Profile

Cover photo
12 followers|30,992 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

TouristHa

Shared publicly  - 
 
برای بیش از دو دهه با وجود 82 میلیون گردشگر سالانه خارجی فرانسه به عنوان محبوب‌ترین مقصد توریستی در جهان به شمار می‌رفت. مردم از سرتاسر جهان برای بازدید از فرهنگ پیچیده، نقاط دیدنی خیره کننده، غذاهای نفیس و نواحی روستایی زیبا به سوی فرانسه کشیده شده است.در این مقاله در توریست‌ها به بررسی 10 جاذبه برتر توریستی در فرانسه می‌پردازیم.
#فرانسه  
 ·  Translate
بهترین مکان‌ها برای دیدن در فرانسه:برای بیش از دو دهه با وجود 82 میلیون گردشگر سالانه خارجی فرانسه به عنوان محبوب‌ترین مقصد توریستی در جهان به شمار می‌رفت. مردم از سرتاسر جهان برای بازدید از
1
Add a comment...

TouristHa

Shared publicly  - 
 
اندونزی را می توان یکی از افتخارات بی بدیل زمین شناسی نامید. این کشور که از تعداد زیادی جزیره تشکیل شده زیبایی های طبیعی فراروانی را در دل خود جای داده است. یکی از جذابترین مناظر دیدنی این مجمع الجزایر، دریاچه های سه رنگ است که دیدنشان شگفتی بیننده را به همراه دارد.

#اندونزی   #دریاچه   #گردشگری  
 ·  Translate
1
Add a comment...

TouristHa

Shared publicly  - 
 
تنگ بهرام چوبین تنگه‌ای کم عرض و مرتفع با موقعیت استراتژیک در دامنه کبیرکوه و در مجاورت روستای شیخمکان در ضلع غربی مسیر جاده دره شهر- پلدختر از توابع شهرستان دره شهر می‌باشد.

#ایلام   #ایران   #گردشگری  
 ·  Translate
1
Add a comment...

TouristHa

Shared publicly  - 
 
طاق‌ بستان مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. این مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد. چند صحنه تاریخی از جمله تاج‌گذاری خسرو پرویز، تاج‌گذاری اردشیر دوم، تاج گذاری شاهپور دوم و سوم و همچنین چند سنگ‌نوشته (کتیبه) به خط پهلوی کتیبه‌ای در آن کنده‌کاری شده است. وجود کوه و چشمه در این مکان، آن را به گردشگاهی روح‌فزا تبدیل نموده که از زمان‌های دیرین تا به امروز مورد توجه بوده است.
#کرمانشاه   #ایران   #گردشگری  
 ·  Translate
1
Add a comment...

TouristHa

Shared publicly  - 
 
پارک ملی ایگوازو که در سال 1934 ایجاد شد یکی از شگفت انگیزترین و شکوهمندترین جاذبه های طبیعی دنیا را در خود جای داده است.آبشارهای رود ایگوازو بدون شک چشم هر بیننده ای را می نوازند.
#آبشار   #آرژانتین   #گردشگری  
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
جاذبه های گردشگری,دیدنی های ایران,مناطق بکر و دیدنی ایران و جهان
Introduction
معرفی و بررسی جاذبه های گردشگری ایران و جهان
Contact Information
Contact info
Email