Profile cover photo
Profile photo
ManiQ .Studio Urody. Manicure , pedicure .
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
Nasz salon we Wrocławiu oferuje m.in. usługę usuwania tipsów. Zdejmujemy tipsy żelowe i akrylowe bez ryzyka uszkodzenia naturalnego paznokcia. Podczas zabiegów stosujemy sprawdzone preparaty do rozpuszczania warstwy żelu. Zachęcamy do odwiedzin - http://maniq.pl/stylizacja-paznokci/usuwanie-tipsow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W przypadku pojawienia się grzybicy paznokci płytka paznokciowa staje się szarożółta lub zielonkawa. Oferta naszego salonu obejmuje rekonstrukcję chorej płytki poprzez nałożenie specjalnej masy żelowej i utwardzenie światłem UV. Oferujemy również szlifowanie i kształtowanie gotowej protezy paznokcia. http://maniq.pl/pedicure-leczniczy/terapia-grzybicy-paznokci/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z karty upominkowej na każdą z usług w naszym studiu urody we Wrocławiu. Karta upominkowa elegancko zapakujemy i jesteśmy przekonani, że będzie ona oryginalnym prezentem na każdą okazję. Warto dodać, że kartę można wykorzystać w dowolnym terminie po uprzedniej rejestracji telefonicznej. Polecamy - http://maniq.pl/kontakt/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W studiu urody Maniq we Wrocławiu oferujemy parafinową kąpiel dłoni i stóp. Zanim przystąpimy do kąpieli, wykonujemy peeling, który przygotowuje do zanurzenia stóp i dłoni w ciepłej, pachnącej parafinie. Do parafiny dodajemy ekstrakty owocowe, miód, wyciągi ziołowe i sól morską. Zachęcamy do skorzystania z zabiegu - http://maniq.pl/inne-uslugi/kapiel-parafinowa-dloni-i-stop/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym studiu urody proponujemy również depilację dla mężczyzn. Stosujemy najskuteczniejszą metodę – depilację gorącym woskiem. W ten sposób Panowie mogą efektywnie pozbyć się włosków wraz z cebulkami. Depilacja przeznaczona jest dla osób, które chcą usunąć zarost twarzy, owłosienie intymne, a także nóg, klatki piersiowej i pleców. http://maniq.pl/inne-uslugi/depilacja-woskiem-dla-mezczyzn/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odwiedź nasze studio urody we Wrocławiu i poczuj przyjazną atmosferę oraz niepowtarzalny klimat. Gwarantujemy najwyższy poziom usług, oferujemy stylizację paznokci dłoni, pedicure, manicure i inne usługi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą - http://maniq.pl/inne-uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stylizację paznokci warto powtarzać w profesjonalnym salonie urody co kilka tygodni. W naszym salonie polecamy również mini korektę paznokci co 2 tygodnie. W czasie takiego zabiegu szlifujemy nierówności powstałe podczas odrastania paznokcia, nakładamy żel w miejsce odrastania paznokcia i poprawiamy stylizację. Więcej szczegółów odnośnie zabiegu zamieściliśmy na stronie internetowej - http://maniq.pl/stylizacja-paznokci/mini-korekta-paznokci-dloni/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do naszego studia urody we Wrocławiu. Oferujemy szeroki wybór zabiegów z zakresu manicure i pedicure. Znajdą nas Państwo przy ul. Pocztowej 17/1A. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną - http://maniq.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odcisk to twarda i sucha zmiana skórną o kolorze identycznym jak otaczająca go skóra. Odcisk może spowodować uszkodzenie tkanek skóry i tkanek głębiej położonych. Modzel jest ogniskiem nadmiernego rogowacenia naskórka, który zazwyczaj występuje na podeszwie stopy lub na pięcie. W naszym salonie kosmetycznym zajmujemy się szybką diagnostyką i leczeniem tych schorzeń - http://maniq.pl/pedicure-leczniczy/usuniecie-odcisku/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do naszego studia urody na profesjonalne zabiegi z zakresu stylizacji paznokci oraz manicure i pedicure. Interesuje Państwa cennik naszych usług? Nic prostszego, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której zamieściliśmy szczegółowy wykaz cen - http://maniq.pl/cennik/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded