Profile cover photo
Profile photo
ManiQ .Studio Urody. Manicure , pedicure .
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
W naszym studiu urody proponujemy również depilację dla mężczyzn. Stosujemy najskuteczniejszą metodę – depilację gorącym woskiem. W ten sposób Panowie mogą efektywnie pozbyć się włosków wraz z cebulkami. Depilacja przeznaczona jest dla osób, które chcą usunąć zarost twarzy, owłosienie intymne, a także nóg, klatki piersiowej i pleców. http://maniq.pl/inne-uslugi/depilacja-woskiem-dla-mezczyzn/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odwiedź nasze studio urody we Wrocławiu i poczuj przyjazną atmosferę oraz niepowtarzalny klimat. Gwarantujemy najwyższy poziom usług, oferujemy stylizację paznokci dłoni, pedicure, manicure i inne usługi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą - http://maniq.pl/inne-uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stylizację paznokci warto powtarzać w profesjonalnym salonie urody co kilka tygodni. W naszym salonie polecamy również mini korektę paznokci co 2 tygodnie. W czasie takiego zabiegu szlifujemy nierówności powstałe podczas odrastania paznokcia, nakładamy żel w miejsce odrastania paznokcia i poprawiamy stylizację. Więcej szczegółów odnośnie zabiegu zamieściliśmy na stronie internetowej - http://maniq.pl/stylizacja-paznokci/mini-korekta-paznokci-dloni/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do naszego studia urody we Wrocławiu. Oferujemy szeroki wybór zabiegów z zakresu manicure i pedicure. Znajdą nas Państwo przy ul. Pocztowej 17/1A. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną - http://maniq.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odcisk to twarda i sucha zmiana skórną o kolorze identycznym jak otaczająca go skóra. Odcisk może spowodować uszkodzenie tkanek skóry i tkanek głębiej położonych. Modzel jest ogniskiem nadmiernego rogowacenia naskórka, który zazwyczaj występuje na podeszwie stopy lub na pięcie. W naszym salonie kosmetycznym zajmujemy się szybką diagnostyką i leczeniem tych schorzeń - http://maniq.pl/pedicure-leczniczy/usuniecie-odcisku/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do naszego studia urody na profesjonalne zabiegi z zakresu stylizacji paznokci oraz manicure i pedicure. Interesuje Państwa cennik naszych usług? Nic prostszego, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której zamieściliśmy szczegółowy wykaz cen - http://maniq.pl/cennik/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze usługi depilacji woskiem są skierowane również do mężczyzn, którzy chcą się pozbyć niechcianego owłosienia. W ManiQ dbamy o komfort klienta podczas zabiegu, dlatego dostosowujemy zarost do odpowiedniej długości, umożliwiającej udany zabieg depilacji. Zapraszamy - http://maniq.pl/inne-uslugi/depilacja-woskiem-dla-mezczyzn/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym salonie zajmujemy się stylizacją paznokci oraz pielęgnacją dłoni i stóp. Znajdą nas Państwo we Wrocławiu przy ul. Pocztowej 17/1A. Salon czynny jest w godzinach 8.00 – 20.00. Zachęcamy do odwiedzin i kontaktowania się drogą telefoniczną oraz mailową. Dane kontaktowe i mapę dojazdu zamieściliśmy pod tym linkiem - http://maniq.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli masz problemy z łamiącymi się i słabymi paznokciami u stóp, to mamy dla Ciebie rozwiązanie – utwardzanie paznokci żelem. Płytkę paznokcia pokrywamy żelem, który twardnieje pod wpływem światła UV. Paznokcie staną się bardziej wytrzymałe, a lakier utrzyma się na nich dłużej niż zazwyczaj. Polecamy - http://maniq.pl/stylizacja-paznokci/mini-korekta-paznokci-dloni/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
A może manicure tytanowy? To znakomita alternatywa dla paznokci hybrydowych oraz żelowych. Podczas zabiegu wykorzystywane są kolorowe pudry, które utwardzają płytkę paznokcia. Co istotne, zabieg jest bezpieczny dla naturalnych paznokci. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://maniq.pl/stylizacja-paznokci/manicure-tytanowy-we-wroclawiu/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded