Profile cover photo
Profile photo
Mateusz Szczypczyk AUTO SPA
About
Posts

Post has attachment
Posiadanie samochodu pozwala nam być niezależnym od komunikacji publicznej. Podróż własnym środkiem transportu jest też o wiele bardziej komfortowa i przebiega znacznie szybciej, niż dojazd autobusem czy pociągiem. Aby podróż samochodem była jeszcze przyjemniejsza warto zadbać o jego czystość. Na kompleksowe zabiegi czyszczące zapraszamy do profesjonalnego salonu Auto Spa w Krakowie: http://autospaszczypczyk.pl/.
Photo

Post has attachment
O tym, że czystość szyb, to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim naszego bezpieczeństwa podczas jazdy nie trzeba chyba nikogo już przekonywać. O przejrzystość tych elementów należy zadbać szczególnie teraz, kiedy w powietrzu jest mnóstwo owadów. Drobne plamki po owadach na szybie mogą skutecznie rozpraszać wzrok kierowcy. Dlatego zapraszamy do salonu Auto Spa w Krakowie na profesjonalne zabiegi czyszczenia wszystkich szyb oraz karoserii: http://autospaszczypczyk.pl/cenik/myjnia-reczna-ceny/.
Photo

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze innowacyjną technologię powłok ceramicznych Ceramic Pro Light: http://autospaszczypczyk.pl/powloki-ceramiczne/. Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem nanocząsteczkowej sieci ceramicznej auto zyskuje skuteczną powłokę ochronną, która zabezpiecza samochód przed wszelkimi zabrudzeniami. Produkty Ceramic Pro Light chronią także przed promieniowaniem UV, a więc lakier Państwa pojazdu będzie odporny na łuszczenie.
Photo

Post has attachment
Każdy właściciel auta chce, aby jego pojazd wyglądał jak najlepiej. W tym celu sięgamy po różnego rodzaju środki myjące oraz nabłyszczające lakier. Warto robić to regularnie, aby nie dopuścić do intensywnych zabrudzeń. Jeśli jednak domowe środki nie dają sobie rady z zanieczyszczeniami zapraszamy do profesjonalnej myjni samochodowej w Krakowie: http://autospaszczypczyk.pl/.
Photo

Post has attachment
Jeśli oprócz zabrudzeń, zauważyliście na lakierze Waszego samochodu drobne ryski oraz defekty czy wżery pamiętajcie, że możecie się ich pozbyć bez konieczności lakierowania całego samochodu. W tym celu polecamy usługę renowacji lakieru w salonie AUTO SPA: http://autospaszczypczyk.pl/. Informujemy, że ceny usługi uzależnione są od stopnia zniszczenia lakieru.
Photo

Post has attachment
Usługa zaawansowanego mycia w naszym salonie polega na kompleksowym oczyszczeniu auta z wszelkich zabrudzeń. Zakres usługi obejmuje prewash, czyli mycie wstępne, mycie wysokociśnieniowe, mycie właściwe, osuszanie oraz nakładanie dressignu. Jeśli istnieje taka potrzeba myjemy dodatkowo ręcznie felgi przy użyciu specjalistycznych środków. Ze szczegółowym opisem usługi mogą Państwo zapoznać się na stronie: http://autospaszczypczyk.pl/cenik/autodetaling-ceny/.
Photo

Post has attachment
W salonie AUTO SPA, poza zestawami, wykonujemy także pojedyncze usługi. Jeśli potrzebują więc Państwo zadbać o wybrany element Waszego pojazdu jak nadwodzie, szyby czy felgi zapraszamy do naszej myjni. Szczegółowy cennik usług dostępny na stronie: http://autospaszczypczyk.pl/cenik/myjnia-reczna-ceny/.
Photo

Post has attachment
Chcecie odświeżyć wnętrze swojego samochodu? Zapraszamy do salonu AUTO SPA w Krakowie: http://autospaszczypczyk.pl/. Oferujemy zestaw zabiegów z zakresu mycia dywaników, prania tapicerki, odkurzania wnętrza samochodu, mycia szyb czy nabłyszczania deski rozdzielczej. Korzystamy wyłącznie z profesjonalnych preparatów, które gwarantują wysoką skuteczność oraz ochronę przed zabrudzeniami.
Photo

Post has attachment
Jeśli Wasze auto wyposażone jest w skórzaną tapicerkę, która nosi ślady użytkowania zapraszamy do naszego salonu AUTO SPA. W naszej ofercie znajduje się usługa czyszczenia oraz impregnacji skórzanej tapicerki. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych preparatów z serii ColorLock wnętrze Waszego pojazdu znowu będzie wyglądało jak nowe! Zapraszamy: http://autospaszczypczyk.pl/.
Photo

Post has attachment
Podoba się Wam wypolerowane auto z efektem „mokrego lakieru”? Zapraszamy do salonu AUTO SPA w Krakowie http://autospaszczypczyk.pl/ na zabieg profesjonalnego woskowania. Dzięki wcześniejszemu przygotowaniu powierzchni lakieru za pomocą specjalnych cleanerów, a następnie zastosowaniu wosku najwyższej jakości uzyskujemy niesamowity efekt. Warto jednak pamiętać, że woskowanie przynosi nie tylko wizualne korzyści, ale przede wszystkim doskonałą ochronę powierzchni lakieru Waszego pojazdu.
Photo
Wait while more posts are being loaded