10 followers
About
Posts

Post has attachment
Na hřišti Sokola Lipence "B" jsme zvítězili 5:1. O branky se postarali 2x Macek, Semrád, Tumpach a Duda
Add a comment...

V pátém kole jsme se představili na půdě Sokola Lipence a nakonec přesvědčivě zvítězili 5:1.
PhotoPhotoPhotoPhoto
24.09.17
4 Photos - View album

V domácím zápase proti "béčku" Čechie Smíchov náš tým zvítězil 3:0. Dvěma góly a jednou přihrávkou k výhře přispěl Roman Fuzzi.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
23.09.17
6 Photos - View album

Ve středu 20. září náš klub pořádal další workshop pro veřejnost s názvem "Řepy se hýbají".
20.09.17
28 Photos - View album

Ve 4. kole jsme na našem hřišti zvítězili 3:1 nad Lochkovem. Po bezbrankovém poločase se do sítě soupeře trefili - Koblic, Šparlinek a Kudela.

Ve 2. kole Teskahor Poháru Prahy jsme narazili na protivníka z Přeboru. A rozdíl tří soutěží byl znát, podlehli jsme vysoko 2:14.

Ve 3. kole náš tým jenom remizoval doma s Košířemi 2:2. Bod zachránil tři minuty před koncem Lukáš Tumpach.
Photo

Ve druhém kole náš tým zvítězil v Modřanech 3:2.

Ani ve druhém zápase sezóny nenašlo naše "béčko" přemožitele, přestože měl soupeř ze Stodůlek během utkání již tříbrankový náskok. O naše branky se postarali opět Naňko s Gröblem.