Profile cover photo
Profile photo
Austėja Masiokaitė
843 followers
843 followers
About
Austėja's posts

Post has attachment
Šuo yra toks gyvūnas, turintis puikius minkštų ir jaukių vietelių ieškojimo sugebėjimus.
Photo

Na, tipo, grįžau.

Nežinau, ar ilgam, bet kadangi feisbukas ėmė nedžiuginti, nusprendžiau įkišti nosį čia ir apstulbau radusi tiek gyvų.

Tad ką praleidau, neskaitant klaikių layouto pasikeitimų?

Ką čia verta papersekioti?

Post has attachment
Viskas bus gerai, mieli abiturientai!
Anglų kalbos egzaminą parašę abiturientai ašaromis šią savaitę užtvindė visą lietuvišką internetą. Na o šiandien, bent jau manajame Aleksote, jie pypindami automobilių signalais važinėjosi, linksmindamiesi like it's 1999 , matyt, švęsdami paskutinį skambutį...

Gal Kaune ieškote ar žinote, kas ieško nuomoninkų kur nors centro apylinkėse?

Norėtųsi emigruoti kur nors į Žaliakalnį ar Laisvės alėjos/Senamiesčio apylinkes, 2 kambarių butą. Biudžetas nėr didelis, tad stebuklų nesitikim, tiesiog vietos, kur būtų galima ne tik nudribti pamiegoti, bet ir namais vadinti norėtųsi.

Šiaip viskas derinama ir viskas įdomu, tai jeigu ką nors vertingo matėte ar žinote, ko aš dar neradau nuomos skelbimuose, šaukite rėkite sakykite. :}

Post has attachment
Imk vieną ideologiją, gauk tris nemokamai!
Kiekvieną kartą, kai Lietuvoje kyla koks nors naujas nesąmoningas judėjimas, sukeliantis šurmulį ir suerzinantis bei sukiršinantis nemažą žmonių dalį, aš save mėginu raminti, kad žmonės bent jau nėra abejingi ir Lietuvoje mezgasi šioks toks pilietiškumas, ž...

Žmonės iš interneto,

turiu didelį prašymą. Gal galite pasidalinti puslapiais ir kitu turiniu soc. tinkluose, kuriame būtų kažkaip atspindimos Baltijos šalių, Skandinavijos šalių, Kaliningrado, Rusijos, Lenkijos problemos? Geriausia, jeigu jos tarptautinės. Va kažkas tokio į Независимость Калининграду / Independence for Kaliningrad, Lithuania LOVES Poland, ir pan. 

Jeigu galit, pasidalinkit šitu pranešimu - reikia surinkti kuo daugiau, o jei įmanoma - visus lietuviškus pavyzdžius. Bet kitų išvardintų šalių turinys apie viena kitą ar Lietuvą irgi tinka.

Post has attachment
Paskaičiau ir supratau, kad nieko naujo nepasakiau. Bet po to prisiminiau, kad jau pradėdama stebėjausi, kaip nesuprantama kai kuriems žmonėms yra tai, kas man – gana akivaizdu.

Post has attachment
Šio teksto originalas publikuotas čia: http://www.kamane.lt/Kamanes-tekstai/Architektura/Devyni-Baltosios-vilos-desimtmeciai-nuo-miesto-simbolio-iki-griuvesiu
„Kamanę“ reikia skaityti, gerbti ir mylėti. Bet ji nepajėgi suprasti mano daugiaterpių užmojų, todėl dalinuosi ir ta straipsnio versija, kuri sudėliota pagal mane, o ne pagal riboto protelio turinio valdymo sistemą.

Pats straipsnis - apie vieną įdomiausių, liūdniausių ir gražiausių Kauno centro statinių. Įsimylėjau jį prieš dešimtmetį ir džiaugiuosi, kad pagaliau ta mano meilė davė, sakyčiau, visai vertą rezultatą.

Post has attachment
Gražiais dalykais reikia dalintis. Ypač, kai gražių dalykų nuveikia draugai. #firedancing  

Po pusės valandos gūglinimo, triskart išinstaliuotos ir tiek pat kartų suinstaliuotos, du kartus atsisiųstos naršyklės bei knisimosi kompo nustatymuose, aš galų gale PAKEIČIAU kalbą chrome naršyklėje!
Eikite po velnių, jūs intuitive ir user-friendly technologijos. :/
Wait while more posts are being loaded