Profile cover photo
Profile photo
Bartłomiej Olejnik
About
Posts

Post has attachment
Jawa 250 353/04 z nowym zapłonem CDI.
    J ak w temacie. Udało mi się ostatnio odpalić silnik. Trochę trzeba go podregulować i będzie dobrze. Poniżej filmik z odpalenia. CDI w wersji prototypowej ale wersja ostateczna jest już dostępna u kolegi Savier z forum wueska.pl. Pozdrawiam i polecam.

Post has attachment

Post has attachment
Małe przyrosty.
    T egoroczne świeczki są krótkie. Nie ma co skracać. Niedługo wycinanie zeszłorocznych igieł. Otwarta świeczka. Nowe pąki też się pokazują.  Myślę, że największą zasługę ma wycinanie igieł.  Robi się coraz gęściej. Pozdrawiam serdecznie.

Post has attachment
Weigela - krzewuszka - kwiaty.
    T ego lata Weigela się spisała. Pozdrawiam serdecznie.

Post has attachment
Takie rzeczy.
   S przedam stan idealny ^^.

Post has attachment
Nadzieja na dobry sezon.
Dzisiaj odwiedziłem swoje drzewka po długiej przerwie i modrzew zaskoczył mnie bardzo a radość mi sprawił ogromną. Po ostatnim ciężkim sezonie nie miałem pewności czy roślina przeżyje zimę. Okazuje się, że wola życia i u roślin jest wielka. Piękne pąki na c...

Post has attachment
Defoliacja i drutowanie.
   K olejny fikus doczekał się defoliacji i kolejnego formowania. Zaczyna wyglądać coraz lepiej. Tak fikus reprezentował się po zimie.  Układ gałęzi robi się coraz ciekawszy ale nad ramifikacją trzeba pracować cały czas. Nałożyłem druty na niektóre gałęzie ...

Post has attachment
Defoliacja i częściowe drutowanie.
   K olejna wiosna i kolejna defoliacja oraz częściowe drutowanie, żeby obniżyć dolne gałęzie. I pędzimy kolejny sezon. Zdjęcia po zimie przed defoliacją.  Aktualny wygląd fikusa. Pozdrawiam serdecznie.

Post has attachment
Podnóżki pasażera sportowe.
O statnio wpadły mi podnóżki pasażera w nowym chromie montowane w motocyklach sportowych WSK ale i nie tylko. Widać, że swoje lata mają ale nowy chrom dał im nowego blasku. Zdjęcie poglądowe. Pozdrawiam serdecznie.

Post has attachment
Letni oblot z 2016.
Jak w temacie. Filmik jeszcze z tamtego roku. Jeszcze na oryginalnym zapłonie. Jeszcze z pojedynczym siedzeniem Zima niedługo się ugnie więc i motocykle wyjrzą z garaży i szop. Pozdrawiam serdecznie.
Wait while more posts are being loaded