Profile cover photo
Profile photo
Elewacje drewniane, szalówka - Zakład stolarski Dąb-Gaj
About
Posts

Post has attachment
Idealna szalówka elewacyjna świerkowa/modrzewiowa

Drewno ma niepowtarzalny charakter, a jego struktura i walory estetyczne sprawiają, że budynek wygląda ciekawie oraz stylowo. Dla nas istotne jest pochodzenie drzew, proces obróbki drewna, oraz jego prawidłowe przechowywanie, gwarantujące trwałość.

http://elewacjedrewniane-dabgaj.pl/oferta/szalowka-elewacyjna/
Photo

Post has attachment
Przy pracy z drewnem oprócz pasji potrzebne jest jeszcze odpowiednie doświadczenie potwierdzone stosownymi certyfikatami :P
http://elewacjedrewniane-dabgaj.pl/certyfikaty/

Post has attachment
Mocne i solidne drewno konstrukcyjne

Wytrzymałość drewna konstrukcyjnego jest na tyle duża, że w niektórych przypadkach może być alternatywą dla takich tworzyw jak stal, czy żelbet. Przy tym dana konstrukcja bywa lżejsza, co ma duże znaczenie na przykład podczas przenoszenia drewnianych rusztowań.
Photo

Post has attachment
Drewno wykorzystywane było od zawsze przez człowieka i bez wątpienia należy do jednego z najstarszych materiałów budowlanych.
W zależności od grubości elementu wyróżnia się deski, łaty, bale, krawędziaki oraz belki.

Obecnie drewno jako materiał budowlany jest wykorzystywane głównie do wykonywania: więźb dachowych, konstrukcji ściennych, budynków w konstrukcji szkieletu drewnianego oraz wiat.

Ponadto jest materiałem, z którego wykonuje się podłogi, elementy stolarki okiennej i drzwiowej, elementy wykończenia wewnętrznego oraz zewnętrznego, a także rusztowania oraz deskowania.

Niezależnie od tego w jakim celu Ty chcesz wykorzystać ten szlachetny materiał u nas znajdziesz wszystko czego Ci trzeba!
http://elewacjedrewniane-dabgaj.pl/
Wait while more posts are being loaded