Profile cover photo
Profile photo
Domino. Wysłodziny browarniane. Szakowski M.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Teraz jest najlepszy czas na zakup młóta browarnianego. Większość całej produkcji młóta w Polsce ma miejsce wiosną i latem. Wtedy też można je nabyć po najbardziej atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w tym zakresie. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać we wpisie na naszym blogu - http://www.domino.org.pl/wpis-blog/mloto-browarniane-kupowac/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czym jest młóto browarniane? To odpad powstały podczas produkcji piwa. Młóto uzyskuje się po odfiltrowaniu beczek w kadziach zaciernych. Istotne jest, by nie podawać zwierzętom hodowlanym zbyt dużo młóta, ponieważ możemy osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego. Najlepsze młóto browarniane dla bydła i trzody chlewnej oferuje Domino - http://www.domino.org.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Młóto browarniane to znakomitej jakości pasza dla krów mlecznych oraz trzody chlewnej. Wysłodziny browarne zawierają dużo białka i witamin oraz wpływają na zwiększenie ilości wytwarzanego mleka. Młóto stanowi dobrą alternatywę dla drogich dodatków paszowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.domino.org.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta skierowana jest do ferm zwierząt hodowlanych, rolników indywidualnych, mieszalni pasz, jak również dostawców surowców. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty wysłodzin browarnianych, zapraszamy do kontaktu. Czekamy na telefony i wiadomości mailowe - http://www.domino.org.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Młóto browarniane to doskonałe źródło wielu substancji odżywczych, mikro i makroelementów, a także witamin z grupy B oraz witaminy A i E. Należy jednak zadbać, aby cała mieszanka dla zwierząt była odpowiednio zbilansowana i zawiera wszystkie niezbędne składniki. Więcej informacji na http://www.domino.org.pl/wpis-blog/mloto-browarniane-dla-loch/.
Add a comment...

Młóto jest odpadem z produkcji piwa. Produkt ten powstaje z browarnianych odmian pszenicy lub jęczmienia. Co ciekawe, młóto browarniane wykorzystywane do produkcji piwa typu pils jest bardziej lubiane przez zwierzęta niż powstające z produkcji innych piw. Dowiedz się więcej na http://www.domino.org.pl/wpis-blog/mloto-browarniane-dla-loch/.

Add a comment...

Post has attachment
Odpowiednie żywienie jest najistotniejszym elementem wpływającym na mleczność krów. Wartościowe składniki odżywcze mogą mieć realny i jednocześnie ogromny wpływ na podwyższenie mleczności bydła. Sprawdź jakie czynniki warto też przeanalizować na http://www.domino.org.pl/wpis-blog/czynniki-wplywaja-mlecznosc-krow/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Hodowcy bydła i trzody robią, co w ich mocy, aby ich zwierzęta dawały jak najwięcej mleka – dobrej jakości! To w końcu od tego zależą jego zarobki, dlatego dobrze jest wiedzieć co ma realny wpływ na mleczność krów. Możesz dowiedzieć się tego na http://www.domino.org.pl/wpis-blog/czynniki-wplywaja-mlecznosc-krow/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najlepszą porą na zakup młóta jest sezon wiosenno-letni, ze względu na fakt, że 70 proc. całej produkcji młóta w Polsce ma miejsce wiosną i latem. Łatwo wyciągnąć stąd wniosek, że właśnie wtedy ceny tego produktu są najniższe. Dowiedz się więcej na ten temat, wchodząc na http://www.domino.org.pl/wpis-blog/mloto-browarniane-kupowac/.

Photo
Add a comment...

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak przechowywać młóto. Otóż, suszone można przechowywać w silosach – obniżona zawartość wody sprawia, że nie zalegną w nim pleśnie, ani zagrzybienia. Dowiedz się więcej, wchodząc na http://www.domino.org.pl/wpis-blog/mloto-browarniane-kupowac/.

Add a comment...
Wait while more posts are being loaded