Profile

Cover photo
‫مهدی ساسانی‬‎
Attended University of Tehran
Lives in tehran
7,598 followers|2,689,312 views
AboutPosts

Stream

 
صد رحمت به پرچم
 ·  Translate
 
چشمک قبل از برجام! اَخم پسابرجام❗️

چشمک زن کمیسیون برجام: برجام نقض شده است
سازمان انرژی اتمی باید شرایط را به‌روال گذشته بازگرداند

نعمتی: طرف مقابل قصد فرصت‌سوزی دارد؛ غنی‌سازی را آغاز می‌کنیم

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: طرف مذاکره کننده قصد فرصت سوزی دارد و کاملا مشخص است دیگر به روند اجرای صحیح برجام باز نمی گردد از این رو بر مبنای تعهداتی که خود آنها داده اند غنی سازی را آغاز می کنیم.

منبع: http://goo.gl/ljrsXf

#برجام  
 ·  Translate
1 comment on original post
32
‫ابو زینب‬‎'s profile photo
2 comments
 
الان نون تو تیلیت کردنش تو برجام هست... پس فردا دوباره موضع اش بر میگردد. دیگه از صالحی که بدتر نیست؟!
 ·  Translate
 
مطهری در همایش فصلی خانه احزاب:
احزاب می‌توانند برای نظام کادرسازی کنند/اگر از نردبان یک حزب بالا رفتید نباید به آن جریان پشت پا بزنید حالا تو ایران حزب نداریم ولی خب اگه به عنوان نماینده یک طیف رفتی توی لیست 30 نفره مجلس تهران نباید بیشترین حجم بد و بیراه های زندگیت رو به همون جریان بدی
لازم به ذكر است در جريان رقابت هاي انتخابات مجلس هشتم، سه ضلع از اصولگرايي در كنار هم قرار گرفتند كه «علي مطهري» از طرف «حاميان دولت نهم و شخص محمود احمدي نژاد» براي قرار گرفتن در فهرست واحد اصولگرايي معرفي شد.‬
 ·  Translate
37
‫مهدی ساسانی‬‎'s profile photo‫ابو زینب‬‎'s profile photoseyedMostafa Najibi's profile photo
4 comments
 
+ابو زینب جفتک البته درست تره در مورد ایشون
:))
 ·  Translate
 
این ایام که بحث خرید کالای ایرانی داغ هست یه نکته ای بنظرم میرسه که اشاره کنم
بنظرم لازم نیست توی چیزهایی که دیگه واضح و مبرهن هست که تولید داخلی نیست یا امکان رقابت نداره (نمونش همین تلفن همراه) هی بشینیم دعوا کنیم برای خرید کالای ایرانی. *اتفاقا شروع کنیم به خرید کالاهای بسیار مصرفی تر مثل پوشاک، خمیردندان، مسواک، کفش، حتی لوازم ارایی بهداشتی مثل کرم ضد افتاب، لوازم شوینده و ..... اتفاقا اینا بواسطه اینکه مصرفی هستند و نرخ مصرف بالایی دارند اگه ایرانی خریداری بشه خیلی بهتر هم خواهد بود.
خوبه که بگیم چند تا از ماها توی همین لیستی که بالا نوشتم کدوم هاش رو ایرانی استفاده میکنیم
 ·  Translate
41
Hadith A's profile photoSeyyed Ali - H's profile photo‫محمدباقر حیدری‬‎'s profile photo
14 comments
 
+Hadith A
اتفاقا همینو تو کامنت خودم ب آقا سید عرض کردم
تو کامنت خودمم گفتم بشرط اینکه نسبت کیفیت و قیمت خیلی عجیب نباشه
 ·  Translate
 
همه ما در کنار تحلیل هایی که داریم راجع به مسایل اجتماعی و سیاسی و فرهنگی و غیره که جای انتشارش اینجا هست. جملات جالبی هم ممکنه به نظرمون برسه طی روز حالا توی هر موضوعی حتی روابطمون با دوستامون............اینا جاش توییتر هست لذا پیشنهادم اینه که اگه حاضر جواب هستید یا از این جلات کوتاه زیاد به ذهنتون میرسه توییتر هم یه سری بزنید
فقط چیزی که مهم هست و بنظرم رفقای حزب اللهی توی توییتر دقت نمی کنند. اهمیت بازنشر هست اونجا باید عادت کنید که زیاد ریتوییت کنید. چیزی که حداقل تو پلاس خیلی رواج نداره
 ·  Translate
27
reza b's profile photo‫حا نیه سادات حسینی‬‎'s profile photoZeynab ali ashrafi's profile photo‫مهدی ساسانی‬‎'s profile photo
13 comments
 
 
برجام همین بود؛ تمام!
ایران یک چیز بی ارزش و به درد نخور و مفت به دست آمده‌ای داد (یعنی بیشتر صنعت هسته‌ای اش را) و در مقابلش کلی چیز گرفت. همین چیزهایی که تا امروز گرفته مثلا... مثلا... مثلا... نمی دونم همین چیزهایی که گرفته دیگه!

آدم واقعا باید کور باشه تا نبینه: مثلا فرم‌های قرارداد خرید هواپیما امضا کردیم با دو شرکت بزرگ و کلی کارشناس‌ها رفتند و برگشتند و تازه چند تا مدل پلاستیکی گرفتند آوردند گذاشتند توی دفتر هما! همین کار را جلیلی و احمدی نژاد می‌توانستند بکنند؟ اصلا توی ایرباس و بوئینگ راه‌شان می‌دادند؟ این افتخار نیست معاون وزیر ما رفته و قرار داد امضا کرده؟ نه واقعا افتخار نیست؟

یا مثلا همین که بعد سی و اندی سال جان کری (وزیر امور خارجه آمریکا) می تونه به ظریف مستقیم (می‌فهمی مستقیم یعنی چی؟) زنگ بزنه و بهش بگه «جواد» جون، همین چیز کمیه؟ ما قبلا کی همچین اقتداری داشتیم که وزیر امور خارجه آمریکا بتونه به موبایل وزیر امور خارجه ما زنگ بزنه و به اسم کوچیک صداش کنه؟ می‌دانید این یعنی چی؟ «یعنی زانو زدن تمام قدرت‌های جهانی در مقابل ملت ایران»

یا مثلا همین که عراقچی عکس نوه‌اش را به آن خانمه نشان داده و کلی با هم در مورد نوه‌هایشان صحبت کردن، این چیز کمیه؟ می دانید چقدر اسلام از همین طریق صادر شده و نوه اون خانمه الان کم مونده مسلمون بشه؟

آها، راستی اصلا قرار بود به ایران حمله بشه. همین دست‌آورد کمی هست که حمله نشده؟ می دونید اگر حمله می شد روسای بانک‌ها مجبور می‌شدند چند چمدون پول بی زبون را با خودشون ببرند خارج؟! اون دست‌های نازنین بچه‌هاشون که این چمدون‌ها را می بایست تا توی فرودگاه می برد... اون همه استرس و فشار عصبی ناشی از حمل این چند میلیارد پول ملت... این‌ها را کی می‌خواست جواب بده نامسلمون‌های ناشکر! ها؟ ها؟
اگر جنگ می شد می دونید همین تهیه بلیط برای فرستادن آقازاده‌ها به خارج چقدر کاغذ را نابود می‌کرد و به چند درخت آسیب می‌زند؟ می‌دونید دوری بچه‌ها از مادرها و پدرها و زندگی در سرمای کانادا یا رطوبت لندن چقدر آسیب‌زاست برای بچه های مدیران کشور؟
حالا اون بچه های پوست کلفت پایین شهر که قرار بود برن بجنگن حداقل کنار پدر و مادرهاشون هستن. جنازه‌هاشون که بر می گشت می رسید به دست پدر و مادرهاشون ولی اون عزیزانی که می‌رفتن اون سر کره خاکی و مجبور بودن هر روز اسکایپی با پدر و مادرشون حرف بزنن واااااای، خدااااای من. اشک چشم دختر صفدر حسینی را نگو...... یا خدااااا چرا مردم قدر نمی دونن.
ناشکرها، خائن‌های وطن فروش...

خاااک تو سر بی شعورتون کنن، دلواپسای بی سواد نفهم.
اگر چیز بیشتری می‌خواید خوب اعلام کردن: چهار تا موشک، مقاومت لبنان و یمن، و البته از همه مهم‌تر خانه نشین کردن حاج قاسم. اگر دادیم بعععععععد غرب فکر می‌کنه شاید یک گونی زرشک آمریکایی برای وزارت امور خارجه فرستاد.

آخ آخ، می‌دونید با اون زرشک‌ها چه زرشک پلو با مرغی می‌شه درست کرد؟
------
۱- http://www.un.org/apps/news/story.asp?NewsID=54483#.V41Eq5MrIxc

 ·  Translate
View original post
23
1
 
من خودم رو میگم. فکر اینکه یک روز توی این دنیا بدون حضرت آقا نفس بکشم اذیتم میکنه. موندم اونایی که ائمه رو دیدن و نفس به نفس ائمه اطهار بودن که هزار بار مهربان تر از حضرت اقا بودن چجوری تحمل کردن که این بلا ها بیاد سر این مهربان های عالم؟!!
 ·  Translate
47
 
 
فوری فوری
بزرگواران کسی هست بتونه از تهران یک ماشین لباسشویی رو ببره قم تحویل یک جوان تازه داماد بده؟
قضیه از این قراره که یک بنده خدایی هر چی داشت گذاشت وسط یک ماشین لباسشویی برای این تازه داماد تهیه کرد، منتها دیگه بودجه ای نمونده برای انتقالش به قم.
هر کسی میتونه کار خیر بکنه بسم الله
اگر هم هزینه ای میگیره باز هم بسم الله
منتها دیگه قیمت نجومی نباشه که بتونیم خودمون بدیم و این وسط هم خیر و هم داماد جوان رو زیر بار مالی قرار ندهیم.
خدا خیرتون بده.
دست به دست کنید بلکه یکی کمک کنه
 ·  Translate
6 comments on original post
12
1
 
‌‌‌ شب جمعه است......
شادی ارواح طیبه شهدا و امام شهدا و همه گذشتگان
ذکر صلوات و قرائت فاتحه فراموش نشه
#شب_جمعه
#زیارت_اهل_قبور
#زیارت_کربلا
 ·  Translate
59
‫خآنومِ بِلَکـ‬‎'s profile photo
 
اللّهـُمَّ صَـلِّ عَلے مُحَـمَّد وَ آلِـ مُحَـمَّد وَ عَجِّـلْ فـَرَجَـهُم
 ·  Translate
 
بارها گفتم بنظرم اولین چیزی که در توییتر لازم است که ادم بلد باشه بعد وارد بشه همین ریتوییت کردن است
ما شاالله رفقای حزب اللهی هم که اصلا دست و دلشون نمیره به این کار
 ·  Translate
 
یک قاعده نانوشته ته ذهن همه ما (خب. خیلی‌ها، بعضی‌ها، اون چند نفری که اون گوشه نشستن.) هست که فکر می‌کنیم هر چه بازنشر می‌کنیم لزوما باید نظر ما باشد. من بارها از آدم‌های مختلف با دیدگاه‌ها و رویکردهای مختلف شنیده‌ام و بارها حتی بازخواست شده‌ام که چرا فلان چیز را بازنشر کرده‌ای؟ چرا وقتی بازنشر می‌کنی، تصریح نمی‌کنی که من این را قبول ندارم؟ در توییتر فارسی، ریتوییت‌ها بسیار کمند و بسیار کمتر از لایک‌ها. چرا؟ چون ما فقط آن چیزهایی را ریتوییت می‌کنیم که صددرصد قبول داشته باشیم. چرا؟ نمی‌دانم.

فاجعه بزرگتری هم هست. در توییتر فارسی، بسیاری از خبرهای دست اول و جملات نغز، بی آنکه ریتوییت شود، دزدیده می‌شود. تا وقتی می‌توانم متنی را کپی کنم و آن را به نام خودم جا بزنم، چرا ریتوییت؟ یه خرده هنرمند باشید بابا. ریتوییت یعنی چی اصلا؟

بسیاری از توییت‌های انگلیسی‌زبان، یا تعداد ریتوییت‌شان بیش از لایک‌شان است و یا دست‌کم ریتوییت‌ها به تعداد لایک‌ها نزدیکند. اما در توییت‌های فارسی، لایک‌ها چندین برابر ریتوییت‌ها هستند. یعنی چه؟ آنها بهتر از ما نیستند. خوش‌تیپ‌تر از ما هم نیستند، اما تنها نکته‌ای که می‌توان از این تفاوت دریافت، این است که ما مدارای بسیار پایینی داریم. بسیار پایین. خیلی بسیار پایین.
 ·  Translate
View original post
28
 
به یه عده اعم از انحرافی و جلبک و ضد انقلاب که راه میرن فحش میدن به بخش های ختلف جمهوری اسلامی باید گفت اقا اگه انقدر بده جرات !!! داشته باشید جمع کنید برید. کاری که در جهت اصلاح انجام نمی دید حداقل تشریف ببرید یه جای دیگه راحت زندگی کنید اجازه بدید یه جمعی هم اینجا راحت زندگی کنند.
مشکل اینجاست اینا جایی بهتر از جمهوری اسلامی برای زندگی پیدا نمی کنند!!!
 ·  Translate
23
‫محمود ب‬‎'s profile photo
 
مسئله اینه این زباله ها رو جایی راه نمیدن
ادمی که مفت بخوره و فقط غر بزنه چه دردی میخوره
 ·  Translate
 
دوستان بویژه اقا +roohulla rezvi  لطفا نظراتشون رو درباره این تحلیل بفرمایند
 ·  Translate
19
mood kerbes's profile photoZeynab ali ashrafi's profile photo
35 comments
 
ممنون
 ·  Translate
 
واقعا بی غیرت تر از مسوولین این دولت داریم؟
خیلی جلوی خودم رو میگیرم که اونی که واقعا لیاقتش رو دارند اینجا ننویسم
مرتیکه برگشته گفته باید برای برداشته شدن بقیه تحریم ها باز هم امتیاز بدیم. حالا دو گالن هم که برای شهدای هسته ای گریه کرده باشه از نظر من .............. بیش نیست
 ·  Translate
50
‫احمد الف‬‎'s profile photo‫آیت معظمی‬‎'s profile photoahad rohollahi's profile photo‫محمدباقر حیدری‬‎'s profile photo
12 comments
 
+احمد الف
اونارو ک بردن
از چیزایی ک مونده حرف بزن
 ·  Translate
Work
Occupation
تلاش می‌کنیم مشکل حل کنیم
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
tehran
Story
Introduction
یک دانش آموخته مدرسه علوی که احتمالا از دست مدرسه در رفته اینجوری تربیت شده چون اونجا هدفش تربیت بچه مسلمونی که انقلاب رو دوست داشته باشه نیست.
۵ سال هم دانشگاه تهران بودم. در کنار کارای بسیج دانشگاه درس هم می‌خوندم تو رشته مهدسی شیمی
الان هم در دل دشمن یعنی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد فوق لیسانس مهندسی شیمی با گرایش بایوتکنولوژی می‌خونم
Education
  • University of Tehran
    2001 - 2007
Basic Information
Gender
Male
Relationship
Married
Other names
ساسان