Profile cover photo
Profile photo
Po Sukces Na Szpilkach
131 followers -
Po Sukces Na Szpilkach - blog kobiet sukcesu!
Po Sukces Na Szpilkach - blog kobiet sukcesu!

131 followers
About
Posts

Post has attachment
Otwarta sprzedaż bywa kłopotliwa i... stresująca. Jeśli kiedykolwiek bałaś się sprzedawać i miałaś opory przed tym by po raz kolejny przypomnieć odbiorcom o swoim produkcie to nie jesteś sama! Moje początki wyglądały bardzo podobnie 🙂

Dlatego dziś przygotowałam dla Ciebie wpis z moimi 7 sposobami na to, by klient sam zechciał od nas kupić 🙂 Zrób sobie dobrą herbatę i koniecznie przeczytaj ten artykuł!
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Dziś mam dla Was artykuł o jesiennej rutynie, jednak nie takiej zwykłej, bo... biznesowej :) Dowiecie się, jak ją wykorzystać do poprawy swoich wyników oraz jakie zadania możecie śmiało w nią wkomponować.

Jeśli na co dzień brakuje Wam pewnego porządku, nie macie pożądanych efektów i ciągle brakuje Wam czasu na pewne aktywności lub po prostu regularnie o nich zapominacie, to myślę, że takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się również u Was!

To co ja zauważyłam po wprowadzeniu mojej biznesowej rutyny, to:
👉 zdecydowane ograniczenie chaosu
👉 większa motywacja
👉 łatwiejsza realizacja większych, bardziej złożonych projektów (takich jak tworzenie nowych produktów)
👉 zauważalne efekty, w dziedzinach, które nie do końca były dla mnie satysfakcjonujące

Jesteście gotowe na opracowanie własnej biznesowej rutyny? Jeśli tak, łapcie link do artykułu ⤵️
Add a comment...

Post has attachment
W biznesie online działam już od 5 lat. Na początku, jak każdy przedsiębiorca, popełniałam sporo błędów i niejednokrotnie dojście do tego, dlaczego nie wszystko poszło zgodnie z planem zajmowało mi naprawdę dużo czasu. Jedną z rzeczy, których zrozumienie okazało się dla mnie kluczowe było to, że ogromny wpływ na funkcjonowanie mojej firmy paradoksalnie nie mają jakieś kluczowe działania, a to w jaki sposób spędzam i wykorzystuję każdy zwyczajny dzień roboczy!

Zauważyłam, że jako przedsiębiorcy często poświęcamy mnóstwo czasu na działania, które nie do końca mają wpływ na nasze wyniki, natomiast bardzo mało uwagi poświęcamy, które owszem, nie są szczególnie ekscytujące, ale za to regularnie prowadzone zapewniają ogromne korzyści. Dziś chciałabym przekonać Cię, że planując swoje codzienne zadania warto pracować nie tylko w firmie, ale również nad firmą!

Przeczytaj koniecznie poniższy artykuł, a poznasz 10 działań, których realizacja nie zajmie Ci więcej niż godzinę, a znacznie usprawni funkcjonowanie Twojego biznesu!
Add a comment...

Post has attachment
Wakacje dobiegły końca. Z jednej strony mijający okres urlopowy wiele z nas wprawił w stan kompletnego rozleniwienia. Po części wciąż żyjemy jeszcze plażą, wyjazdami i niekończącym się wylegiwaniem na słońcu. Z drugiej strony, doskonale zdajemy sobie sprawę, że powrót do (jakby nie patrzeć nieco szarej) rzeczywistości to doskonały impuls do tego, by zrealizować długo odkładane cele.

W dzisiejszym artykule pokażę Ci, jak skutecznie wykorzystać wrzesień do realizacji swoich celów!
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Kiedy zaczynałam biznes online wydawało mi się, że tworzenie e-booków, kursów i innych tego typu produktów to bułka z masłem. Szybko jednak okazało się, że każdy kurs, szkolenie, webinar i każda inna usługa, jaką chcę zaproponować swoim klientkom to konkretny, złożony projekt, który trzeba odpowiednio zaplanować!

W poniższym artykule znajdziesz 10 najczęstszych błędów popełnianych w trakcie planowania tego typu projektów. Sprawdź!
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedziałyście o tym, że wyszukiwarka Google podobnie jak Facebook wprowadziła ostatnio zmiany w swoich algorytmach? 😮 Zmiany te mają znaczący wpływ na to, na którym miejscu w wyszukiwarce zaczęła pojawiać się nasza strona (szczególnie jeśli użytkownicy wyszukujący dane hasło korzystają z urządzeń mobilnych) 💻

Nowy algorytm ocenia przygotowanie naszej strony i na tej podstawie decyduje, czy pokazać ją w pierwszej kolejności (a jak wszystkie wiemy wysoka pozycja w Google sprawia, że możemy docierać do wielu nowych osób zainteresowanych naszą tematyką!).

Jeśli posiadacie własną stronę internetową to koniecznie zajrzycie na bloga, gdzie znajdziecie nowy artykuł w którym Rafał Cyrański, specjalista SEO z Agencji e-marketingowej FunkyMedia, zdradzi Wam, jakie kroki warto podjąć, by dostosować się do najnowszych zmian w algorytmach Google.

Sprawdźcie 👇
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded