Profile cover photo
Profile photo
Magdalena Brabec- psycholog, psychoterapeuta Bydgoszcz
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Żyjąc w pośpiechu i wiecznym stresie, nieświadomie wpadamy w sidła złych nawyków i uzależnień. Jeżeli uzależnienie przybiera na sile i utrudnia normalne funkcjonowanie, należy zgłosić się po pomoc do psychologa. http://brabec-psychoterapia.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do odwiedzenia gabinetu naszego specjalisty osoby pojedynczo jak i w parach. Psychoterapia może być dobrym krokiem w drodze do walki o Państwa związek. Razem pokonamy wszelkie trudności i problemy. http://brabec-psychoterapia.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W życiu każdego człowieka mogą przytrafić się trudne sytuacje, z którymi ciężko jest poradzić sobie samemu. Załamanie nerwowe może być wynikiem braku siły psychicznej do pokonania trudności. W naszym Gabinecie podejmujemy się leczenia terapeutycznego, które pozwala osobie korzystającej z pomocy zrozumieć samego siebie. Więcej szczegółów znajdą Państwo pod adresem: http://brabec-psychoterapia.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gabinet Magdaleny Barbec oferuje Państwu leczenie różnego rodzaju uzależnień. Współczesne metody terapeutyczne są nieocenioną pomocą dla osób, które nie potrafią poradzić sobie z odstawieniem używek. Celem leczenia jest uświadomienie uzależnionej osobie, iż życie bez alkoholu czy narkotyków jest całkowicie możliwe. Zachęcamy wszystkich potrzebujących do skontaktowania się z gabinetem Magdaleny Brabec: http://brabec-psychoterapia.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Terapia psychoanalityczna, którą przeprowadzamy w Gabinecie Magdaleny Brabec, ma pomoc w przejściu kryzysu, poradzeniu sobie z traumami z dzieciństwa, zrozumieniu siebie oraz wesprzeć możliwości rozwoju Pacjenta. Dalsze informacje przybliży Państwu strona: http://brabec-psychoterapia.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok specjalistycznej pomocy psychoterapeutycznej, w naszym Gabinecie wykonujemy także testy psychologiczne, na podstawie których stawiamy diagnozę. Trafne postawienie diagnozy jest kluczowe dla doboru odpowiednich metod terapeutycznych: http://brabec-psychoterapia.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej Magdaleny Brabec mieści się przy ulicy Ks. I. Skorupki 98C/1 w Bydgoszczy. Jeśli potrzebują Państwo pomocy lub chcą poznać szczegóły współpracy – zachęcamy do kontaktu. Na stronie internetowej Gabinetu zamieściliśmy wszelkie dane teleadresowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: http://brabec-psychoterapia.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli poczucie beznadziei, osamotnienia lub ciągłego przygnębienia nie pozwala Państwu prawidłowo funkcjonować – zapraszamy na konsultacje do naszego Gabinetu. Wspólnie postaramy się określić problem i jego podłoże, a także pomożemy pokonać kryzys i znaleźć najlepsze rozwiązanie: http://brabec-psychoterapia.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odpowiedni dobór terapii psychoanalitycznej, a także jej skuteczność, może zapewnić tylko specjalista w tej dziedzinie. Potwierdzeniem kompetencji psycholog i psychoterapeuty Magdaleny Brabec prowadzącej Gabinet, jest dyplom ukończenia Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Poznaniu, którego kopię zamieściliśmy na stronie: http://brabec-psychoterapia.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli zaobserwowali Państwo u siebie lub najbliższych najmniejsze nawet symptomy, mogące świadczyć o rozwijającym się zaburzeniu psychicznym (problemy emocjonalne, zaburzenia osobowości, depresyjne, lękowe itp.), radzimy niezwłoczne skontaktowanie się z naszym Gabinetem psychoanalitycznym w celu podjęcia skutecznej terapii: http://brabec-psychoterapia.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded