Profile cover photo
Profile photo
Centrum Medyczne - Krzysztof Sodowski
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Cennik zamieszczony na naszej stronie internetowej pozwoli Państwu dokładnie zaplanować budżet. Usługa wykonania USG płodu w zależności od tygodnia ciąży, echo płodu, badanie biochemiczne, kolposkopia, cytologia, amniopunkcja, szczepionki, założenie implantu antykoncepcyjnego oraz wiele innych usług wyszczególniliśmy na stronie: http://sodowski.pl/cennik/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Laserowy zabieg obkurczania pochwy za pomocą Laseru Fotona SP Spectro działa łagodnie oraz przynosi szybkie efekty. Metoda Fotony Frac3, czyli frakcjonowanie 3D, pozwala na pobudzenie kolagenu oraz włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra odzyskuje sprężystość, a mięśnie otaczające pochwę odzyskują sprawność. Na naszej stronie internetowej znajdują się szczegółowe informacje na ten temat: http://sodowski.pl/laser-fotona/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolejną kategorią naszych usług medycznych jest ginekologia estetyczna. Naszym Pacjentkom proponujemy szereg zabiegów, takich jak mezoterapia, labioplastyka, rewitalizacja warg sromowych, korekcja blizn po nacięciu krocza w czasie porodu czy G – shot, czyli powiększenie punktu G: http://sodowski.pl/ginekologia-estetyczna/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czym są komórki macierzyste, jak się je wykorzystuje, a także co zrobić, by je zdeponować – na te pytania odpowie Państwu obszerny artykuł, przygotowany przez nas w zakładce „Współpraca”, która zawiera także szczegółowe informacje o Polskim Banku Komorek Macierzystych, Laboratoriach Medycznych Synevo i innych: http://sodowski.pl/wspolpraca/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poród to ważne przeżycie w życiu każdej kobiety. Niestety wiąże się również z bólem, który często dolega nawet po porodzie. Jednak bez obaw! Wasza macica musi się skurczyć do pierwotnego stanu. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://sodowski.pl/polog/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzmy Państwu miłych i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny. Smacznego jajka, mokrego Dyngusa oraz wiosennej pogody życzą Państwu pracownicy Centrum Medycznego w Katowicach. http://sodowski.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na długiej liście ofertowej naszego Centrum Medycznego nie mogło zabraknąć profesjonalnej szkoły rodzenia, którą nazwaliśmy „Akademią radosnego macierzyństwa”. Obok zajęć teoretycznych, uczestniczkom spotkań proponujemy jogę dla ciężarnych. Więcej na ten temat piszemy pod adresem: http://sodowski.pl/akademia-radosnego-macierzynstwa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakładce „Nasi Specjaliści” na stronie internetowej Centrum Medycznego Krzysztofa Sodowskiego, zaprezentowaliśmy Państwu naszą wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Aby uzyskać więcej informacji na temat lekarza, odpowiadającego Państwa preferencjom i potrzebom, wystarczy kliknąć w przycisk „więcej”, znajdujący się pod fotografią: http://sodowski.pl/kadra/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wybierając nasz gabinet nie musicie martwić się, że zapłacicie wysoką kwotę za profesjonalne usługi medyczne. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowany przez nas cennik był przystępny dla wszystkich Pacjentów. Dodatkowe informacje dotyczące kosztów leczenia dostępne są na stronie: http://sodowski.pl/cennik/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
O profesjonalizmie i odpowiednich kwalifikacjach naszych specjalistów świadczy certyfikat FMF – Fetal Medicine Foundation oraz certyfikat Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Uprawniają one do wykonywania badań prenatalnych, czyli badań płodu. O korzyściach jakie niesie za sobą regularne wykonywanie badań w czasie ciąży przeczytają Państwo na naszej stronie: http://sodowski.pl/i-ii-iii-badanie-prenatalne/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded