Profile cover photo
Profile photo
Vojtěch Morávek
About
Posts

Post has attachment
Pro sběratele kuriozit a ty odvážné :) Je k dispozici youngtimer Safrane Phase II rv 1997. V současné době nepojízdný několika poruchami. Pokud se vymění baterie, pravděpodobně nastartuje. Jinak trochu dře váha vzduchu (auto chcipá v malých otáčkách). Něco hodně chrastí v katalizátoru výfuku. Můj tip je na místní strašidla, které nevyhnala ani výměna celého potrubí před pár lety. Automatická převodovka bez závad, motor bez závad, karoserie nerezne. Technická skončila v březnu 2017. Půl roku stál vůz nepojízný venku. Pokud se nenajde někdo odvážný, tak je jeho osud je zpečetěn.. a strašidla si budou muset najít nové bydleni.

https://goo.gl/photos/t22R1iHvBaSSo3z28

Post has attachment
Jsem si myslel že v Chorvatsku se mi bude křivit pusa s běžně známými euro pivy. Když člověk však nemá žádná očekávání přijde překvapení.. super nefiltrovaný hořký ležák. Doporučuji !!
Photo
Photo
16.05.17
2 Photos - View album

Post has attachment

+Google Česká republika​​ po upgrade na Android 7 se mi začaly objevovat informace o firmě a pozici u jména volajícího. Konečně!!! Diky!!

Post has shared content
Do Prahy přijel autor kultovního Klubu Rváčů a dalších knih Chuck Palahniuk. "Mladí lidé zkameněli a jiný pohled na věc je vůbec nezajímá. Je neuvěřitelné sledovat mladou generaci, která je ve skutečnosti plná starých lidí," řekl pro Radio Wave.

Post has shared content

Post has shared content
Motivační hláška...
Motivační myšlenka pro porady :-)

(via twitter Science Cat)
Photo

Post has attachment
Výtečný článek..

Post has attachment
Proste ještě to nepochopili .. no nevadí.. kdo je další? Rakousko? ... http://zpravy.idnes.cz/emisni-limity-na-sekacky-088-/zahranicni.aspx?c=A160705_163443_zahranicni_mlb

Mimochodem úžasný ilustrační obrázek :)

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded