Profile cover photo
Profile photo
benita clinic
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
لیزر موهای زائد

اگر می خواهید از روش های سنتی پاک سازی موها خلاص شوید و درصورتی که روش های سنتی از لحاظ پوستی موجب آزارتان شده است انجام لیزر موهای زائد به شما توصیه می شود .

تاثیراتی که لیزر موهای زائد بر جای می گذارد چیست ؟

لیزر باعث کاهش و ضعیف و نازک شدن موهای زائد می شود ولیکن به کلا موجب نابودی آن ها نمی شود. در شرایطی که بیمار مشکل هورمونی داشته باشد ریسک برگشت موها افزایش پیدا می کند. اما در غیر این صورت احتمال برگشت خیلی کم می باشد.
Add a comment...

Post has attachment
تزریق بوتاکس

سم بوتاکس تاکنون قوی ترین سم ساخته شده توسط بشر می باشد . اگر حتی یک میلیونیم آن وارد بدن شود قادر است کشنده باشد . این سم می تواند تمام ماهیچه ها را فلج کند اما امروزه از تزریق بوتاکس برای درمان حدودا 50 بیماری استفاده می شود و مخصوصا تزریق بوتاکس برای زیبا سازی بدن به ویژه صورت دارای کاربرد های زیادی می باشد .

مکانیزم تزریق بوتاکس :

برای فعالیت و آغاز انقباض باید از اعصاب دستور گرفته شود . دستور عصب توسط ماده ای شیمیایی به نام استیل کولین به ماهیچه ارسال می شود لذا بوتاکس از ترشح ماده جلوگیری کرده و عمل ماهیچه ها موقتا قطع می شود و به این صورت عضله دیگر انقباض پیدا نمی کند و دچار ضعف خواهد شد .
تزریق بوتاکس
تزریق بوتاکس
benita-clinic.ir
Add a comment...

Post has attachment
جوانسازی پوست
جوانسازی پوست با هایفوتراپی
هایفو دارای موج اولتراسوندی که توانایی نفوذ به عمق دلخواه در بدن و متمرکز شدن در آن قسمت ، بدون هیچ آسیب به بافت های موجود در مسیر می باشد . از این ویژگی به منظور جمع شدن و جوانسازی پوست با هایفوتراپی استفاده می شود .

Add a comment...

Post has attachment
جوانسازی با آر اف
با گذر زمان ، افزایش سن و همچنین عوامل محیطی مانند آفتاب و آلودگی هوا ، پوست حالت شادابی و طراوت خود را از دست می دهد . پیری پوست و چهره برای هیچ کس خوشایند نیست و موجب می گردد تا افراد به دنبال روش های مناسب جوانسازی پوست باشند ، جوانسازی با آر اف ، از جمله تکنیک های جوانسازی پوست می باشد .

Add a comment...

Post has attachment
قبل و بعد از لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از روش های لاغری می باشد که امروزه افراد برای داشتن اندامی مناسب از این روش جراحی استفاده می کنند. اما رعایت مراقبت هایی قبل و بعد از لیپوماتیک الزامی می باشد.

لیپوماتیک یک روش ایمن می باشد که به صورت موضعی اقدام به تخلیه چربی های موجود در آن ناحیه می کند.قبل و بعد از لیپوماتیک


عملکرد لیپوماتیک چگونه می باشد:

دستگاه لیپوماتیک یک میله کانولا دارد که وارد بدن می شود و با نوسان و چرخش و ارتعاشی که ایجاد می کند باعث می شود چربی ها از بافت های خود جدا شوند و سپس به صورت کامل تخلیه می شوند.

از چربی های تخلیه شده با روش لیپوماتیک می توان دوباره استفاده کرد.
Add a comment...

Post has attachment
لیزر موهای صورت

بسیاری از بانوان به علت های مختلف متقاضی لیزر موهای صورت شان هستند.
علل مراجعه برای لیزر موهای صورت

معمولاً خانم ها برای اصلاح موی صورت با مشکلاتی از قبیل تحمل درد برای اصلاح ، رویش سریع و زیاد موهای صورت ، بروز جوش بعد از اصلاح صورت مواجه می شوند.
با شکایت از این مشکلات برای لیزر موهای صورت مراجعه می نمایند.
از طرفی برخی از بانوان با مشکل رویش موهای زائد و ضخیم به ویژه در قسمت پشت لب و چانه مواجه هستند.
توصیه می شود تا افرادی که دارای موهای زائد و ضخیم هستند، پیش از آن که برای لیزر موهای صورت اقدام نمایند، ابتدا مطمئن شوند که مشکل هورمونی ندارند.

سپس برای لیزر موهای زائد اقدام نمایند.
Add a comment...

Post has attachment
کاربرد زیبایی بوتاکس

شکل تغییر داده شده سم باکتری كلستریدیوم بوتولینوم، بوتاکس ( نام تجاری این دارو می باشد ) نام دارد. فواید دارویی این سم بسیار زیاد و رو به افزایش است.معمولا این باکتری سبب ایجاد مسمومیت در مواد غذایی می شود. بوتاکس در زمینه های زیبایی و درمانی کاربردهای بسیاری دارد. آنچه در این مقاله مورد بحث قرار خواهد گرفت، کاربرد زیبایی بوتاکس است.
کاربرد زیبایی بوتاکس در چه مواردی می باشد؟

بهبود بخشیدن به چین های چانه، افتادگی های ناحیه تحتانی صورت در کنار تزریق چربی و فیلرها
بالا کشیدن سر بینی
کم ظاهر شدن لثه زمان خندیدن
رفع نمودن چین و چروک های حرکتی
هدایت گوشه لب ها و ابروها به طرف بالا
جلوگیری از پیشرفت چروک های ثابت مانند خط اخم و چین های دور لب،چانه و گردن و پیشانی و دور چشم
Add a comment...

Post has attachment
ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم از رایج ترین انواع عمل های زیبایی به منظور ایجاد تناسب اندام به شمار می رود .

ابدومینوپلاستی با هدف برداشتن حجم اضافی پوست و چربی شکم و اندام های تحتانی انجام می شود .

ابدومینوپلاستی
شایع ترین دلیل مراجعه افراد برای ابدومینوپلاستی :

در ابدومینوپلاستی کلیه بد فرمی ها و نا زیبایی های شکم ، شلی و افتادگی پوست شکم در موقع نشستن یا پوشیدن لباس های اندامی را برطرف می سازد . همچنین ، افرادی که در اثر کاهش وزن ، شکم شان پوست اضافه آورده است با انجام جراحی زیبایی شکم می توانند به رفع این مشکل بپردازند .
چه افرادی با چه شرایطی می توانند جراحی ابدومینوپلاستی انجام بدهند ؟

افرادی که از لحاظ فیزیک بدن سالم هستند و وزن شان نیز ثابت است ، سیگار مصرف نمی کنند ، واقع گرا باشند ، از بزرگی ، شلی و افتادگی شکم شان رنج می برند .
Add a comment...

Post has attachment
لیزر درمانی در رفع مو های زائد

لیزر درمانی در رفع مو های زائد روشی با سرعت نسبتاً بالا و با دردی کم می باشد .
لیزر موهای زائد چگونه انجام می شود ؟

در فرآیند لیزر درمانی در رفع مو های زائد فلیکول های مو هدف قرار داده می شوند .

لیزر درمانی در رفع مو های زائد

به طور معمول چرخه ی مو دارای سه مرحله می باشد ، مرحله ی رشد ، مرحله یانتقال و فاز استراحت . موهایی که در مرحله رشد باشند ، پالس های لیزر به آن ها تابانده می شود .

تعداد جلسات درمان بر اساس میزان کاهش مو در هز جلسه بستگی دارد و بین 6 تا 12 جلسه متغیر است . فاصله بین هر دو جلسه نیز بر همین اساس بین 4 تا 8 هفته متفاوت خواهد بود .

در بانوان بیشتر مراجعان خواهان لیزر درمانی در رفع مو های زائد در نواحی زیر بغل ، پا و خط بیکینی هستند و آقایان برای رفع موهای زائد سینه ، کمر و خط ریش تقاضا دارند .
Add a comment...

Post has attachment
نکات مهم پیش از لیزر موهای زائد

زمانی که فرد تصمیم دارد تا برای انجام لیزر موهای زائد اقدام نماید ، لازم است تا به نکاتی توجه نماید و برخی موارد را مورد ارزیابی قرار دهد . در این مقاله به نکات مهم پیش از لیزر موهای زائد می پردازیم .

نکات مهم پیش از لیزر موهای زائد

در صورتی که فرد دچار اختلال هورمونی باشد ( برای مثال ریزش موی شدید و یا اختلالات قاعدگی در بانوان ) بهتر است در ابتدا این اختلال را درمان نموده و سپس برای لیزر موهای زائد اقدام نماید .

برخی دارو ها منجر به رشد موهای زائد می شوند : مصرف کورتن ، مینوکسیدیل و دارو های هورمونی را بهتر است در دوره درمان با لیزر قطع کرد .

افرادی که مبتلا به برخی بیماری ها باشند ، مانند : پسوریازیس ، برص و لوپوس بهتر است لیزر درمانی انجام ندهند .

بارداری : انجام لیزر درمانی در بانوان باردار به دلیل احتمال آسیب به جنین توصیه نمی شود .

افرادی که سابقه تبخال به طور مکرر دارند ، بهتر است تا از یک روز قبل الی 6 روز پس از انجام لیزر درمانی ، از دارو های ضد تبخال استفاده نمایند .

با توجه به این که انجام لیزر در افرادی که سابقه ایجاد اسکار هیپرتروفیک ( پیداییش گوشت اضافی در ناحیه عمل ) دارند ، ممکن است منجر به تشدید این عارضه گردد توصیه نمی شود .
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded