Profile cover photo
Profile photo
Gabinet stomatologiczny Prodent
About
Posts

Post has attachment
Do popularnych technik wybielania zaliczamy metodę nakładkową. Polega ona na wykonaniu przez dentystę z naszego gabinetu: http://www.prodent.tgory.pl/ nakładek dopasowanych do uzębienia Pacjenta. Kiedy są gotowe, lekarz udziela dalszych instrukcji. Nakładki stosuje się codziennie przez dwa tygodnie. Niekiedy już po pierwszych dwóch dobach można dostrzec pierwsze efekty!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Piękny, biały uśmiech ułatwia życie prywatne i zawodowe! Stomatologia, jako jedna z najbardziej rozwojowych dziedzin medycyny ostatnich lat pozwala uratować nawet zniszczone zęby oraz zatuszować ubytki mostem lub doskonale adaptującym się do organizmu implantem. Leczenie w naszym gabinecie: http://www.prodent.tgory.pl/ poprawi estetykę Waszego uzębienia!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wizyta u stomatologa często kojarzy się z negatywnymi doświadczeniami. Warto od najmłodszych lat zaszczepiać dzieciom chęć do regularnego odwiedzania dentysty. Dlatego przed złożeniem wizyty w gabinecie należy zrobić wszystko, aby dziecko czuło się zaciekawione i chętne do wykonania takiego kroku. Polecamy usługi naszej kliniki stomatologicznej w Tarnowskich Górach: http://www.prodent.tgory.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W stomatologii stosuje się różne metody wybielenia. Przeważnie szkliwo zębów pokrywa się specjalnym preparatem, a następnie naświetla. W wybielaniu Beyond stosuje się lampę podgrzewającą, a w BriteSmile generującą światło białe. W przypadku metody laserowej, wykorzystuje się światło lasera, a zabieg naświetlania trwa około dwóch godzin. Zapraszamy do korzystania z usług stomatologii estetycznej w naszym gabinecie. Szczegóły na stronie: http://www.prodent.tgory.pl/oferta/wybielanie-zebow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby kompleksowo zadbać o swoje zęby, warto wykonać zdjęcie pantomograficzne. Dzięki niemu lekarz poznaje stan całego uzębienia: obecność próchnicy, jakość leczenia kanałowego, jakość wypełnień i obecność zmian zapalnych w obrębie jamy ustnej. RTG panoramiczne zębów jest potrzebne przed rozpoczęciem leczenia ortodontycznego oraz przed zabiegami chirurgicznymi. Zachęcamy do leczenia zmian w jamie ustnej w naszym ZOZ: http://www.prodent.tgory.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Endodoncja jest działem stomatologii zachowawczej i zajmuje się leczeniem miazgi zęba. Najnowsze osiągnięcia technologiczne gwarantują niezwykle precyzyjną diagnostykę oraz prowadzone z powodzeniem w naszym ZOZ: http://www.prodent.tgory.pl/ leczenie, dzięki któremu Pacjent może zachować własne zęby na lata!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kiedy warto wybrać się z dzieckiem do ortodonty? Jeżeli zauważymy jakieś nieprawidłowości w uzębieniu naszego dziecka, warto złożyć profilaktyczną wizytę w poradni ortodontycznej. Zaleca się, aby pierwsza wizyta odbyła się w wieku około 7 lat, jednak im wcześniej zaprowadzicie Państwo dziecko do ortodonty w naszej klinice: http://www.prodent.tgory.pl/ – tym lepiej!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tytanowe implanty po raz pierwszy zastosowano w 1965 roku! Wówczas prof. Branemark odkrył niezwykłe właściwości tego stopu, m. in. łatwą integrację z kością, co otworzyło nowe możliwości dla wykonywanej w naszych gabinetach:  http://www.prodent.tgory.pl/oferta/implanty/ rekonstrukcji zębów. Dziś podstawą zachowania kompletnego i zdrowego uśmiechu są: zdrowa dieta, codzienna higiena jamy ustnej oraz regularne wizyty u stomatologa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W protezach osiadających, w przeciwieństwie do szkieletowych, siła nacisku w czasie jedzenia przenoszona jest nie na zęby, lecz na kości szczęki. Częściową protezę wykonuje się zwykle z elastycznego nylonu, dzięki czemu łatwo dopasowuje się ona do naturalnych tkanek. Nasz gabinet stomatologiczny: http://www.prodent.tgory.pl/ oferuje pełną gamę rozwiązań, w zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszyscy, którzy chcą mieć zdrowe i pełne uzębienie, powinni wybrać się do stomatologa! W zależności od rodzaju problemów konieczne może się okazać zgłoszenie do kilku różnych specjalistów, którzy kompleksowo zajmą się problemami stomatologicznymi Pacjenta. Wśród naszych lekarzy: http://www.prodent.tgory.pl/nasi-lekarze/ z powodzeniem znajdziecie Państwo godnych zaufania specjalistów, którzy posłużą Wam wsparciem i poradą.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded