Profile cover photo
Profile photo
Davis Kebab
About
Posts

Post has attachment
Aby zrobić naprawdę idealne frytki – złociste, z chrupiącą skórką i miękkim środkiem, wcale nie wystarczy pokroić ziemniaka i wrzucić go do frytkownicy. Dlatego przesyłamy Państwu sprawdzony przepis jak w domowych warunkach zrobić perfekcyjnie smakujące frytki. http://jejswiat.pl/8232,jak-zrobic-perfekcyjne-frytki
Add a comment...

Jedną z wielu zalet naszej restauracji jest fakt, że wszystkie składniki, czyli mięso, sosy, sałatki oraz pieczywo dostępne w lokalu i serwowane w potrawach naszym klientom pochodzą z własnej produkcji dzięki temu są wolne od wszelkich konserwantów i sztucznych barwników.

www.kebabdavis.pl
Add a comment...

Post has attachment
Pita to okrągłe, pszenne, płaskie placki, popularne w krajach Bliskiego Wschodu i Maghrebu; jedzone są najczęściej z pikantnymi sosami. Mają tę właściwość, że podczas pieczenia pęcznieją, tworząc naturalną kieszonkę na farsz, którą my wypełniamy przepysznym mięsem oraz sałatką zdrowych warzyw łącząc przyjemne z pożytecznym.
Photo
Add a comment...

Zanim kebab trafi do restauracji musi zostać odpowiednio przygotowany. Oryginalny turecki kebab to kebab z cielęciny, wołowy lub z baraniny. Kebab z baraniny przygotowywany jest w określony sposób. Płaty mięsa baraniego odpowiednio przyprawione nabijane są na przemian z mieloną baraniną na pionowy szpikulec.

www.kebabdavis.pl
Add a comment...

Post has attachment
Wołowina należy do najwartościowszych mięs pod względem wartości odżywczych. Mięso ma sporo składników mineralnych, zwłaszcza fosforu, żelaza, cynku i selenu. Mięso wołowe stanowi także główne źródło zapotrzebowania człowieka na witaminę B12, nie występującą w produktach roślinnych, a także jest dobrym źródłem innych witamin z grupy B: B2, B3, B5 i B6.

www.kebabdavis.pl
Add a comment...

Przypominamy, że dowóz w 100% oryginalnego, niepowtarzalnego tureckiego kebaba na terenie Rzeszowa jest bezpłatny. Oznacza to, że składając zamówienie w naszym lokalu nie zostanie doliczona żadna opłata za dostarczenie zamówienia.
Add a comment...

Post has attachment
Dla każdego miłośnika kebabów znajdzie się w naszym lokalu miejsce. Różnorodność oferty związanej z tym daniem z pewnością przypadnie do gustu zarówno osobom preferującym mięso z kurczaka, jak również tym, którzy wolą coś bardziej klasycznego, czyli wołowinę.
http://kebabdavis.pl/galeria/
Add a comment...

Decydując się na kupno kebaba w naszym lokalu, mają Państwo pewność otrzymania pełnowartościowego posiłku, który w żaden sposób nie jest urozmaicony niezdrowymi konserwantami. Mięso, sosy, surówki oraz pieczywo to produkty, które tworzymy na miejscu bez zbędnych ulepszaczy smaku.

www.kebabdavis.pl
Add a comment...

Post has attachment
To, co wyróżnia nasz lokal na tle konkurencji, to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie właściciela, który wie, jak powinien smakować prawdziwy turecki przysmak – kebab. Własny przepis połączony z dużym doświadczeniem kucharza zdecydowanie wpływa na jakość serwowanego przez nas produktu.
Zapraszamy na www.kebabdavis.pl
Add a comment...

Post has attachment
Sekretem naszej kuchni jest idealne dobranie przypraw, aby serwowane przez nas mięso komponowało się z resztą składników. Charakterystycznymi dla naszych kebabów są przyprawy, które składają się między innymi ze słodkiej papryki, kolendry, kminu rzymskiego, pieprzu, chilli oraz innych wartościowych składników.
www.kebabdavis.pl
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded