Profile

Cover photo
‫مهدی ساسانی‬‎
Attended University of Tehran
Lives in tehran
7,214 followers|2,394,490 views
AboutPosts

Stream

 
 
صدا و سیما نگران شایعه درباره اینستاگرام جهانگیری و الیاس قالیباف و ریزعلی خواجوی و تفکیک جنسیتی خودش می‌شه، ولی نگران شایعات فسادی که هر روز دارن تعداد صفرهاش رو زیادتر می‌کنند و به تدریج کل نظام رو زیر سوال می‌بره نمی‌شه!؟ آخه بصیرت افکنی هم اینقدر کاریکاتوری؟ :) 
 ·  Translate
10 comments on original post
26
 
اونوقت ما اینجا گالن گالن آب آشامیدنی رو هدر میدیم البته بخشی از داستان به علت اینه که آب شرب و آب مورد نیاز برای شستشو رو جدا نکردن
 ·  Translate
 
...
هزار لیره دادم کامیون آب. (حدود بیست هزار تومن برای 1000 لیتر آب). این ارزونترین آبه. شور و غیر بهداشتی هست. (قبلا آب شیرین می گرفتیم 10 دلار). الان دوش که میگیرم چشمم میسوزه.
ضمنا باعث ریزش مو و بیماری های پوستی هم میشه.
...
متن کامل:
http://moodkerbes.info/1394/04/04/lebanese-life
 ·  Translate
12 comments on original post
24
‫آرین محمّدی نسب‬‎'s profile photo‫علی بسطامی‬‎'s profile photo
2 comments
 
فاز یک پرند به عنوان طرح پایلوت هر خانه ای دو تا آب ورودی داشت و دو تا کنتور. یکی آب شرب و دیگری آب معمولی. لوله ای هم که به عنوان آب شرب می اومد صاف میرفت و از یک شیر کوچک پشت سینک آشپزخانه سر در می آورد.
خیلی طرح جالبی بود اگر فراگیر می شد. بعدها که برای ساخت فازهای بعدی عجله کردند و مسکن مهر هم بهش اضافه شد دیگه این قضیه استمرار پیدا نکرد.
الان همون خانه های فاز یک هم آب شرب ندارند...
خخخخ
کلا پرند الان مشکل جدی آب داره.
 ·  Translate
 
من نمی‌دونم چه رازیه، دو تن اب هم خورده باشی تا اذان میشه ادم تشنش میشه

پ.ن:سحرها فقط اب و هندوانه و این چیزها می‌خورم
 ·  Translate
54
‫مجید ت‬‎'s profile photoMeysam Amooshahi's profile photo‫حميدرضا بابایی‬‎'s profile photoAbedeh Mirzaee's profile photo
10 comments
 
تخم شربتی هم که آب جذب می کنه و تو بدن طبیعتا آب را از دست میده مفیده
 ·  Translate
 
سعی کنیم همه صحبت‌های اقا رو بخونیم، فقط به یک جملش کاری نداشته باشیم
 ·  Translate
36
mrs Fly's profile photo‫علی آهور- مرگ بر آمریکا‬‎'s profile photomohammad mahdi as-shahroudi's profile photo
3 comments
 
ولی در مجموعه دست اندرکاران برخی تصور می کنند با کوتاه آمدن از اصول درها گشوده خواهد شد 
رهبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر
 ·  Translate
 
همون هایی که بعد از بیانیه لوزان به به و چه چهشون بلند بود و وقتی صحبت های حضرت اقا رو شنیدن شروع کردن به نقد بیانیه الان هم دارند از مصوبه مجلس تعریف می کنند غافل از اینکه این مصوبه مستقیما همه هزینه های عدم توافق رو به گردن حضرت اقا میندازه
 ·  Translate
48
 
دولت می تواند بدون دغدغه مذاکره کند این نمایشی هم که طرف های غربی راه انداختن سر مصوبه مجلس به معنای واقعی کلمه نمایش است یک قید در مصوبه مجلس وجود دارد به نام مصوبات شورای عالی امنیت ملی ...... اعضای شورا هم که بیشتر دولتی ها هستند پس در شورا مصوب میشه که اجازه بازرسی ها صادر بشه در این مرحله باید منظر امضای رهبری باشند که طبعا انجام نمی شود و هزینه بر هم خوردن توافق هم به دوش رهبری خواهد بود *مجلسی های عزیز هم به فکر خدمت به مردم در مجلس بعد باشند بیخیال هزینه ایجاد کردن برای رهبری

پ.ن خطاب به خودم: از مجلسی که هر کاری می خواست بکنه می گفت نظر رهبری فلان چیزه و هزینه ایجاد می کرد نباید بیشتر از این انتظار داشت
این بحث که مغایر اختیارات شورای عالی امنیت ملی می شد اگه این جمله نبود هم بنظرم ادعای بیخودی است، مگه در بقیه قوانین چنین قیدی داریم که اینجا داشته باشیم
 ·  Translate
37
1
‫احسان عامري‬‎'s profile photo
 
واقعا برام سواله که قدیم تر ها که بانوان در مسابقات والیبال حضور پیدا میکردن رگ غیرت امت حزب الله کجا بود!!!

ظاهرا با تهدید های صورت گرفته مبنی بر تجمع، حضور بانوان لغو شده و احتمال محرومیت ایران وجود دارد!!
 ·  Translate
35
1
bache basiji's profile photo‫مهدی ساسانی‬‎'s profile photon kh's profile photo‫محمد هاشم آخوندي نسب ميبدي (‪HashemMeyBodi‬‏)‬‎'s profile photo
5 comments
n kh
 
+مهدی ساسانی دقیقا
 
شب جمعه است .....

============
شادی ارواح طیبه شهدا و امام شهدا، علما و صلحا، مومنین و مومنات، همه اون‌هایی که حقی به گردنمون دارند، گذشتگان خودتون و همه رفقا، بد وارث و بی وارث ........
ذکر صلوات و قرائت فاتحه فراموش نشه
============ 
 ·  Translate
85
2
‫خآنومِ حَـنآ‬‎'s profile photo‫مهدی ساسانی‬‎'s profile photoFater Rezaei's profile photohadi eren's profile photo
3 comments
 
+سم سام لطف خدا است
 ·  Translate
 
عزیزانی که نگران گلچین شدن صحبت های حضرت آقا توسط طرف های مختلف هستند لطف کنند و تحلیل اضافه نکنند بر این صحبت ها، همه صحبت ها رو منتشر کنند هم بگن که تیم مذاکره کننده مورد تایید آقا است هم اشاره کنند که خطوط قرمزی که  برای بار چندم به صراحت توسط حضرت آقا بیان شد در بیانیه لوزان کاملا نادیده گرفته شده از زمان محدودیت تا نوع برداشته شدن تحریم ها و ....
پ.ن مهم: اینکه یک نفر مورد اعتماد باشد دلیل بر این نیست که نتیجه کارش هم مورد تایید باشد. می تواند با یک اقدام کل اعتماد را از بین ببرد
 ·  Translate
55
‫علی طیبه‬‎'s profile photoMosa's profile phototak negar's profile photo‫ن عابدین‬‎'s profile photo
4 comments
 
دقیقنننن
 
 
سخنان مهم رهبر انقلاب درباره موضوع هسته‌ای در دیدار مسئولان نظام

پیامک1/ هرآنچه رهبری درجلسات عمومی میگوید عینا همان مسائلی است که درجلسات خصوصی به رئیس جمهور و مسئولان ذیربط میگوید. این خط تبلیغی دروغی است که از برخی خطوط قرمز در جلسات خصوصی صرف نظر شده.

پیامک 2/ مذاکره کنندگان را امین و غیور و شجاع و متدین میدانم/این تیم،با غیرت ملی و دقت کامل و باقصد باز کردن گره و پیش بردن کار کشور،درمقابل تعداد کثیر مذاکره کنندگان طرفهای مقابل، مشغول تلاش است و انصافا باشجاعت، مواضع را بیان و دنبال میکند.

پیامک3/ رهبرانقلاب: در زمان دولت دهم،یکی از محترمین منطقه آمد وگفت رئیس جمهور امریکا از او خواهش کرده به تهران بیاید ودرخواست امریکا را برای مذاکره طرح کند و پیام داد که میخواهیم ایران را بعنوان قدرت هسته ای بشناسیم و تحریمها در 6ماه برداریم/ما گفتیم به امریکا اطمینانی نداریم، اما با اصرار آن واسطه،قبول کردیم که بار دیگر مذاکره کنیم.

رهبر انقلاب اسلامی در سخنان بسیار مهم شان درباره موضوع هسته ای، قبل از تشریح برخی جزئیات مذاکرات و تبیین صریح خواسته ها و خطوط قرمز هسته ای، سه نکته را مورد تأکید قرار دادند.
#نکته_اول  اینکه هر آنچه رهبری در جلسات عمومی می گوید عیناً همان مسائلی است که در جلسات خصوصی به رئیس جمهور و دیگر مسئولان ذیربط می گوید بنابراین این خط تبلیغی غیرصحیح که از برخی خطوط قرمز رسمی در جلسات خصوصی صرف نظر شده است، خلاف واقع و دروغ است.
#دومین_نکته  ای که حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان مقدمه بحث هسته ای بیان کردند، امانت داری، غیرت، شجاعت و تدین اعضای تیم مذاکره کننده کشورمان بود.
ایشان گفتند این تیم، با غیرت ملی و دقت کامل و با قصد باز کردن گره و پیش بردن کار کشور، در مقابل تعداد کثیر مذاکره کنندگان طرفهای مقابل، مشغول تلاش است و انصافاً با شجاعت، مواضع را بیان و دنبال می کند.
حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند هرکسی از جزئیات مذاکرات با خبر شود حتماً به این مطالبی که درباره تیم هسته ای گفته شد، اذعان خواهد کرد البته آنها ممکن است در تشخیص و عمل خطا کنند اما متدین و غیور هستند.
مخاطب #سومین_نکته  مقدماتی رهبری، منتقدان هسته ای بودند.
ایشان افزودند: با انتقاد مخالف نیستم و آن را لازم و کمک کننده می دانم اما این یک واقعیت است که انتقاد کردن از عمل کردن آسان تر است چرا که دیدن عیبهای طرف مقابل راحت است اما درک دشواریها و نگرانی های او، مشکل می باشد.
رهبر انقلاب افزودند: این حرف من، نباید مانع ادامه انتقادها شود اما متوجه باشیم که تیم هسته ای برخی از مسائلی را که مورد انتقاد است می داند اما بعضی ضرورتها او را به برخی اقدامات می کشاند.

حضرت آیت الله خامنه ای سپس به بیان تاریخچه کوتاهی از روند مذاکره با امریکاییها پرداختند که به درک روند مذاکرات کمک قابل توجهی می کند.
ایشان گفتند: موضوع مذاکره با امریکایی ها مربوط به زمان دولت قبل است و به فرستادن واسطه به تهران برای درخواست مذاکره مربوط می شود.
رهبر انقلاب در توضیح بیشتر افزودند: در آن زمان، یک نفر از محترمین منطقه به عنوان واسطه به دیدارما آمد و به صراحت گفت رئیس جمهور امریکا از او خواهش کرده که به تهران بیاید و درخواست امریکایی ها برای مذاکره را مطرح کند امریکایی ها به این واسطه گفته بودند می خواهیم ضمن شناخت ایران به عنوان قدرت هسته ای، مسئله هسته ای را حل و فصل کنیم و تحریم ها را ظرف 6 ماه برداریم البته ما به آن واسطه گفتیم به امریکایی ها و حرفهایشان اطمینانی نداریم، اما با اصرار آن واسطه، قبول کردیم که این مسئله را یک بار دیگر امتحان کنیم و مذاکرات شروع شد.
رهبر انقلاب اسلامی با تذکر دو نکته مهم در هماوردیهای جهانی خاطرنشان کردند: در هر رویارویی دیپلماتیک دو میدان وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد میدان اصلی که میدان واقعیت، عمل و تولید دارایی است و مدیران دیپلماسی و سیاست که عرصه تبدیل این داراییها به امتیاز و تأمین منافع ملی است.
ایشان افزودند: دست خالی هر کشور در میدان اول، محدوده انعطاف او را در میدان دوم می بندد و با توجه به همین منطق، ایران با دستاوردهای مهم و قوی وارد میدان مذاکره شد که برخورداری از قدرت تولید سوخت 20 درصد، یکی از آنها بود.
رهبر انقلاب یادآوری کردند همه قدرتهای هسته ای از فروختن سوخت 20 درصد برای تولید داروهای هسته ای در مرکز تهران خودداری می کردند و حتی جلوی خرید ما از کشورهای دیگر را می گرفتند اما جوانان دانشمند و افتخارآفرین ایران، این سوخت را تولید و به صفحه سوخت تبدیل کردند و طرف مقابل مات شد.
ایشان افزودند: علاوه بر سوخت 20 درصد، دستاوردهای واقعی و میدانی دیگری هم داشتیم و در واقع راهبرد ایستادگی ایران در مقابل فشارها جواب داد و امریکایی ها به این نتیجه رسیدند که تحریم ها اثر مورد نظر و مطلوب آنها را ندارد و باید راه دیگری پیدا کرد.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به نگاه شک آلود ایران به طرف امریکایی گفتند: با وجود این، ما حاضر بودیم اگر امریکایی ها سر حرفها و وعده های خود به آن واسطه منطقه ای ایستادند ما هم هزینه بدهیم چون در مذاکرات می توان براساس عقل و محاسبه، عقب گردهایی نیز داشت اما آنها اندکی بعد از مذاکرات زیاده خواهی و بدعهدی را آغاز کردند.
رهبر انقلاب با اشاره به اینکه توافق خوب از نظر ایران یعنی توافق عادلانه و منصفانه افزودند: در جریان مذاکرات امریکایی ها  6 ماهِ وعده داده شده برای لغو تحریم ها را ابتدا به یک سال تبدیل کردند و بعد با زیاده خواهی های مکرر مذاکرات را طولانی و حتی تهدید به تحریم بیشتر کردند و از نظامی گری و روی میز و زیر میز سخن گفتند.
حضرت آیت الله خامنه ای در نوعی جمعبندی از روند مذاکرات تأکید کردند: تأمل و مطالعه در روند مطالبات امریکایی ها نشان می دهد هدف آنها ریشه کن کردن صنعت هسته ای ایران، از بین بردن ماهیت هسته ای کشور و تبدیل آن به یک کاریکاتور و تابلوی بی محتوا است.
ایشان با اشاره به نیاز حقیقی و مطالعه شده کشور به 20 هزار مگاوات برق هسته ای افزودند: آنها ضمن تلاش برای نابودی صنعت هسته ای و محروم کردن ایرانیان از فواید فراوان این صنعت، قصد دارند ضمن ادامه فشارها، تحریم ها را نیز به نوعی حفظ کنند.
رهبر انقلاب سپس در تبیین واقعیات صحنه پیچیده مذاکرات با امریکایی ها، یک نکته مهم دیگر یعنی نیاز دولت امریکا به توافق هسته ای را مورد بررسی قرار دادند.
ایشان افزودند: اگر آنها بتوانند به اهداف خود در مذاکرات برسند به یک پیروزی بزرگ رسیده اند چرا که ملت استقلال طلب ایران را تسلیم کرده اند و کشوری را که می تواند الگوی دیگر کشورها باشد شکست داده اند و تمام بدعهدی ها و چانه زنی های آنها برای تحقق همین اهداف است.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر خواستهای منطقی ایران از اول مذاکرات تا امروز خاطرنشان کردند: ما از ابتدا گفته ایم می خواهیم تحریم های ظالمانه برداشته شود که البته در مقابل آن، حاضریم یک چیزهایی بدهیم به شرط اینکه صنعت هسته ای متوقف نشود و لطمه نخورد.
حضرت آیت الله خامنه ای در ادامه سخنانشان به ترسیم صریح خطوط قرمز هسته ای پرداختند.
ایشان به عنوان اولین خط قرمز گفتند: ما برخلاف اصرار امریکایی ها محدودیتهای بلند مدت 10، 12 ساله را قبول نداریم و مقدار سالهای مورد قبول محدودیت را به آنها گفته ایم.*
رهبر انقلاب ادامه کار تحقیق و توسعه و ساخت و ساز حتی در زمان محدودیت را دومین خط قرمز ایران اعلام کردند و افزودند: آنها می گویند در مدت 12 سال هیچ کاری نکنید اما این، یک حرف زور مضاعف و غلط مضاعف است.
رهبر انقلاب در توضیح سومین خط قرمز هسته ای تأکید کردند: تحریم های اقتصادی، مالی و بانکی چه مربوط به شورای امنیت، چه کنگره امریکا و چه دولت امریکا باید فوراً هنگام امضای موافقتنامه لغو و بقیه تحریم ها هم در فواصل معقول برداشته شود.
ایشان افزودند: امریکایی ها درباره تحریم ها یک فرمول پیچیده، چند لایه و عجیب و غریب مطرح می کنند که معلوم نیست از آن، چه چیزی در می آید اما ما صریحاً مطالبمان را می گوییم.
حضرت آیت الله خامنه ای در ادامه بحث درباره خطوط قرمز مذاکرات هسته ای افزودند: لغو تحریم ها نباید به اجرای تعهدات ایران منوط شود نگویند شما تعهدات را انجام دهید بعد آژانس گواهی دهد تا تحریم ها لغو شود ما این مسئله را مطلقاً قبول نداریم.
رهبر انقلاب افزودند: اجرائیات لغو تحریم ها نیز باید با اجرائیات تعهدات ایران متناظر باشد.
حضرت آیت الله خامنه ای همچنین تأکید کردند: ما با موکول کردن اجرای تعهدات طرف مقابل به گزارش آژانس، مخالفیم چون آژانس بارها و بارها ثابت کرده مستقل و عادل نیست بنابراین ما به آن بدبین هستیم.
ایشان افزودند: می گویند «آژانس باید اطمینان پیدا کند» این چه حرف نامعقولی است چگونه اطمینان پیدا کند مگر اینکه وجب به وجب این سرزمین را بازرسی کند.

رهبر انقلاب مخالفت قاطع با «بازرسی های غیر متعارف، پرس و جو از شخصیتهای ایران و بازرسی از مراکز نظامی» را از دیگر خطوط قرمز هسته ای اعلام کردند.
رهبر انقلاب به صراحت تأکید کردند: در ایران، همه از جمله بنده، دولت، مجلس، دستگاه قضایی، دستگاههای امنیتی و نظامی و همه نهادها خواهان توافق خوب هسته ای هستیم توافقی که عزتمندانه، منصفانه و مطابق با مصالح و منافع ایران، تدوین شود.
رهبر انقلاب افزودند: اگر چه دنبال لغو تحریم ها هستیم اما آنها را از زاویه ای نوعی فرصت می دانیم چرا که باعث شده به نیروها و ظرفیتهای داخلی توجه بیشتری داشته باشیم.
http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=30041
 ·  Translate
23 comments on original post
26
1
Amin Mir Razi's profile photo
 
تقریبا دارم مطمئن میشم که برای منافع ملی خیلی بهتره که این عزیزان اصول سوار از مجلس رخت بر بندند و تشریف ببرند منازلشان
بویژه اون آقاهه!!
حداقل ادم تکلیفش با اصلاح طلب ها روشنه
راستی در مورد صیانت از حقوق هسته ای کسی فکس نفرستاده دفتر اون اقای عدالتخواه تا یادشون بیفته باید پیگیری کنند؟

پ.ن: طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای از دستور کار امروز مجلس حذف شد!
 ·  Translate
54
‫زهرا . د‬‎'s profile photoSR F's profile photo‫علی م‬‎'s profile photo‫محمد آشنا‬‎'s profile photo
6 comments
 
+SR F
برادر رفته با شورای عالی امنیت ملی مذاکره کرده، متن طرح رو به نحوی تغییر داده که تبدیل شده به «چک سفید امضا»
 ·  Translate
 
شب جمعه است .....
============
شادی ارواح طیبه شهدا و امام شهدا، علما و صلحا، مومنین و مومنات، همه اونهایی که حقی به گردنمون دارند، گذشتگان خودتون و همه دوستان، بد وارث و بی وارث ....
ذکر صلوات و قرائت فاتحه فراموش نشه
============
 ·  Translate
90
3
‫مریم خانوم‬‎'s profile photoMohammad Ghasemi's profile photo
Work
Occupation
تلاش می‌کنیم مشکل حل کنیم
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
tehran
Links
Contributor to
Story
Introduction
یک دانش آموخته مدرسه علوی که احتمالا از دست مدرسه در رفته اینجوری تربیت شده چون اونجا هدفش تربیت بچه مسلمونی که انقلاب رو دوست داشته باشه نیست.
۵ سال هم دانشگاه تهران بودم. در کنار کارای بسیج دانشگاه درس هم می‌خوندم تو رشته مهدسی شیمی
الان هم در دل دشمن یعنی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد فوق لیسانس مهندسی شیمی با گرایش بایوتکنولوژی می‌خونم
Education
  • University of Tehran
    2001 - 2007
Basic Information
Gender
Male
Relationship
Married
Other names
ساسان