Profile cover photo
Profile photo
"Zalpol" Jan Zalech
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Aby odpowiednie dobrać druty niezbędna jest wiedza na temat dalszego procesu technologicznego, takiego jak azotowanie, trawienie oraz hartowanie. Nasz zespół jest doskonale wyszkolony, dzięki czemu wszystkie usługi są wykonywane na najwyższym poziomie. Zapraszamy na http://www.zalpol.pl/technologie-zanpol/.
Photo

Do naprawy elementów form wtryskowych, wykrojników i tłoczników oraz części maszyn, wymagana jest głównie wiedza z jakiego materiału wykonana jest dana część. Więcej o etapach pracy przeczytasz na http://www.zalpol.pl/technologie-zanpol/.

Post has attachment
Polerowanie elementów form wtryskowych odbywa się na czterech stanowiskach, a każde z nich wyposażone jest w nowoczesny sprzęt do polerowania firmy JOKE. Usługi wykonywane są przez młodych pracowników wyszkolonych na bazie doświadczenia właściciela Zalpol oraz przy użyciu nowoczesnych urządzeń i technologii. Zapraszamy na http://www.zalpol.pl/technologie-zanpol/.

Photo

Post has attachment
Mikrospawanie, spawanie impulsowe i spawanie w osłonie gazu obojętnego pozwala na naprawę uszkodzeń. Materiały dobiera się, uwzględniając rodzimy materiał – możliwe jest odpowiednie dobranie drutu zgodne ze składem chemicznym oraz twardością naprawianych elementów. Więcej informacji na http://www.zalpol.pl/uslugi/.

Photo

Post has attachment
W naszym zakładzie polerowanie elementów form wtryskowych odbywa się na czterech stanowiskach, które wszystkie wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt do polerowania firmy JOKE. Usługi wykonują młodzi, doskonale wyszkoleni pracownicy. Więcej o naszych technologiach przeczytasz na http://www.zalpol.pl/technologie-zanpol/.

Photo

Post has attachment
Wszystkie dostarczone do naszej firmy formy przechodzą przegląd techniczny, a następnie są myte w myjce ultradźwiękowej. Następnie dokonujemy oceny zakresu robót! Naprawa form wtryskowych wymaga profesjonalnej wiedzy na temat materiału oraz sposobu jego obróbki. Więcej informacji na http://www.zalpol.pl/technologie-zanpol/.

Post has attachment
Napawanie laserowe wykonuje się w osłonie ochronnego gazu – średnice wykorzystywanych drutów zaczynają się już od 0,1mm! Nasz zakład dysponuje pełną gamą drutów do stali narzędziowych aluminium oraz brązu berylowego. Zapraszamy do odwiedzenia nas na http://www.zalpol.pl/#.

Photo

Post has attachment
Nie wszyscy jeszcze wiedzą o naszej nowej usłudze, jaką oferujemy w naszym zakładzie! Mianowicie, o niezwykle precyzyjnym napawaniu laserowym. Ta najnowsza technologia pozwala skutecznie naprawiać formy wtryskowe, wykrojniki i inne elementy maszyn. Więcej informacji na http://www.zalpol.pl/#.

Photo

Post has attachment
Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu form wtryskowych. Są to m.in. regeneracja, naprawa oraz polerowanie czy odbudowa krawędzi i ubytków na powierzchniach formujących. Dzięki specjalnej konstrukcji naszego parku maszynowego jesteśmy w stanie dokonać napraw na formach o bardzo dużych gabarytach. Zapraszamy na http://www.zalpol.pl/technologie-zanpol/.
Photo

Nasi pracownicy mają do dyspozycji pełną gamę drutów do stali narzędziowych, aluminium i brązu berylowego, których używają do napawania laserowego. Umożliwia to napawanie usterek zarówno w szczelinach, jak i głębokich gniazdach, na co nie pozwala spawarka impulsowa. Sprawdź na http://www.zalpol.pl/technologie-zanpol/.

Wait while more posts are being loaded