Profile cover photo
Profile photo
B5 / architecture&design
1 follower
1 follower
About
B5 / architecture&design's posts

Post has attachment
Konstruktorzy, projektanci instalacji elektrycznych i sanitarnych, a także kosztorysanci i ekipy budowlane – każdy z tych podmiotów może z powodzeniem nawiązać z nami współpracę. Szczegóły oferty możecie znaleźć odwiedzając naszą stronę internetową: http://www.b-5.pl./1_6_oferta.html
Photo

Post has attachment
Szukacie kogoś, kto sprawnie i fachowo przeprowadzi modernizację budynku? Z wielka chęcią zajmie się tym Grupa Projektowa B5 / architecture&design! Warto przyłączyć się do nas i iść z duchem czasu! Zachęcamy zatem do współpracy, a także do odwiedzania naszej strony internetowej: www.b-5.pl.
Photo

Post has attachment
Mało kto z nas nie marzył nigdy o domu jednorodzinnym. Zapewniają one wygodę i niezależność. Jako Grupa Projektowa B5 / architecture&design posiadamy w ofercie ich projektowanie. Więcej na temat naszej działalności mogą Państwo przeczytać odwiedzając naszą stronę internetową: http://www.b-5.pl/1_6_oferta.html.
Photo

Post has attachment
Niezwykle cenimy sobie współpracę z naszymi parterami. Agencja Nieruchomości Property, Firma Eliot Collins, czy także Bloom Box i Platinum – im zaufaliśmy! Ze szczegółami ich działalności mogą się Państwo zapoznać odwiedzając naszą stronę internetową: http://www.b-5.pl/1_6_oferta.html.
Photo

Post has attachment
Najlepiej czujemy się w dziedzinie projektów architektonicznych. Dlatego też wybraliśmy ta branżę! Stanowi ona dla nas zarówno pasję jak i źródło utrzymania. Chcemy zarazić tą pasją również Państwa! Szczegóły oferty mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: http://www.b-5.pl/1_6_oferta.html.
Photo

Post has attachment
Współprace nawiązujemy z konstruktorami, projektantami instalacji elektrycznych i sanitarnych, jak również kosztorysantami i ekipami budowlanymi. Dobieramy sobie doświadczonych i wykwalifikowanych partnerów! Szczegóły oferty mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: http://www.b-5.pl/1_6_oferta.html.
Photo

Post has attachment
Grupa Projektowa B5 / architecture&design bardzo chętnie przeprowadzi dla Państwa modernizację budynku. Jesteśmy bowiem zdania, że trzeba iść z duchem czasu! Zachęcamy zatem do współpracy, a także do odwiedzania naszej strony internetowej: www.b-5.pl.
Photo

Post has attachment
Własny dom jednorodzinny to jedna z najwspanialszych rzeczy jaka może spotkać nas w życiu. Jako Grupa Projektowa B5 / architecture&design pomożemy Państwu taki zaprojektować. Projektujemy domy o różnych stylach i funkcjach. Więcej na temat naszej działalności mogą Państwo przeczytać odwiedzając naszą stronę internetową: http://www.b-5.pl/1_6_oferta.html.
Photo

Post has attachment
Współpraca z naszymi partnerami jest dla nas niezwykle ważna. Nasz wybór to podmioty takie jak: Agencja Nieruchomości Property, Firma Eliot Collins czy Bloom Box i Platinum. Ze szczegółami ich działalności mogą się Państwo zapoznać odwiedzając naszą stronę internetową: http://www.b-5.pl/1_9_partnerzy.html.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się projektami architektonicznymi, ponieważ w tej dziedzinie czujemy się najlepiej. Udało nam się połączyć nasze hobby z pracą – i tak powstała Grupa Projektowa B5 / architecture&design! Szczegóły oferty mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: http://www.b-5.pl/1_6_oferta.html.
Photo
Wait while more posts are being loaded