl/
Photo

Post has attachment
Oferujemy Państwu dogodny i bezpłatny transport w granicach Wrocławia, a także powiatu średzkiego. Dysponujemy samochodami o ładowności od 3,5 do 26 ton. Bez problemu podejmiemy się transportu również wąskimi osiedlowymi uliczkami. Możecie mieć Państwo pewność, że współpraca z nami to gwarancja dostarczenia opału pod same drzwi. Zapraszamy do współpracy.
http://twoj-opal.pl/
Photo
Wait while more posts are being loaded