Profile cover photo
Profile photo
Maya Bouhnik
1,366 followers -
מאיה בוכניק
מאיה בוכניק

1,366 followers
About
Maya's posts

Post has attachment
#הטיפיםשלמאיהבוכניק  ( מאיה בוכניק ): זה נכון שיש כביכול אינספור סיבות שונות ומשונות המובילות לעזיבת עבודה (ואני מתכוונת לעזיבה מרצון- לא בעקבות פיטורים), אבל כולן בסופו של דבר נובעות משילוב של אותם שני גורמים. כן, שני גורמים בלבד!
במילים אחרות, אפשר לבנות נוסחה מאוד מאוד ברורה שמסבירה ואפילו מנבאת את העזיבה של כל עובד באשר הוא- לא משנה באיזה תפקיד, מקצוע, ענף, חברה או מדינה.
רוצים לדעת מהי הנוסחה הזו? מה בוודאות יגרום לכם לקום וללכת? וגם איך להסביר עזיבה בראיונות עבודה? קבלו:

Post has attachment
אני יודעת בדיוק מתי תעזבו את מקום העבודה שלכם וגם למה
Image courtesy of saphatthachat at FreeDigitalPhotos.net לפני כשבועיים הקמתי בפייסבוק קבוצת תמיכה לחיפוש עבודה, שמטרתה העלאת שאלות הקשורות לתהליך החיפוש כאן . (שימו לב, הקבוצה פתוחה למחפשי עבודה בלבד ולא למגייסים/לפרסום מודעות דרושים וכו'...בכדי שאנשים ירגי...

Post has attachment
#הטיפיםשלמאיהבוכניק  ( מאיה בוכניק ): הגיוני, לא? ככל שתדעו יותר על מנהלי הגיוס: על שיטות העבודה שלהם, על הלוגיקה ועל הלך המחשבה וככל שתדעו יותר על השיטות שלהם לסנן ולמיין אתכם, כך בעצם תוכלו לשפר את הסיכויים שלכם לעלות בחכה שלהם.
הנה 3 שיטות עבודה כאלה שכדאי לכם מאוד להכיר וגם ליישם:

Post has attachment
ריברס אינג'ינירינג: 3 סודות סינון של מגייסים שמחפשי עבודה צריכים ליישם
Image courtesy of jesadaphorn at FreeDigitalPhotos.net בסרט הנסיכה הקסומה יש סצנה שקשה לשכוח: שני אנשים יושבים אחד מול השני עם שתי כוסות יין- באחת מהן יש רעל. השיחה ביניהם משעשעת להפליא, כשאחד מהם מנסה לנחש באיזו כוס נמצא הרעל על ידי שחזור כביכול של הלך המח...

Post has attachment
#הטיפיםשלמאיהבוכניק  ( מאיה בוכניק ): מה צריך לדעת על ראיונות עבודה ביפן (לא תאמינו עד כמה זה מורכב עד שתקראו...!)? מהו הדבר שהכי מלחיץ אנשים מבין כל הדברים הכי מלחיצים בחיים? מה עושים כשתקועים ולא מצליחים למצוא פתרון לבעיה? איך תשכנעו את הבוס שלכם לתת לכם לעבוד לפחות מספר שעות בשבוע מהבית? ומהי הדרך היעילה ביותר עבור בוגרים להתקבל לעבודה כשעדיין אין נסיון?
קבלו: 10 עובדות, נתונים פיקנטיים ומחקרים מעניינים על עבודה ומה שמסביבה:

Post has attachment
עבודה וחיפוש עבודה: 10 אנקדוטות, עובדות משונות, מחקרים ונתונים פיקנטיים
Image courtesy of Prakairoj at FreeDigitalPhotos.net אם עדיין לא הצטרפתם לעמוד שלי בפייסבוק- הפוסט הזה בשבילכם/ ולמה? משום שאספתי כאן עבורכם כל מיני סטטוסים שפרסמתי שם בחודשים האחרונים.  מוצא חן בעיניכם?  זה הזמן לעשות לייק: הקליקו כאן! ולקבל עדכונים שוטפים...

Post has attachment
#הטיפיםשלמאיהבוכניק  ( מאיה בוכניק): הרבה מחפשי עבודה פונים אלי עם תחושת כישלון קשה עקב רצף של תשובות שליליות לאחר ראיונות עבודה. רוב האנשים האלה הם עובדים מעולים- יש להם כישורים וניסיון וזו לא הפעם הראשונה בחייהם שהם מתראיינים לעבודה. למה, אם ככה, הם לא צולחים ראיונות?
ובכן, זה לא בגלל שהם עובדים גרועים או מתראיינים כושלים. זה קורה משום שהם נכנסים לראיון ויוצאים ממנו כאילו מעולם לא היו שם, הם מתפוגגים, לא משאירים שום דבר אחריהם. במילים אחרות הם נעלמים לגמרי בתוך ים של מועמדים אחרים.
אז איך יוצרים בראיון את הרושם שאתם ה-מועמד/ת הכי מתאימ/ה לתפקיד? איך גורמים למראיין לבחור דווקא בכם? ואיך למרות זאת לא יוצאים מזוייפים?
קבלו: זה לא זה...זה ליד- גרסת מחפשי העבודה:

Post has attachment
ראיונות עבודה: איך לשחק את המשחק מבלי לצאת מזויפים וצבועים?
Image courtesy of scottchan at FreeDigitalPhotos.net אם אתם מחובבי הז'אנר ויצא לכם לעקוב אחר עונה אחת או יותר של כוכב נולד, אתם בטח זוכרים את התגובה הידועה של צדי צרפתי "אני לא יודע... זה לא זה... זה ליד...". למה הוא התכוון בעצם? אז האמת היא שכל מי שראיין מ...

Post has attachment
#הטיפיםשלמאיהבוכניק  ( מאיה בוכניק ): גם לכם צצה מידי פעם מחשבה משונה כזו, כמו למשל- איזה כיף זה יכול היה ל...: לעבוד בחנות ספרים/ למכור תכשיטים/ לעשות הסבה לטבח/ לקנות מונית/ להיות דוור? אם אתם עובדים כרגע ולא מפסיקים לחלום על עבודה אחרת- כל עבודה ולא משנה איזו, אז דעו לכם שזהו רמז- סימן שתת המודע שולח לכם שדי...! שכדאי לגוון, שכנראה הגיע הזמן לעזוב.
לא קל להחליט לעזוב מקום עבודה קיים, אבל לפעמים זו ההחלטה הטובה ביותר שאתם יכולים לעשות עבור עצמכם. אז איך יודעים אם לעזוב או שלא?
ואם כן, אז מתי?
הנה 6 סימנים שמאותתים לכם שהגיע הזמן להמשיך הלאה:

Post has attachment
שוד איי סטיי אור שוד איי גו - איך תדעו שהגיע הזמן לעזוב עבודה?
Image courtesy of Sira Anamwong at FreeDigitalPhotos.net לפני שנים רבות אותה המחשבה הייתה מתגנבת לי לראש באופן קבוע בכל בוקר בדרך אל העבודה- הייתי עוברת בכביש הסמוך לקניון איילון, רואה את השלט של החנות 'צומת ספרים' וחושבת לעצמי: " אחחחח, איזה תענוג זה יכול ...
Wait while more posts are being loaded