Profile cover photo
Profile photo
Twm-Termo sp.j. Góra M., Szuba J.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Szukacie nowoczesnego kotła grzewczego? W takim razie powinniście bliżej przyjrzeć się urządzeniu Vitodens 100-W. Model ten składa się ze zbiornika o pojemności 120 litrów, a do tego posiada wbudowane naczynie przeponowe. Bez problemu może zastąpić kocioł starego typu, nie zajmując przy tym aż tyle miejsca. Możliwość montażu na niewielkiej wysokości sprawia, że to niezastąpione urządzenie w każdym domu ogrzewanym w taki sposób! http://www.twmtermo.pl/Kociol_Vitodens_100-W_26kW_zasobnik_120l,p,257,w3.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród naszych akcesoriów do grzejników dostępna jest grzałka Meg-1.0. To niewielkie urządzenie umożliwia kontrolę czynnika znajdującego się wewnątrz grzejnika. Jej czas pracy jest regulowany za pomocą timera, co pozwala jeszcze efektywniej wykorzystać możliwości tego modelu. Grzałka umożliwia ponadto wykonanie samodzielnego odczytu temperatury. Każdemu użytkownikowi szukającym nowatorskiego podejścia do kwestii ogrzewania domu czy mieszkania polecamy zapoznanie się z dodatkowymi informacjami na stronie internetowej: http://www.twmtermo.pl/Grzalka_Meg-1.0_1000W,p,280,w3.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy akcesoria do grzejników zapewniające doskonałą funkcjonalność w każdym przypadku. W naszym asortymencie znajdziecie chociażby grzałki sterowane za pomocą programatorów na podczerwień. Do takich należy model KTX 4, który nie tylko zabezpieczy grzejniki przed nadmiernym wychłodzeniem, ale też skontroluje ilość wykorzystywanej w procesie ogrzewania energii. Potrzebujecie dodatkowych szczegółów? Koniecznie zajrzyjcie na stronę internetową: http://www.twmtermo.pl/Grzalka_KTX_4,p,281,w3.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukacie najwyższej jakości zaworów grzejnikowych, które nie tylko stanowią elementy instalacji, ale do tego są także po prostu estetyczne? W naszym asortymencie dostępne są części marki Schlosser. Wśród nich zaoferować możemy zintegrowany zawór DUOPLEX. Bez problemu może on zostać wykorzystany w montażu grzejników różnego typu (rozstaw dolny 50 milimetrów). http://www.twmtermo.pl/Schlosser_-_Zestaw_zintegrowany_Duoplex,p,250,w3.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym asortymencie znajduje się wyjątkowe urządzenie. Jest nim kocioł Vitodens 242F przeznaczony do instalacji solarnych. Stanowi on swego rodzaju centralę mogącą kondensować energię słoneczną służącą do podgrzewania wody użytkowej (aż do 55% w skali roku!). W innych przypadkach wykorzystywane jest natomiast paliwo gazowe w formie ziemnej lub płynnej. Więcej informacji o takim rozwiązaniu grzewczym zamieściliśmy na stronie internetowej: http://www.twmtermo.pl/Kociol_Vitodens_242F_19kW_do_instalacji_solarnej,p,272,w3.html. W razie dodatkowych pytań zachęcamy również do skontaktowania się z doradcami naszej firmy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy grzejnik musi służyć tylko ogrzewaniu pomieszczenia? Dostępne w naszej ofercie modele mogą także stanowić wyjątkową dekorację, a wręcz element całej aranżacji. Grzejnik VASCO Niva to urządzenie, które zostało skonstruowane z pojedynczego arkusza blachy. Pozwoliło to uzyskać całkowicie gładką powierzchnię licową. Taki grzejnik nie przypomina nawet swoich tradycyjnych odpowiedników. Na pierwszy rzut oka można wręcz pomyśleć, że to dzieło sztuki nowoczesnej! http://www.twmtermo.pl/Grzejnik_VASCO_Niva_Pozioma_NH2L2_950x1278,p,213,w3.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie dostępne są grzejki kanałowe. To specyficzne modele, które umieszczane są bezpośrednio w podłodze. Na jej powierzchni montowane są natomiast kratki wylotowe wypuszczające ogrzane powietrze. Elementy te, wykonane z drewna, doskonale wpasowują się w parkiet, stając się niemal niewidocznymi. Tego rodzaju instalacje doceniają osoby kochające nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. Instalacja tego rodzaju nie wymaga bowiem montowania tradycyjnych grzejników, przez co znacząco można powiększyć powierzchnię użytkową każdego pomieszczenia. http://www.twmtermo.pl/Grzejnik_kanalowy_Vasco_PKOC_z_wentylatorem_160/28/09,p,296,w1.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak wybrać system grzewczy, który nie tylko będzie funkcjonalny, ale też zapewni najmniejsze straty energii? To proste! Wystarczy wybrać ogrzewanie podłogowe sterowane nowoczesnym termostatem Devireg™. Dzięki obniżeniu średniej temperatury o maksymalnie 2 stopnie Celsjusza można ograniczyć stratę energii aż o 20%. Do tego w żaden sposób nie odczujecie zmiany temperatury! O szczegółach takiego systemu możecie przeczytać więcej na stronie internetowej: http://www.twmtermo.pl/Oszczedzaj_energie,pr,22.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Denerwują Was ciągle zaparowane lustra w łazience? Ciągłe ich przecieranie to strata czasu, bo za chwilę i tak pojawia się nieestetyczna warstwa skroplonej wody, a preparaty do szyb się nie sprawdzają? U nas znajdziecie rozwiązanie! Specjalna mata do ogrzewania lustra zapewni każdej powierzchni tego typu suchą i doskonale krystaliczną powierzchnię. Na folię DEVI udzielana jest także aż dwudziestoletnia gwarancja! http://www.twmtermo.pl/Mata_DEVI_do_ogrzewania_luster,p,11,w1.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Planujecie zamontować w swoim domu ogrzewanie podłogowe? To naprawdę świetny pomysł! Takie instalacje zapewniają bowiem ogrzewanie na komfortowym poziomie. Ciepło unoszące się od ziemi ku górze zapewnia optymalną temperaturę ciała i lepsze samopoczucie. Należy jednak pamiętać, że taki system to inwestycja na lata, dlatego dobrze jest wybrać elementy najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdziecie, między innymi, kable grzejne Defiflex DTCE-30 o mocy 1030 W. Cena oraz pozostałe parametry tego produktu zamieszczone zostały na stronie internetowej: http://www.twmtermo.pl/Kabel_grzejny_DTCE-30/230V/1020W,p,141,w24.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded