Profile cover photo
Profile photo
Umit Güler (nemtekkurutma)
13 followers -
İnşaat Nem Kurutma Hizmetleri
İnşaat Nem Kurutma Hizmetleri

13 followers
About
Posts

Post has attachment
Satılık Isıtıcı temin edebileceğiniz firmamızda sadece satış işlemi değil satış sonrası servis hizmeti de verilmektedir.

Müşteri memnuniyeti esaslı çalışmakta olan firmamızdan alacağınız ısımak ısıtıcı ürününün nasıl kullanılacağı, hangi ortamlarda kullanılabileceği,

Çalışma şekli, mazotlu ise mazot dolum işleminin hizmeti kesintisiz olarak devam ettirebilmek için gerekli olan aparatlarının teminini firmamızdan cihazınızı teslim etmek için size gelen uzman ekibimiz gerçekleştirecektir.
Add a comment...

Post has attachment
İstanbul Isıtıcı Kiralama Firması olarak nemlenme sorununuzu en son teknoloji ile donatılmış olan trotec ve ısımak cihazlarımız sayesinde kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz.

Isımak kurutma cihazımız ile evinizde, iş yerinizde, hastanenizde, ya da herhangi bir nemlenme sorunu yaşadığınız yerde kırma, dökme vb. işler yapmadan duvarlarınızda, tavanınızda ya da yer döşemeleriniz de oluşan nemlenmeyi yoğunlaştırarak yok etmekteyiz.
Add a comment...

Post has attachment
İstanbul Isıtıcı Firması olarak Dünya’nın pek çok yerinde kullanıcıların tam not verdiği trotec ve ısımak markalı cihazları sizlerle buluşturmaktadır.
Add a comment...

Post has attachment
Elektrikli ısıtıcı kiralama çok sık ve yaygınlaşan bir yöntem haline geldi. Aslında bu gelişinde, bizim firmamızın da çok önemli katkıları kesinlikle ön planda.
http://www.nemtekkurutma.com/blogdetails/71/elektrikli-isitici-kiralama/
Add a comment...

Post has attachment
Kocaeli Beton Kurutma Firması olarak yapılar için en önemli olgulardan ve yapı taşlarından birisi olan beton kurutma ve beton sertleştirme işlemleriniz için profesyonel hizmetleri sizlere sunmaktan gurur duyarız.

Beton kurutma firması Kocaeli genelinde sunmuş olduğumuz beton kurutma hizmetleri ile sınırlı olmamakla birlikte, istediğiniz il veya ilçeden bizleri kurutma hizmetimizden faydalanmak için arayabilirsiniz.

Kocaeli beton nem kurutma firması olarak yeni dökülen ıslak bir betonun sertleşmesi ve bu süreç içinde de beton yüzeyinde herhangi bir çatlak veya kırılma olmaması için yapabileceğiniz tek uygulamayı yani kurutma cihazlarını sizler ile buluşturmaktayız.
Add a comment...

Post has attachment
Nem alma hizmeti kaliteli cihazların devreye girmesiyle birlikte, günümüzde kurutma teknolojisinin en ileri boyutunu gösteriyor.

İnsanlara hizmet için var olan bir sektörde, en ince ayrıntılı teknolojik gelişimler hesaplanıyor. Kaliteli cihazların bu teknolojiye katkısı gün geçtikçe daha çok ortaya çıkıyor.
Add a comment...

Post has attachment
Nem kurutma hizmeti için önemli bir altyapı hazırlanmış durumda. Bu alanda insanların yarar sağlayacağı tüm uygulamalar, dikkatli bir şekilde inceleniyor.
Add a comment...

Post has attachment
Ankara şantiye kurutma sistemi etkili olduğu gibi pek çok şantiye bu konuda hizmet noktasında en iyi firmaların çalışmalarına güvenmeye devam ediyor.
Bizim kurduğumuz ve geliştirdiğimiz sistem sayesinde insanların daha inandığı ve güvendiği sonuçlara ulaşmak olabilecek en kolay koşullara geliyor.
Add a comment...

Post has attachment
Ankara yapı kurutma hizmeti fark etmeksizin her türlü yapıya verilen hizmete gözler önüne seriyor.
Herhangi bir bina veya değişik yapı eğer rutubet içeriyorsa bir uzman desteği almanın kaçınılmaz olduğunu söyleyebiliriz.
Yapı tekniği ve yapı teknolojileri bugün inşaat sektörünün çalışmaları ile birlikte pek çok farklı sonucu bize vermeye devam ediyor.
Add a comment...

Post has attachment
Ankara şantiye kurutma sistemi etkili olduğu gibi pek çok şantiye bu konuda hizmet noktasında en iyi firmaların çalışmaları devam ediyor. şantiye nem kurutma
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded