Profile cover photo
Profile photo
Біржа Медичного Туризму
4 followers -
онлайн-платформа на рынке медицинского туризма
онлайн-платформа на рынке медицинского туризма

4 followers
About
Posts

Post has attachment
Трансплантація нирок дітям

Бувають випадки, коли дитина народжується всього з однією ниркою або з недорозвиненими нирками. Світовий досвід свідчить, що малюкам не підходять трупні нирки — вони з самого початку сильно ушкоджені і після трансплантації не можуть швидко й адекватно працювати. Навіть ті з них, що відразу почали функціонувати, практично завжди проходять через так звану поліуричну фазу ниркової недостатності, коли пересаджена трупна нирка виділяє сечу з величезною швидкістю: приблизно літр на годину. Як довго триватиме ця фаза — кілька хвилин, чи може кілька днів — невідомо, а для дитячого організму таке різке зневоднення й порушення балансу хімічних речовин загрожує смертю. Трансплантація великого материнського органа ускладнюється недостатніми розмірами дитячого тіла. В цьому випадку лікарі працюють через черевну порожнину. Доводиться зміщувати кишечник і шукати місце для великої нирки. Але діти ростуть дуже швидко і незабаром проблема зникає.
Материнські органи — ідеальний спосіб зберегти такій дитині життя. У малюків пересаджені материнські нирки починають працювати дуже швидко і стають повноцінною частиною організму. Діти перебувають у реанімації до 10 днів — довше, ніж дорослі. Це пов’язано з тим, що пересадженій нирці потрібен час, щоб «осісти» в черевній порожнині. Тому в цей період часу дітям потрібне парентеральне харчування.

Якщо Вам або Вашим близьким необхідна допомога в проведенні трансплантації нирки за кордоном- зв'яжіться з нами, і ми в короткі терміни організуємо для вас консультацію з провідними фахівцями наших клінік-партнерів і запропонуємо програму обстеження і лікування. Нам можна зателефонувати за номером +380676747701 або написати на електронну адресу marketmedtour@gmail.com

Більше інформації про нас та наших клінік - партнерів на сайті http://marketmedtour.com
Photo
Photo
2016-06-22
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Трансплантація нирок

Раніше єдиним виходом для пацієнтів із хронічною хворобою нирок був гемодіаліз, але якість життя і ступінь реабілітації у пацієнтів із пересадженою ниркою набагато вищі, ніж у пацієнтів, що знаходяться на гемодіалізі. 79% реципієнтів живуть практично нормальним життям порівняно з 47-60%, які змушені отримувати тривалий перитонеальний діаліз.

Хвороб, які можуть призвести до необхідності трансплантації нирки, чимало. По-перше, це діабет: діабетична нефропатія в даний час є однією з найчастіших причин, які призводять до ниркової недостатності. На другому місці — артеріальна гіпертензія, зумовлена первинними захворюваннями ниркових артерій. Також до групи ризику входять пацієнти з сечокам’яною хворобою, інфекціями сечовивідних шляхів і полікістозом нирок.

За кордоном дозволено родинне донорство. Віддати свою нирку може будь-який родич до 4 коліна. Цікаво, що й подружжя теж вважається в даному випадку спорідненістю, тому найчастіше свої нирки жертвують дружини чоловікам. Родичі подружжя також можуть бути донорами. Головне — відповідність фізіологічних параметрів. Дуже важливо, щоб групи крові донора та реципієнта збігалися, інакше орган не приживеться. До речі, резус-фактор під час трансплантації ніякої ролі не відіграє. Необхідна умова — негативна кросс-матч проба (cross-match): лімфоцити донора не повинні руйнуватися під дією білків із сироватки крові реципієнта.

Переваги живої нирки незаперечні. Такий орган відразу починає працювати, в той час, як трупна нирка вимагає певного періоду часу на відновлення. Більше половини нирок від живого донора працюють до 15 років, тоді як половина трупних нирок насилу дотягує до 10 років роботи. Крім того, пересадка трупних нирок часто ускладнюється раннім гострим тубулярним некрозом і має вищу частоту відторгнення.
І, звичайно, важливо сказати про тих, хто не може бути донором. Виключаються особи віком до 18 років і хворі на гіпертонію, цукровий діабет, протеїнурію, мікроскопічну гематурію, ожиріння, тромбоз і психічні розлади.

Якщо Вам або Вашим близьким необхідна допомога в проведенні трансплантації нирки за кордоном- зв'яжіться з нами, і ми в короткі терміни організуємо для вас консультацію з провідними фахівцями наших клінік-партнерів і запропонуємо програму обстеження і лікування. Нам можна зателефонувати за номером +380676747701 або написати на електронну адресу marketmedtour@gmail.com

Більше інформації про нас та наших клінік - партнерів на сайті http://marketmedtour.com
PhotoPhotoPhoto
2016-06-22
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Метод кондуктивної педагогіки - це система реабілітації дітей з церебральним паралічем та іншими руховими порушеннями. Його автор - професор, угорський педагог і лікар Андраш Петьо дійшов до висновку, що порушення рухових функцій у дітей потребує не тільки медичної, а й педагогічної корекції. Дитину можна навчити руху - такий постулат кондуктивної педагогіки.

Цілісний і індивідуальний підхід до дитини, розвиток її здібностей, формування особистісних якостей і соціальних навичок - основні цілі кондуктивної педагогіки. Андраш Петьо вважав, що порушення в роботі опорно-рухового апарату є порушеннями пізнавальних здібностей, що негативно позначається на рухових навичках людини. З іншого боку, стимуляція слабо розвинених рефлексів допомагає відновити втрачені моторні функції.

Оскільки нервова система дитини є досить пластичною, при виконанні певних вправ відбувається формування рухового стереотипу, який згодом закріплюється в свідомості людини. Чим раніше буде розпочато корекцію, тим більш успішними виявляться результати.

Допомогти можна дітям і дорослим з такими проблемами як:

Дитячий церебральний параліч;
Затримка моторного та психічного розвитку;
Наслідки інсульту і травм;
Хвороба Паркінсона;
Розсіяний склероз.
Доказом ефективності системи є помітне покращення вже після 1,5-2 місяців навчання. Більше половини дітей при своєчасно розпочатій реабілітації інтегруються в звичайне середовище.

Рішення про доцільність навчання дітей приймається після повного обстеження пацієнта, причому нетримання фізіологічних функцій не є причиною для відмови. Пацієнт, що прийшов на навчання, повинен володіти мінімальними соціальними навичками, вміти розуміти прості речення, мати деяку фізичну активність.
Навчання дітей проводиться протягом дня певними блоками, в яких чергуються фізичні вправи і педагогічні заняття. В ході заняття кондуктолог не підганяє дитину при виконанні того чи іншого завдання, навпаки, його метою є спонукання людини до самостійних дій, розвиток ініціативи.

Якщо Вам або Вашим близьким необхідна допомога в проведенні якісної реабілітації - зв'яжіться з нами, і ми в короткі терміни організуємо для вас консультацію з провідними фахівцями наших клінік-партнерів і запропонуємо програму обстеження і лікування. Нам можна зателефонувати за номером +380676747701 або написати на електронну адресу marketmedtour@gmail.com

Більше інформації про нас та наших клінік - партнерів на сайті http://marketmedtour.com
Photo
Photo
2016-06-22
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Надіємось на продуктивну співпрацю з нашим новим партнером - мережею клінік " Medicana"

Медична група Медікана надає послуги в акредитованих лікарнях з міжнародними стандартами обслуговування в областях серцево-судинної хірургії, проведення штучного запліднення, в лікуванні ракових захворювань і в косметології, в проведенні нейрохірургічних операцій, в трансплантації органів, в гемодіалізі і в лікуванні захворювання суглобів, в неврології не тільки жителям Туреччини, а й пацієнтам, які приїжджають з Європи, Близького Сходу і Балкан.

Медична Група Медікана Стамбул, що включає мережу клінік Медікана Інтернешнл Анкара, які складаються з 7-ми клінік загального призначення і 2-ох стоматологічних, є одним з лічених в світі інвесторів коштів в приватне медичне обслуговування і пишається тим, що має можливість надавати послуги високих стандартів по всіх медичних напрямках 7 днів на тиждень і 24 години на добу.

Лікарні Медичної групи Медікана мають акредитаційний сертифікат якості JCI.

Загальна кількість медичного персоналу - 3500, серед них 550 лікарів, 200 професорів і докторів наук.
До сьогоднішнього дня в лікарнях Медичної групи Медікана було проведено 41,000 операцій на серці, 105,000 ангіографій і ангіопластик, 20,000 ортопедичних операцій, 300 урологічних операцій, більше 500 трансплантацій нирок, більше 200 трансплантацій печінки, 500 спеціалізованих пластичних операцій.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-06-10
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Підписано договір про співпрацю з мережею клінік в Туреччині - Istanbul Cerrahi Healthcare Group

Група клінік Istanbul Cerrahi Healthcare Group розпочала свою діяльність в 1998 році, заснувавши свою першу клініку - Istanbul Cerrahi Fulya Hospital в центрі міста Стамбул. У 2014 році почала працювати нова клініка - Istanbul Cerrahi Nişantaşı Hospital.

Успішно розвиваючи свою професійну діяльність, група клінік Istanbul Cerrahi Healthcare Group в 2015 році відкрила перший і єдиний в Туреччині Центр Омолодження - Ageless Clinic, який включає в себе всі можливі види пластичних і косметичних процедур (естетичні процедури, лазерне лікування, трансплантація волосся, косметична стоматологія , хірургічне лікування ожиріння, лікування варикозного розширення вен) разом зі своєю висококваліфікованою командою пластичних хірургів.

В продовження свого розвитку група клінік Istanbul Cerrahi Healthcare Group в 2017 році готує до відкриття свою найбільшу клініку - Istanbul Cerrahi Levent Hospital, яка також буде знаходитися в центрі Стамбула і буде володіти найпередовішими технологіями.

Напрямки діяльності клінік госпітальної групи - естетична медицина, пластична хірургія, ендокринологія, ревматологія, неврологія і нейрохірургія, лікування ожиріння, ортопедія, гінекологія, фізіотерапія, офтальмологія, серцево - судинні захворювання, лікування генетичних захворювань і ін.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2016-06-06
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Розсіяний склероз - захворювання, при якому імунна система людини руйнує захисну оболонку, що покриває нерви (мієлінова оболонка). Даний процес порушує взаємозв'язок між мозком та іншими частинами тіла. У кінцевому рахунку пошкоджуються самі нерви, а це - незворотний процес.

Симптоми розсіяного склерозу різняться в залежності від ступеня і місця пошкодження нервової системи. У важких випадках хворі з діагнозом розсіяний склероз можуть втратити можливість ходити і говорити. Діагностика розсіяного склерозу затруднена на ранніх стадіях, оскільки симптоми захворювання можуть з'являтися і зникати - іноді навіть на місяці.
Ознаки і симптоми розсіяного склерозу можуть значно варіювати в залежності від локалізації пошкоджених нервових волокон. Серед симптомів розсіяного склерозу називають наступні:

Оніміння або слабкість однієї або кількох кінцівок, як правило, з одного боку, або нижньої частини тіла.
Часткова або повна втрата зору, зазвичай на одне око, часто супроводжується болем при рухах очима (ретробульбарний неврит).
Двоїння або розмитість контурів
Поколювання або біль у різних частинах тіла
Відчуття електрошоку при певних рухах голови
Нервові тремтіння, проблеми з координацією рухів або невпевнена хода
Підвищена стомлюваність
Запаморочення

Розсіяний склероз не виліковний. Лікування, як правило, націлене на боротьбу з нападами, зміну перебігу хвороби і полегшення симптомів.

Якщо Вам або Вашим близьким необхідна допомога - зв'яжіться з нами, і ми в короткі терміни організовуємо для вас консультацію з провідними фахівцями наших клінік-партнерів і запропонуємо програму обстеження і лікування. Нам можна зателефонувати за номером +380676747701 або написати на електронну адресу marketmedtour@gmail.com

Більше інформації про нас та наших клінік - партнерів на сайті http://marketmedtour.com
Photo
Photo
2016-06-02
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Наш партнер - клініка ServiDigest (Іспанія) рекомендує Метод Apollo

Новий вдосконалений метод ендоскопічних втручань, що проводиться перорально, показаний при лікуванні ожиріння, а також при лікуванні інших захворювань і шлунково - кишкових ускладнень, які потребують зшиваючих ендоскопічних процедур. Метод Apollo полягає в зменшенні розмірів шлунка ендоскопічним шляхом, без надрізів (Gastroplastia Restrictiva - Endo Slleve), за допомогою серії ушивань тканин шлунку, з ціллю зменшення його розміру та сповільнення проходження їжі через цей орган. Це, в свою чергу, викликає передчасне відчуття насичення і затримку наступання голоду.

Система ушивання OverStitch - Apollo Endosurgery є новою ендоскопічною процедурою для лікування ожиріння. Ця ендоскопічна методика має багато переваг. На додаток, до збереження анатомії шлунка, цей метод мінімально інвазивний, з низьким рівнем ускладнень, з попередньою підготовкою, яка аналогічна тій, що використовується при звичайній гастроскопії, і з прекрасним довгостроковим результатом.

Цей метод показаний також і тим, хто раніше переніс процедуру Bypass Gastrico для боротьби з ожирінням і на протязі декількох років знову набрав вагу. Завдяки ендоскопічному ушиванню на рівні дилятаційного гастроентероанастомозу повторно зменшується його розмір, що також сприяє сповільненню спорожнення шлунка (RECO - Peparacion Endoscopica de Cirugia Obesidad).

За допомогою системи ендоскопічного ушивання також можна зменшити резервуар шлунка ( gastrico del Bypass ) у випадку значної дилятації.

Якщо Вам або Вашим близьким необхідна допомога - зв'яжіться з нами, і ми в короткі терміни організовуємо для вас консультацію з провідними фахівцями наших клінік-партнерів і запропонуємо програму обстеження і лікування. Нам можна зателефонувати за номером +380676747701 або написати на електронну адресу marketmedtour@gmail.com

Більше інформації про нас та наших клінік - партнерів на сайті http://marketmedtour.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Хірургічне лікування цукрового діабету ІІ типу

Цукровий діабет - грізне і поширене ендокринне захворювання. Як відомо, програма лікування дієтою і лікарськими засобами не дає достатньо значимих результатів. Однак для хворих на діабет ІІ типу є вихід під назвою "метаболічна хірургія".

Цей унікальний метод лікування практикується вже більше 15 років, показуючи успішний результат лікування більш, ніж в 90% випадків.
Комплекс симптомів у вигляді артеріальної гіпертензії, діабету, підвищення рівня холестерину і зайвої ваги називається метаболічним синдромом. Лікування від цього синдрому шляхом хірургічного втручання називається метаболічною хірургією. Такі операції дуже надійні, їх виконують малоінвазивним способом, що дозволяє хворому вже через кілька тижнів повернутися до нормального життя.

Інтерпозиція клубової кишки - взаємна заміна розташування частин кишечника - найпоширеніший спосіб. Завдання полягає у відключенні гормонів опору і активізації гормонів чутливості. Операція нормалізує рівень тиску і вміст глюкози в крові. Знижує навантаження на нирки і печінку, оберігаючи органи від руйнування. З'являється можливість контролювати вагу тіла.

Чому операція можлива?
При цукровому діабеті ІІ типу у хворих знаходять достатній рівень інсуліну, що виділяється бета-клітинами підшлункової залози. Але м'язи на клітинному рівні не можуть його використовувати. При I типі діабету рівень інсуліну критично низький, в цьому випадку метаболічна хірургія нічого не змінить.

При діабеті ІІ типу часто виникає стан, який називається резистентність до інсуліну. Операція сприяє згасанню гормонів травної системи, що чинять опір інсуліну. Після цього інсулін більш вільно всмоктується на клітинному рівні. Як результат - нормалізація цукру в крові.
Комплексна ремісія і повернення до повноцінного життя після перенесеної операції залежить від складності та стадії діабету. Статистика однозначно радує: 70-98% нормалізації життя на період від одного до трьох десятків років. Велику роль тут грають запаси інсуліну в нашому тілі і їх активність.

Якщо Вам або Вашим близьким необхідна допомога - зв'яжіться з нами, і ми в короткі терміни організовуємо для вас консультацію з провідними фахівцями наших клінік-партнерів і запропонуємо програму обстеження і лікування. Нам можна зателефонувати за номером +380676747701 або написати на електронну адресу marketmedtour@gmail.com

Більше інформації про нас та наших клінік - партнерів на сайті http://marketmedtour.com
PhotoPhotoPhoto
2016-06-01
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Офтальмологія включає в себе діагностику і лікування захворювань очей, орбіт, зорового тракту, глаукоми, астигматизму, короткозорості, далекозорості, кератоконусу, анізометропії, погіршення прозорості світлопровідних структур очного яблука (катаракта, більмо рогівки, деструкція склоподібного тіла), трофічні вікові і спадкові захворювання сітківки (пігментна дегенерація сітківки, атеросклеротичні вікові дистрофії сітківки).

Методи лазерної корекції зору

PRK - фоторефрактивна кератектомія - лазерний метод корекції зору, заснований на випаровуванні поверхневого шару рогівки за допомогою високоінтенсивного УФ-випромінювання ексимерного лазера.

LASEK - За допомогою спеціального розчину і інструментів епітеліальний шар відокремлюється від поверхні рогівки, а після лазерної обробки повертається на місце.

EPHI-LASIK - Після відкриття епітеліального клапана за допомогою спеціального інструменту проводиться лазерна абляція нижчележачої стромальної тканини, що і призводить до зміни профілю рогівки, тобто її заломлюючої сили. Тонкий епітеліальний клапоть повертається на місце і «живі клітини» епітелію швидко приростають.
Цей метод є новою альтернативою PRK і LASIK для пацієнтів з тонкою рогівкою. При цій технології епітеліальний шар залишається неушкодженим.

Дефекти зору, такі як міопія, гіперметропія і астигматизм, при наявності яких потрібні окуляри чи лінзи для того, щоб чітко бачити, називаються рефрактивними дефектами.

«Рефрактивною хірургією» називаються всі види лікування, проведені за допомогою ексимерного лазера або шляхом хірургічного втручання, в залежності від будови ока пацієнта і ступеня дефекту, і які виправляють рефрактивні дефекти так, щоб людина могла чітко бачити без окулярів або лінз.

За допомогою рефрактивної хірургії виліковується міопія до -30, гіперметропія до +15 і астигматизм до -6.

Якщо Вам або Вашим близьким необхідна допомога - зв'яжіться з нами, і ми в короткі терміни організовуємо для вас консультацію з провідними фахівцями наших клінік-партнерів і запропонуємо програму обстеження і лікування. Нам можна зателефонувати за номером +380676747701 або написати на електронну адресу marketmedtour@gmail.com

Більше інформації про нас та наших клінік - партнерів на сайті http://marketmedtour.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Як це працює?
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded