Profile cover photo
Profile photo
Metropole Zličín
9 followers
9 followers
About
Metropole Zličín's posts

Post has attachment
Chtete tyto valentýnské lahodné makronky? 🍭❤ Tak přijďte dnes do METROPOLE ZLIČÍN k našemu Selfie Pointu pod food courtem a zaujměte valentýnskou pózu a pořiďte si videoselfie! 📲 Navíc můžete vyhrát mnoho zajímavých cen! Více informací zde: http://www.metropole.cz/udalosti/love-story 
Photo

Post has attachment
XXI. ZIMNÍ PRAŽSKÁ TYČKA! Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, jak vysoko dokáže člověk vyskočit. V úterý 21. února 2017 se v Metropoli Zličín koná už 21. ročník populární soutěže Pražská tyčka, kde se potkáte s těmi nejlepšími domácími i zahraničními skokany o tyči. Soutěže mládeže startují již ve 12 hodin, v 15 hodin v souboji pokračují ženy a nabitý program vyvrcholí v 17:30 závodem mužů. A věřte, že laťka je nastavená dost vysoko. Ti nejlepší skokani totiž dokážou vylétnout až do prvního patra! Nenechte si ujít jedinečnou sportovní atmosféru a přijďte všechny závodníky povzbudit k co nejlepším výkonům. 
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Od 27.12. 2016 se můžete těšit na báječné výprodeje! Těšíme se na vás. Vaše METROPOLE ZLIČÍN.

Photo

Post has attachment
👉 Nezapomeňte, již zítra 5.12. se můžete těšit na samotného Mikuláše, který bude nadělovat! 🎅 Zavítejte spolu s dětmi od 15 do 18 hodin k nám do METROPOLE ZLIČÍN! Na hodné dětičky tu bude čekat milý andílek a na ty zlobivé roztomilý čertík. 😇👹 Jak taková pekelná odměna vypadá? Nechte se překvapit. Podrobnosti o akci zjistíte na našem webu goo.gl/Ce19XM. Těšíme se na vás!
Photo

Post has attachment
Těšíte se, jako každý rok, na vánoční focení? My také! Přijďte do METROPOLE ZLIČÍN 3. a 4. adventní víkend (9.-11.12. a 16.-18.12. 2016) vždy od 13 do 18hod. a zvěčněte nezapomenutelné okamžiky. Těšíme se na Vás!
Photo

Post has attachment
Otevřeli jsme pro Vás restauraci Sushi Noodles ČR v Metropoli Zličín! 🍜🍱🍣 Otevřená kuchyně a kuchařská show - jediná v České republice, 80 míst k sezení, dětský koutek a maximální komfort. 😋 Denně: 10.00 - 22.00 hod. Více informací získáte na www.sushinoodles.cz. Jsme součástí KOBE RESTAURANTS: www.koberestaurant.cz. Těšíme se na Vás - tým SUSHI NOODLES BY KOBE. 
PhotoPhotoPhotoPhoto
23.10.16
4 Photos - View album

Post has attachment
Nezapomeňte, již se nám blíží Mistrovství České Repuliky v lezení na obtížnost v Metropoli Zličín. ⚡️💪❤️ Co vás čeká? Mrkněte na program mistrovství: goo.gl/HYqfX8

Post has attachment
JE TU PODZIMNÍ VYDÁNÍ NAŠEHO MAGAZÍNU. Čeká na vás 44 stran módní inspirace! Stahujte zdarma na http://www.metropole.cz/magazin-met
Photo

Post has attachment
Nakupujte ve dnech 16. - 18.9. 2016 se slevou až 70 %! 👉😍 METROPOLE ZLIČÍN si Dny Marianne rozhodně nenechá ujít. Máte připraveny kupony? 👍 Víte, do kterého obchodu chcete vyrazit? :) Podělte se s námi!
Photo
Wait while more posts are being loaded