Profile cover photo
Profile photo
odo اکسیژن
2 followers -
اکسیژن، حیات کسب و کار شما
اکسیژن، حیات کسب و کار شما

2 followers
About
Posts

Post has attachment
6 راه ساده که سطح انرژی شما را سریع بالا می‌برد

همین حالا وقت آن رسیده که انتخاب­های هوشمندانه‌­تری در مورد مراقبت از خودتان داشته باشید.
"دکتر، انرژی بیشتری می­خواهم. چه پیشنهادی برایم دارید؟" با رواج خستگی در جامعه امروزی، این جمله به یکی از متداول­ترین سوال­هایی تبدیل شده که در مطالعاتم به آن برخورده­‌ام.
افراد بسیاری بدون اینکه دلیل اصلی آن را بدانند احساس خستگی می‌­کنند، و اغلب معتقدند حتما دلیلی پزشکی دارد. گاهی، شاید دلیل پزشکی داشته باشد، اما اکثر اوقات، جواب این سوال خیلی ساده­‌تر است.

Add a comment...

Post has attachment
15 مهارت‌ ارتباطی که برای موفقیت در فروش بسیار مهمند


ارتباطات خوب برای موفقیت در فروش ضروری و مهم است. قبل از این‌که خودتان را درگیر شخصیت خریدار، مطالعات موردی و بازاریابی کنید، بر روی این مهارت های ارتباطی کار کنید تا مطمئن شوید که وقتی با مشتریتان صحبت می کنید پیام خود را به درستی به وی می رسانید.
Add a comment...

Post has attachment
زندگی‌تان را بین ساعت 5 تا 7 صبح رقم می‌زنید
مانی که در سن 20 سالگی به ماموریتی بشردوستانه و مذهبی مشغول بودم، احتمالا مهمترین درس زندگی‌ام را فرا گرفتم.
اینکه صبح خود را چگونه می‌گذرانید، میزان موفقیت‌تان در زندگی را رقم می‌زند.
اینکه صبح خود را چگونه می‌گذرانید، فردی که به آن تبدیل خواهید شد را تعیین می‌کند.
اینکه صبح خود را چگونه می‌گذرانید، معین می‌کند که در چیزی به سطح جهانی خواهید رسید یا اینکه صرفا در سطح متوسطی باقی خواهید ماند.
اینکه صبح خود را چگونه می‌گذرانید، تفاوتِ بینِ کسب ده‌ها میلیون دلار و کسب کمتر از صد هزار دلار است.
Add a comment...

Post has attachment
بهبود جایگاه برند شخصی شما در گستره اقتصاد دانشی
در طول تقریبا یک دهه پیش، فشار برندسازی شخصی بیشتر در ارتباط با افرادی بوده که می‌شناسید، تعداد دنبال‌کننده‌هایی که جذب شما می‌شوند و شمار افرادی که در شبکه‌های اجتماعی مخاطبتان قرار می‌گیرند.
در نتیجه این کار بازاریابی اینفلوئنسرها مطرح می‌گردد که در آن افرادی که دارای دنبال‌کنندگان پروپاقرص اجتماعی هستند، شغل ایجاد کرده، و به فروش برندهای تجاری و محصولات آنها کمک می‌کنند. هر کس، از مدیرعامل گرفته تا کارآموزان، درصدد ایجاد برندهای شخصی هستند. این کار نه لزوما از آن جهت انجام می‌پذیرد که چیزی فروخته شود و یا این که شغلی بهتر نصیب آنان گردد، بلکه هدف آن افزایش حضور آنلاین به عنوان عناصر تاثیرگذار و ارتباط‌دهنده است.
با این وجود، به تازگی برندسازی شخصی در حال سپری کردن اشکالی از تکامل است. این کار مرحله منطقی بعدی در فرایند رشد خود را طی می‌کند و برای ایجاد مشاغلی به کار می‌رود که بیشتر از ارز اجتماعی وابسته به دانش معتبر هستند.

در تکرار بعدی، ممکن است برند شخصی شما بیشتر مرتبط با چیزها یا کسانی که می‌شناسید باشد. درحالی‌که داشتن یک شبکه مستحکم همواره دارای اهمیت است، تعداد روبه رشدی از متخصصان جوان در حال بهبود سطح و کسب درآمد از برندهای شخصی خود به شکلی جدید هستند. به عصر تجارت دانش خوش آمدید!


Add a comment...

Post has attachment
11 نشانه که به جای رسیدن به موفقیت، دارید وقتتان را تلف می‌کنید
آخرین باری که چیزی در فضای مجازی دیدید و زندگی شما را جلوتر برد کِی بود؟

پایان یک روز کاری سخت است و شما با خودتان فکر می‌کنید «در این همه مدت چکار کردم؟». به احتمال زیاد بیشتر وقت شما را حواس پرتی‌های کوچکی گرفته‌اند و حواستان از چیزی که مهم بود پرت کرده‌اند.

اهمیت دادن به زمان بسیار مهم است. اینکه چطور از زمان خود استفاده می‌کنید تأثیر بزرگی بر روی قدرت موفقیت شما دارد. با افزایش بهره‌وری و استفاده درست از زمان یعنی شما وقت دارید کارهای بهتری انجام دهید که واقعاً برای شما مهم هستند. مثل ورزش کردن، وقت گذرانی با دوستان و خانواده، سرگرمی‌ها و غیره.

با جدا کردن این 11 فاکتور از زندگی، خودتان را برای موفقیت آماده کنید. سپس متوجه می‌شوید بیشتر از چیزی که می‌خواهید زمان دارید.

Add a comment...

Post has attachment
استارت‌آپ‌هایی که برای سرمایه‌گذاران جذاب است (بخش اول)
امروزه با گسترش اینترنت و فناوری، اکثر افرادی که در این حوزه‌ها فعالیت می‌کنند شاید برای یک بار هم که شده‌ فکر ایجاد یک استارتاپ به ذهنشان رسیده و در ذهنشان رویای داشتن استارتاپ را در فکرشان پرورانده‌اند (نه تنها افراد مشغول در این حوزه بلکه سایر افراد هم کم و بیش چنین فکری را دارند). ایده‌های استارت‌آپی زیادند و برخی از آنها هم واقعا جذاب و کاربردی به نظر می‌رسند. اما ایده‌ها تا به مرحله‌ی اجرا نروند بسیاری از مسائل آنها آشکار نمی‌شود.
در این میان سرمایه‌گذاران استارتاپ‌ها، افرادی هستند که ایده‌های کاری زیادی به آنها معرفی می‌شود و نسبت به موارد مختلفی از جمله خود ایده، مدل کسب‌وکار، میزان بازگشت سود و بسیاری موارد دیگر تصمیم می‌گیرند که در آن سرمایه‌گذاری کنند. بنابراین اگر ایده‌ یا استارتاپی از نظر سرمایه‌گذاران باتجربه و کارکشته، جذاب به نظر برسد، (چون از جنبه‌های مختلفی مورد بررسی قرار گرفته) امکان پیشرفت و رشد زیادی دارد.
در این پست از سرمایه‌گذاران معروف خواسته شده که استارتاپی که پیش‌بینی می‌کنند در سال 2018 رشد فراوانی داشته باشد را نام ببرند که آنها لیست زیر را اعلام کردند

Add a comment...

Post has attachment
8 عبارت قدرتمند که نفوذتان را بیشتر می‌کند
فروشنده‌ها، بازاریاب‌ها، رهبران و همه‌ی افرادی که می‌خواهند راحت‌تر افراد را متقاعد کنند، بخوانند
تعریف کردن کاریزما (جذبه) سخت است،‌ اما خیلی راحت می‌توان تشخیص داد که یک نفر کاریزماتیک (جذاب و تأثیرگذار) است. فروشنده‌های کاریزماتیک نسبت به رقبایشان مزیت قابل توجهی دارند زیرا مشتریان احتمالی (پراسپکت‌ها) راحت‌تر با آنها ارتباط برقرار می‌کنند، به راهنمایی‌های آنها احترام می‌گذارند و به صحبت آنها (صحبت برای متقاعد کردن به خرید) گوش می‌دهند.
یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای اینکه بیشتر کاریزماتیک شوید تغییر دادن واژگانی‌ست که استفاده می‌کنید. با خواندن این مطلب با این عبارت‌ها آشنا شوید.

Add a comment...

Post has attachment
40 نکته‌ی جذاب در مورد گوگل که احتمالا نمی‌دانستید
گوگل پربازدیدترین سایت دنیاست، این نکته را خودتان هم می‌دانستید، مگر نه؟ اما آیا می‌دانستید که گوگل در هر ثانیه بیش از 65 هزار جستجو انجام می‌دهد؟ و این تنها نکته‌ی جذاب در مورد گوگل نیست، بلکه نکات زیاد دیگری وجود دارد که صحبت زیادی در مورد آنها نشده و تقریبا مانند راز باقی مانده است. دوست دارید در مورد آنها بیشتر بدانید؟ پس با ما همراه باشید.
جالب است که ما روزانه از گوگل برای سرچ در مورد همه‌ی چیزهایی که نمی‌دانیم استفاده می‌کنیم اما در مورد خود آن چیزهای زیادی نمی‌دانیم. به همین دلیل در این پست می‌خواهیم در مورد خود شرکت گوگل بیشتر صحبت کنیم.
Add a comment...

Post has attachment
ایده‌های کاری از کجا می‌آیند؟ (بخش دوم)
یکی از بهترین راه‌های ایده‌یابی هم فکر کردن به چگونگی صرفه‌جویی در پول افراد است. من از لامپ‌های 23 وات کم مصرف استفاده می‌کنم چون آنها به صرفه هستند، نه به خاطر اینکه برای سالها عمر می‌کنند و تقریبا معادل یک لامپ 100 وات هستند، هر چند این قضیه هم یک مزیت دیگر آنها به حساب می‌آید.
خیلی از افراد ماشین‌شان را دوگانه سوز می‌کنند چون این‌گونه از نظر اقتصادی صرفه بیشتری برایشان دارد. خیلی اوقات هم خرید اینترنتی را به دلیل بررسی قیمت‌ها و به صرفه‌تر بودن به خرید حضوری ترجیح می‌دهند.
واقعیت این است که حتی اگر میلیارد هم باشید باز هم خرید یک محصول بر اساس اخلاق، در مقابل صرفه اقتصادی، یک فانتزی‌ست.
وگرنه همه‌ی ما بی‌ام‌و داشتیم، فقط از کتاب‌فروشی‌های مستقل کتاب می‌خریدیم و خوراک‌مان را مستقیما از کشاورزهای محلی تهیه می‌کردیم.
به همین دلیل است که اگر بتوانید بفهمید چگونه کاری کنید که مردم بیشتر در هزینه‌ها و خرج‌هایشان صرفه‌جویی کنند، ایده‌ی کسب و کار خوبی پیدا کرده‌اید، حالا چه جدید باشد و چه نه.
ادامه مطلب را از لینک زیر مطالعه کنید:
Add a comment...

Post has attachment
ایده‌های کاری از کجا می‌آیند؟ (بخش اول)
برخی از مردم به راحتیِ نفس کشیدن ایده می‌دهند ولی برخی دیگر این کار برایشان تقریبا غیرممکن است اما بر این عقیده هستیم که هر کس که به اندازه کافی تلاش کند و به صورت آگاهانه به دنبال تشخیص مسائل و نیازها باشد می‌تواند توانایی و مهارت ایده‌یابی‌اش را ارتقاء دهد.
قبل از اینکه به بحث نحوه ایده‌یابی بپردازیم یک حقیقت را بررسی می‌کنیم:
ایده‌های خوب، شبکه مانند هستند
هر چه تجارب بیشتری داشته باشیم و تغییرات بیشتری را در رفتار یا محیط تجربه کنیم، مغزمان شکل‌پذیرتر و منعطف‌تر می‌شود یا بیشتر توانایی ایجاد ارتباطات جدید و بازسازی ارتباطات قدیمی را پیدا می کند.
به همین دلیل است که در سنین پیری، وقتی کارهای کمتری انجام می‌دهیم و از مغزمان کمتر استفاده می‌کنیم، سخت‌تر می‌توانیم اطلاعات را به یاد آوریم و اعمال بدنمان را کنترل کنیم. در آن شرایط ذهنمان غیرمنعطف نشده اما دیگر عادتِ ایجاد ارتباطات جدید از سرش افتاده است.
چنین تفاوتی برای افرادی که عادت به یافتن ایده‌های مختلف دارند و کسانی که این عادت را ندارند وجود دارد. هر چقدر بیشتر در این زمینه تمرین کنید، مغزتان در ایجاد ارتباطات جدید قوی‌تر می‌شود. بخواهیم ساده بگوییم، هر چقدر ذهن‌تان را فعال‌تر نگه دارید، ساده‌تر می‌توانید ایده‌های جدید و ایده‌های خوب پیدا کنید!

ادامه‌ی این مطلب را در لینک زیر بخوانید:
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded