Profile cover photo
Profile photo
Natálie Bartasová
269 followers
269 followers
About
Posts

Post has attachment
Tyjo... Alza má nový "ksicht". Nevíte kdy to vzniklo? Ta bledě modrá mě dost rozrušuje...
Add a comment...

Post has attachment
"Přestože informace o negativních důsledcích kouření známe všichni, spousta kuřáků přesto věří, že rakovina se zrovna jim vyhne." - To jsou optimisté...

Pesimisté kouří dál, protože vědí, že tak jako tak umřou.

Nebo to je realistický pohled na věc?
Add a comment...

Nevíte někdo něco o bruskách?
Add a comment...

Bytostné překvapení:
Na návštěvě u zubařky jsem zažila pouze dvě nepříjemné věci - injekci a hodinu otevřenou tlamu. Přitom se mi jala opravovat tesáky velmi důkladně! Změna lékařky mi prospěla.

PS: Už jste byli na dentální hygieně? Nejlepší chrupní zážitek mého života... ;-)
Add a comment...

Návrat po rodinné oslavě s hladinkou. Zkontrolovat maily, mrknout na FB a G+, chvíli se vztekat, pak opravit nějakou práci, odeslat ji znova s omluvou... Spát?

BTW...s klíčovými slovy v nesmyslných kombinacích mi to jde lépe pod vlivem...

Spát!
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Poučení týdne:
Jak ze zapřísáhlého odpůrce produktů Apple uděláte výsostně spokojeného uživatele MacBook Pro?
Koupíte mu ho...

...achjo...
Add a comment...

Došla jsem k závěru, že se svými několika výtisky oddechové literatury pro ženy zacházím stejně jako jiní s pornografií. Červenou knihovnu jsem si potupně schovala do skříně na oblečení a jen doufám, že mi tam nikdo nebude lézt. ;-)
Proč to tak je, když zálibu v jiných druzích paraliteratury - sci-fi, fantasy a komiksech - dávám zcela bez ostychu na odiv, absolutně netuším...

Máte taky taková děsuplná tajemství? Podělte se.
Add a comment...

Poučení dne č. 1: Výsostně lákavá nabídka je vždycky podezřelá.

Opět se mi to potvrdilo, snad si to konečně zapamatuju.

Vysvětlení: Právě jsem se vrátila ze schůzky s "potenciálním klientem". Poctivě jsem si ho před schůzkou vygooglila a vypadalo to slibně, člověk z oboru, navíc se zájmem o dlouhodobou spolupráci... Konkrétní informace chyběly, domlouvali jsme se narychlo, ale ostatně vyjasnění podmínek mělo být obsahem setkání.

Nakonec se z toho vyklubala "marketingová" obdoba podomního prodeje vysavačů. =>metaforicky řečeno<=

Byla nás tam asi osm posluchačů a jedna velmi energicky hovořící paní. Začala problematikou peněz, důsledky finanční krize, jak je supr si něco přivydělat a pořád to prokládala silně nespecifickými poznámkami o jejich úžasném plánu na pasivní příjem pro nás všechny. Pět minut stačilo, podmínky se vyjasnily opravdu bleskově...alespoň pro mě.

Zůstala jsem ještě nějakou dobu z čiré zvědavosti, do konce ovšem nikoliv. Jen by mě zajímalo, kolik lidí se po mém odchodu rozhodlo uprchnout taky.

Poučení dne č. 2: Vždycky se zeptejte možného budoucího klienta, který se vám ozve sám od sebe, co že to po vás vlastně konkrétně chce. I když spěcháte, jedete atobusem s tlupou malých vřískajících dětí, potíte se jak dobytek a máte chuť na pivo.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded