Profile cover photo
Profile photo
ManiQ .Studio Urody. Manicure , pedicure .
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Jeśli masz problemy z łamiącymi się i słabymi paznokciami u stóp, to mamy dla Ciebie rozwiązanie – utwardzanie paznokci żelem. Płytkę paznokcia pokrywamy żelem, który twardnieje pod wpływem światła UV. Paznokcie staną się bardziej wytrzymałe, a lakier utrzyma się na nich dłużej niż zazwyczaj. Polecamy - http://maniq.pl/stylizacja-paznokci/mini-korekta-paznokci-dloni/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
A może manicure tytanowy? To znakomita alternatywa dla paznokci hybrydowych oraz żelowych. Podczas zabiegu wykorzystywane są kolorowe pudry, które utwardzają płytkę paznokcia. Co istotne, zabieg jest bezpieczny dla naturalnych paznokci. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://maniq.pl/stylizacja-paznokci/manicure-tytanowy-we-wroclawiu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcesz pozbyć się niechcianego owłosienia, zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego we Wrocławiu na depilację woskiem. Dzięki użyciu profesjonalnych wosków gwarantujemy uzyskanie zadowalających efektów. Oferujemy depilację brazylijską, depilujemy również twarz, pachy, nogi, ręce, plecy, brzuch i klatkę piersiową. Zapraszamy - http://maniq.pl/inne-uslugi/depilacja-woskiem/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do Maniq we Wrocławiu na parafinową kąpiel dłoni i stóp. Zanim przystąpimy do kąpieli, wykonujemy peeling, który przygotowuje do zanurzenia stóp i dłoni w ciepłej, pachnącej parafinie. Do parafiny dodajemy ekstrakty owocowe, miód, wyciągi ziołowe i sól morską. Zachęcamy do skorzystania z zabiegu - http://maniq.pl/inne-uslugi/kapiel-parafinowa-dloni-i-stop/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Masz problem z wrastającymi paznokciami? Czas udać się do specjalisty, zachęcamy do odwiedzenia studia Maniq we Wrocławiu. Oferujemy wykonanie tamponady – zabieg ten polega na umieszczeniu miękkich opatrunków nasączonych środkiem aseptycznym w wale paznokciowym. W ten sposób poszerzona zostaje przestrzeń między płytką a wałem paznokciowym. Zapraszamy - http://maniq.pl/pedicure-leczniczy/tamponada/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiesz, jak powstają odciski? Przyczyną może być niewłaściwe obuwie, wadliwy chód lub otyłość. Jak skutecznie pozbyć się odcisków? Zapraszamy do naszego studia urody we Wrocławiu. Do tego celu używamy specjalistycznych frezarek. Co istotne, zabieg jest naprawdę bezbolesny. Zachęcamy do wizyty - http://maniq.pl/pedicure-leczniczy/usuniecie-odcisku/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy na stylizację paznokci do naszego studia urody. Proponujemy m.in. wykonanie tipsów żelowych. Jeśli chcesz uzyskać delikatny i naturalny wygląd przedłużanych paznokci, to warto zdecydować się na tipsy żelowe. Szczegółowe informacje o zabiegu, a także jego koszt znajdą Państwo na stronie internetowej - http://maniq.pl/stylizacja-paznokci/tipsy-zelowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby? Zachęcamy do skorzystania z karty upominkowej na każdą z usług w naszym studium urody ManiQ we Wrocławiu. Karta upominkowa zostanie elegancko zapakowana i na pewno będzie oryginalnym prezentem na każdą okazję. Warto dodać, że kartę można wykorzystać w dowolnym terminie po uprzedniej rejestracji telefonicznej. Polecamy - http://maniq.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta pedicure nie jest skierowana wyłącznie do kobiet. Zachęcamy do wizyty w naszym salonie we Wrocławiu również panów, którzy chcą zadbać o swoje stopy. W ramach naszych usług wykonujemy m.in. masaż stóp, wygładzanie płytki paznokciowej, kąpiel stóp oraz nawilżanie stóp balsamem. Zapraszamy! http://maniq.pl/pedicure/pedicure-meski/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym salonie oferujemy m.in. usługę usuwania tipsów. Zdejmujemy tipsy żelowe i akrylowe bez ryzyka uszkodzenia naturalnego paznokcia. Dysponujemy dużym doświadczeniem, więc nie mają się Państwo czego obawiać. Usuwamy tipsy żelowe, paznokcie żelowe, a także akrylowe nakładki. Zachęcamy do odwiedzin - http://maniq.pl/stylizacja-paznokci/usuwanie-tipsow/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded