Profile cover photo
Profile photo
Shabforoogh ShabforooghComp
13 followers
13 followers
About
Posts

چراغ های پارکی دارای تنوع هستند و رنگ های مختلف دارند. به همین دلیل مورد توجه دیگران در فضا های شهری و پارکی قرار گرفته اند . یکی از ویژگی های این نوع چراغ ها این است که از آن ها میتوان در مکان ها و فضاهای مختلف استفاده کرد.
در عصر جدید زیبا ساختن پارک ها و اماکن تفریحی بسیار مهم است . روشن ساختن پارک ها و تفرجگاه ها یکی از عناصر مهم این کار است . در این مرحله از چراغ های پارکی که انواع مختلفی دارند استفاده میشود. چراغ های پارکی علاوه بر رفع نیاز شهر به روشنایی به زیبا سازی فضای شهری هم کمک می کند.
www.Shabfooroogh.ir
Add a comment...

چراغ های سقفی گزینه مناسبی برای تزیئن دکوراتیو بوده  و میتوان آن را جایگزین سایر چراغ ها و لامپ های موجود کرد. این چراغ ها توان مصرفی مختلفی دارند و از قابلیت های آن ها میتوان تنظیم دستی زاویه تابش توسط مصرف کننده را نام برد.
چراغ های سقفی مزیت هایی مانند نور زیاد ، مصرف کم ، عمر زیاد و … را داراست. بهره زیاد از دیگر فواید این نوع چراغ بوده و راهکاری مناسب برای اضافه کردن بهره وری سیستم روشنایی است. این نوع چراغ ها در نوع های مختلف و دو کلاس توکار و روکار ساخته میشوند.
www.Shabfooroogh.ir
Add a comment...

لامپ های led یک نوع لامپ هستند که حالت جامد دارند. این نوع لامپ ها در اوایل در دستگاه های الکترونیکی بکار میرفتند ، اما کم کم با پیشرفت علم و ارتقاء این نوع لامپ ها و با تولید آن ها در رنگ های مختلف و سایز های بزرگ جای دیگر لامپ ها را گرفتند.
لامپ های Led که نامشان از سرنام کلمات Light emitting diode تشکیل شده است ، دارای ویژگی هستند که آنهارا از سایر لامپ ها برتر میکند . ویژگی که باعث تمایز این نوع لامپ با سایر لامپ ها میشود این است که هنگامی که جریانی از این لامپ ها می گذرد ، مقداری را به نور تبدیل میکند.
 
www.Shabfooroogh.ir
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded