Profile cover photo
Profile photo
Sami Zenuni
975 followers -
Familja e dëshmorit Shaban Zenuni - Hoxha
Familja e dëshmorit Shaban Zenuni - Hoxha

975 followers
About
Posts

Post has shared content
Originally shared by ****
Koncert i madh humanitar

Në ndihmë të Mersije Ilijazit nga Tetova,e cila nga mosha 6 vjeçe ishte e paralizuar dhe tani në moshën 19 vjeçe do të kthehet me këmbë të veta nga Schön Klinik e HamburgutPallati i Kulturës

Tetovë

20 prill 2012 ( E premte)

Ora 19

Bileta : 200 den

Kanë konfirmuar pjesëmarrjen këto këngëtarë:

Vjollca Buçaj,

Fatmire Mjaku,

Teuta Gërbovci,

Alush Hamiti ,

Xhezair Elezi,

Bajramali idrizi,

Jetmir Rexhepi,

Elita Zyberi,

Ardit Stafaj,

Valon Suma.

Grupi Objective,

Grupi Kromatix,

Blerim Jakupi

Humoristët Mister X & Hazbi Therra

Orkestra e Qytetit e udhëhequr nga Prof. Jeton Pustina me grup këngëtarëshPritet konfirmimi nga:

Adrian Gaxha,

Big Mama,

Shpat Kasapi,

Anita Haziri,

Besiana Memedi

Pas koncertit Restoranti La Piazza në Iliria Shopping Center shtron nje darkë për të gjithë këngëtarët dhe do të ketë program muzikor nga këngëtarët pjesëmarrës në koncert

Ky manifestim humanitar mbështetet nga:

Pallati i Kulturës në Tetovë

Alb Saund (zërimi)

http://albsound.com/as/

Hotel Royal

Iliria Shopping Center

Restoranti Cyrih Sllatinë etj.
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has shared content

Post has shared content
Apel për ndihmë nga një vajzë 19 vjeçare

Mjekët gjermanë garantojnë shërimin tim.
Më ndihmoni të rikthehem përsëri në këmbë!
Add a comment...

Post has attachment

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded