Profile cover photo
Profile photo
Gold Catering
Catering Warszawa
Catering Warszawa
About
Posts

Post has attachment
Jeżeli chcecie zorganizować komunię dziecka w domu, ale boicie się, że nie jesteście w stanie samodzielnie przygotować potraw na tę okazję, skorzystajcie z usług firmy Gold Catering - stworzymy wyśmienite menu na tę okazję, a Wy będziecie mogli spokojnie świętować wspólnie z rodziną.
https://bit.ly/2GBGPqj
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wygodne, smaczne, małe, kolorowe, apetyczne, świeże i urocze - o czym mowa? Oczywiście o finger-foods, które świetnie sprawdzają się podczas imprez różnego typu: od formalnych bankietów, po imprezy firmowe w plenerze!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Choć aura wciąż nam nie sprzyja, kalendarz wyraźnie wskazuje, że wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany sezon grillowy!
Zorganizowanie imprezy w plenerze to bardzo atrakcyjna forma celebrowania rodzinnych uroczystości czy też sposób na udaną integrację w firmie. Pomyśl o tym już dziś i poznaj naszą ofertę przygotowaną a myślą o imprezach z rusztem w roli głównej :)
https://goo.gl/9xgkRg
Add a comment...

Post has attachment
Są takie sytuacje i eventy, których przygotowanie wprost wymaga skorzystania z zewnętrznej obsługi cateringu. Jednym z nich jest szkolenie lub kurs - zazwyczaj w firmie nie ma warunków, aby we własnym zakresie zorganizować posiłki na tego typu wydarzenia.
Pamiętajcie, że jest kilka szczegółów, na które należy zwrócić uwagę zamawiając catering na szkolenie. Poznajcie nasze wskazówki!
https://goo.gl/APjma1
Add a comment...

Post has attachment
W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy zabiegani, nic więc dziwnego, że wielu z nas po prostu nie ma czasu na przygotowanie potraw i przekąsek na spotkanie z rodziną czy znajomymi. Dla zapracowanych świetną opcją będzie skorzystanie z usług firmy cateringowej - wystarczy wybrać menu, ustalić liczbę gości i nakryć do stołu - resztą zajmiemy się my!
https://goo.gl/nFnFB9
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stale wzbogacamy naszą ofertę o regionalne potrawy i rozbudowujemy menu pod kątem oczekiwań klientów oraz dbamy o elastyczność cen cateringu. Catering na święta doskonale sprawdzi się podczas kameralnej Wielkanocy, a także w czasie większych rodzinnych uroczystości. Ze swojej strony oferujemy terminowe wywiązywanie się ze złożonego zamówienia, przygotowanie dań zapewniających mile spędzony czas przy stole oraz niewygórowane ceny. Zachęcamy do kontaktu!
http://bit.ly/2GZhIhX
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami… Jeśli nie masz zbyt wiele czasu na przygotowanie potraw świątecznych na własną rękę, zachęcamy do skorzystania z usługi firmy cateringowej GOLD CATERING! Nasz oferta doskonale sprawdzi się nie tylko podczas rodzinnych świąt wielkanocnych, ale także firmowych spotkań związanych z tą wyjątkową okazją. Zapoznaj się z naszą ofertą catering na Wielkanoc już dziś!
http://bit.ly/2BJHvrV
Photo
Add a comment...

Post has attachment
GOLD CATERING to smaczna kuchnia prosto z serca. Cechuje nas nowoczesne podejście do gotowania. Przygotowywane przez nas posiłki wspierają zdrowy styl życia. Dostarczamy wyłącznie pełnowartościowe dania, które cechuje nie tylko znakomity smak, ale także fascynujący wygląd. GOLD CATERING to kuchnia, którą pokochasz. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
http://bit.ly/2CDxxZD
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W czasie większości eventów i imprez okolicznościowych catering ma ogromne znaczenie. To jakie menu będzie na imprezie zależy przede wszystkim od jej charakteru. W naszym najnowszym wpisie na blogu podpowiadamy, co jest teraz na topie jeśli chodzi o catering na małych i dużych imprezach. Zachęcamy do lektury!
Add a comment...

Post has attachment
Sycące dania główne, smaczne zupy, zaskakujące przekąski, uniwersalne przystawki typu „finger food”, pyszne i różnorodne desery, zimne i gorące napoje oraz wiele innych potraw – tak właśnie GOLD CATERING trafia przez żołądek do serca 😊 Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
http://bit.ly/2CDxxZD
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded