Profile cover photo
Profile photo
MCE s.c. Małopolskie Centrum Ekologiczne
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
W naszym asortymencie znajdą Państwo zautomatyzowane kotły na ekogroszek i inne paliwa, wymagające minimum obsługi. Posiadamy również kotły na węgiel, drewno i zrębki opałowe, które doskonale spełniają podstawowe zadania. Zapraszamy na http://www.kotlymce.pl/kotly/kotly/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Robimy wszystko, co w naszej mocy, by być wiarygodnym partnerem biznesowym dla naszych kontrahentów. Wykorzystujemy zdobyte doświadczenie i nowoczesne technologie, aby stale się rozwijać i udoskonalać asortyment oferty. Więcej o nas przeczytasz na http://www.kotlymce.pl/kotly/kotly/.

Add a comment...

Post has attachment
W MCE przywiązujemy bardzo dużą uwagę do bezpieczeństwa użytkowania naszych produktów, dlatego podczas ich produkcji wykorzystujemy tylko i wyłącznie na sprawdzonych metodach i wysokojakościowych komponentach. Dowiedz się więcej, wchodząc na http://www.kotlymce.pl/kotly/kotly/.

Photo
Add a comment...

Piece dostępne w naszej ofercie to zaawansowane urządzenia grzewcze oparte na wieloletnim doświadczeniu w branży, najnowocześniejszych technologiach i wysokiej jakości materiałach. Duży wybór modeli sprawia, że każdy Klient znajdzie kocioł dopasowany do swoich oczekiwań. Zapraszamy na http://www.kotlymce.pl/kotly/kotly/.

Add a comment...

Post has attachment
Pomimo faktu, że polscy inwestorzy ma zdecydowanie mniejsze możliwości pozyskania dopłat do ekologicznych i energooszczędnych technologii, niż inwestorzy zachodni to należy wiedzieć, że zarówno instytucje państwowe, jak i samorządowe udzielają takiego wsparcia w ramach dofinansowania na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Więcej informacji na http://www.kotlymce.pl/kotly/kotly/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na zakup nowoczesnych technologii, które chcemy wykorzystać przy budowie energooszczędnego możemy uzyskać odpowiednie dofinansowanie w ramach realizowanych przez powiaty i gminy Programów Ochrony Środowiska lub Programu Ograniczenia Niskiej Emisji. Dowiedz się więcej na http://www.kotlymce.pl/kotly/kotly/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Piece, które oferuje nasza firma są zaawansowanymi urządzeniami grzewczymi, których technologia oparta jest na długoletnim doświadczeniu w branży i wysokiej jakości materiałach. Duży wybór modeli sprawia, że każdy Klient znajdzie coś na miarę własnych oczekiwań! Więcej informacji na http://www.kotlymce.pl/kotly/kotly/.

Add a comment...

Post has attachment
O najwyższej jakości naszej firmy świadczą nagrody, takie jak chociażby Gazele Biznesu czy Rzetelna Firma! Jesteśmy pośród najlepszych na platformie producentów urządzeń grzewczych na paliwa stałe i w 100% polskim producentem. Zapraszamy na http://www.kotlymce.pl/kotly/sterowniki/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo różnej rodzaju sterowniki do kotłów! Np. sterownik RAPID 750 T1 daje możliwość obsługi podajnika, wentylatora, pompy c.o. i c.w.u. Posiada on wyświetlacz tekstowy, wejście termostatu pokojowego i obudowę nakotłową z czujnikami i przewodami elektrycznymi. Więcej informacji na http://www.kotlymce.pl/kotly/sterowniki/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dofinansowanie do nowoczesnych, ekologicznym i ekonomicznych kotłów może wynosić nawet 50% kosztów kwalifikowanych w modernizacji kotłowni, jednak nie więcej niż 10 800 złotych. Wniosek należy złożyć w swoim urzędzie miasta lub gminy. Zapraszamy na www.kotlymce.pl/kontakt/.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded