Profile cover photo
Profile photo
MPGK Sp. z o.o. Zakład dystrybucji gazu
2 followers
2 followers
About
MPGK Sp. z o.o. Zakład dystrybucji gazu's posts

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą butli light. Waży zaledwie 5 kg ,a w dodatku ma bardzo wygodny uchwyt. Butla posiada półprzezroczystą budowę, dzięki czemu możecie Państwo sami kontrolować poziom gazu. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zachęcamy do kontaktu: http://greengas.pl/.
Photo

Post has attachment
W Petrochemii Płock S.A pozyskiwanych jest wiele komponentów gazu płynnego. Czy wiecie Państwo, że prowadzą najgłębszy przerób ropy naftowej w Polsce? Stosowane są takie procesy jak reformowanie benzyn czy destylacja ropy naftowej. Na stronie: http://greengas.pl/ uzyskacie Państwo dodatkowe informacje.
Photo

Post has attachment
Czy wiecie Państwo na czym polega proces krakowania? Mianowice jest to rozpad drobin węglowodorowych, które zawarte są w surowej ropie naftowej. Proces krakowania powstaje w wyniku podgrzania ropy bez dostępu powietrza. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://greengas.pl/.
Photo

Post has attachment
Propan w butlach przemysłowych bardzo często używany jest do osuszania pomieszczeń. Wykorzystuje się go również przy zgrzewaniu folii. Idealnie sprawdza się także podczas prac dekarskich. Propan jednak najczęściej wykorzystywany jest w gastronomii. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://www.greengas.pl/.
Photo

Post has attachment
Czy cenicie Państwo wygodę oraz ciepło? Synoptycy zapowiadają mroźną zimę, dlatego warto już dziś zaopatrzyć się w najwyższej jakości gaz płynny. Gwarantujemy, że decydując się na ogrzewanie gazowe będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani. Dodatkowe informacje znajdują się pod adresem: http://www.greengas.pl/.
Photo

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą butli gazowej, która spełnia normę EN 589. Jest to nowość na polskim rynku, która zyskała uznanie już wielu naszych Klientów. Specjalnie dla Państwa na stronie: http://www.greengas.pl/ znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące butli motolight przeznaczonej do napędu wózków widłowych. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Jako jedna z nielicznych firm oferujemy Państwu butle gazowe do wózków widłowych. Przystosowane są do zasilania oryginalnych jak i wtórnie przystosowanych pojazdów. Zastosowanie gazu płynnego to wiele zalet ekonomicznych. Więcej informacji uzyskają Państwo pod adresem: http://www.greengas.pl/.
Photo

Post has attachment
Czy zastanawialiście się Państwo jak przebiega produkcja gazu płynnego? Gaz pozyskiwany jest przede wszystkim z kondensatów gazu ziemnego oraz gazoliny. Powstają w wyniku stabilizacji ropy naftowej. Ponadto gaz płynny powstaje dzięki przerobieniu ropy naftowej w rafineriach. http://www.greengas.pl/
Photo

Post has attachment
Specjalnie dla Państwa dostarczymy butle z gazem propan i propan butan w przeciągu 48 h lub według ustalonego harmonogramu. Przewidujemy również możliwość dostawy butli w razie awarii. Ponadto bezpłatnie dostarczamy kontenery. Więcej informacji uzyskają Państwo pod adresem: http://www.greengas.pl/.
Photo

Post has attachment
Instalacja kompaktowa stosowana jest najczęściej w budynkach mieszkalnych. Nierzadko wykorzystuje się ją również w gastronomii. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy! Chętnie udzielimy Państwu wszystkich odpowiedzi dotyczących naszej działalności. http://www.greengas.pl/
Photo
Wait while more posts are being loaded