Profile cover photo
Profile photo
Mateusz Szczypczyk AUTO SPA
About
Posts

Post has attachment
Ochrona lakieru przed zarysowaniami? W tym zakresie doskonale sprawdzą się twarde woski Zymola. Wosk nakładamy zawsze na uprzednio dokładnie oczyszczoną oraz dobrze wysuszoną powierzchnię. Dzięki temu uzyskujemy jeszcze mocniejszy efekt ”mokrego lakieru”, który jest bardzo pożądany przez naszych Klientów. Zapraszamy do myjni Auto Spa w Krakowie: http://autospaszczypczyk.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcecie skorzystać z usług naszej myjni samochodowej? Interesują Was ceny auto detailingu, czyszczenia lub impregnacji tapicerki skórzanej? Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której zamieściliśmy wszelkie szczegółowe informacje wraz z cenami usług: http://autospaszczypczyk.pl/cenik/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli dbasz o swoje auto chcesz, aby każdy jego element był starannie wypielęgnowany, także felgi. Dlatego w myjni Auto Spa w Krakowie oferujemy również usługę dogłębnego czyszczenia felg. Składa się na nią staranne oczyszczenie za pomocą przeznaczonych do tego środków, a także specjalnych pędzelków detailingowych. Na tak oczyszczone felgi możemy nałożyć wosk, dzięki któremu felgi na długo pozostaną czyste oraz odporne na powstawanie nowych zabrudzeń. http://autospaszczypczyk.pl/project/renowacja-felg-aluminiowych/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kiedy zajmujemy się czyszczeniem samochodu stawiamy na efekt, a także na bezpieczeństwo podczas całego procesu. Sięgamy po kosmetyki samochodowe renomowanych marek, a także korzystamy z profesjonalnego sprzętu. Dzięki temu właściciele pojazdów pozostawionych w naszej myjni są spokojni, ponieważ wiedzą, że ich auto jest w dobrych rękach. http://autospaszczypczyk.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli w Twoim aucie brzydko pachnie prawdopodobnie mogą rozwijać się w nim roztocza i grzyby. Co zrobić, jeśli zwykłe czyszczenie wnętrza okazało się nieskuteczne? Czy istnieją inne sposoby na pozbycie się nie tylko nieprzyjemnych zapachów, ale i ich przyczyny? Tak! To ozonowanie i sanifikacja, które wchodzą w skład rozszerzonego czyszczenia wnętrz w naszej myjni Auto Spa w Krakowie: http://autospaszczypczyk.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Auto detailing to zabieg polegający na kompleksowym, bardzo dokładnym oczyszczeniu i konserwacji auta lub jego poszczególnych elementów. Auto detailingiem możemy objąć zarówno wnętrze pojazdu, jak i jego zewnętrzną powierzchnię. Jeśli jesteście zainteresowani tego rodzaju usługą, zapraszamy na stronę, gdzie znajdziecie ceny poszczególnych opcji: http://autospaszczypczyk.pl/cenik/autodetaling-ceny/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do oczyszczania i pielęgnacji samochodów używamy wyłącznie profesjonalnych preparatów. Zarówno woski, pasty polerskie, aktywne piany czy środki do impregnacji skórzanych tapicerek są produktami w pełni bezpiecznymi i sprawdzonymi. Korzystamy z nich w naszej codziennej pracy. Mogą Państwo bez obaw powierzyć nam swój samochód! http://autospaszczypczyk.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Któż z nas nie lubi, kiedy auto jest czyste i błyszczy się jak nowe? Chyba każdy, prawda? Jednak nie każdy ma czas, by należycie zatroszczyć się o swój pojazd. Na szczęście, dzięki nowoczesnym technologiom nie trzeba polerować auta co tydzień, by było lśniące. Na zabieg Ceramic Pro Light, bo o nim mowa, wystarczy przyjechać raz, by cieszyć się efektami do 24 miesięcy. Zapraszamy: http://autospaszczypczyk.pl/powloki-ceramiczne/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiosna to także doskonały czas na odświeżenie tapicerki w samochodzie. W naszej myjni zajmujemy się praniem i renowacją tapicerek materiałowych, a także czyszczeniem tapicerek skórzanych. Każdy rodzaj tapicerki wymaga zastosowania odrębnych, specjalistycznych preparatów, dzięki którym uzyskamy pożądany efekt. Przy okazji zachęcamy państwa do przeczytania wpisu na naszym blogu na temat tego, co warto wiedzieć o czyszczeniu tapicerki: http://autospaszczypczyk.pl/2017/08/11/czyszczenie-tapicerki-co-warto-o-tym-wiedziec/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wspomniany wcześniej zabieg powłok ceramicznych można zastosować także na felgi. Zabezpieczenie felg takimi powłokami sprawi, że nie będą Państwo więcej musieli męczyć się podczas usuwania ciężkich zabrudzeń oraz korzystać z silnej chemii na bazie agresywnych kwasów. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z tej coraz bardziej popularnej metody: http://autospaszczypczyk.pl/project/renowacja-felg-aluminiowych/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded