Profile cover photo
Profile photo
Kwiaciarnia Profil
About
Kwiaciarnia Profil's posts

Post has attachment
Nasza oferta to nie tylko kwiaty, bukiety i wieńce. Dysponujemy także donicami (zarówno ceramicznymi, jak i plastikowymi), środkami ochrony roślin i nawozami. Posiadamy również w sprzedaży nasiona i cebule kwiatów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kwiaciarni - http://kwiaciarniaprofilpoznan.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Dwadzieścia lat doświadczenia pozwala nam powiedzieć, że o kwiatach wiemy praktycznie wszystko. I chcemy dzielić się tą wiedzą z naszymi Klientami. Z chęcią doradzimy, jaki bukiet będzie odpowiedni na daną okazję. Liczymy, że zachwycą Państwa nasze oryginalne pomysły. Zachęcamy do kontaktu - http://kwiaciarniaprofilpoznan.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Emocje nie zawsze da się wypowiedzieć, ale można je okazać kwiatami. Za pomocą kwiatów można okazać radość, miłość, uwielbienie, lecz także smutek i rozpacz. Kwiaty są dobrym prezentem na każdą okazję, a także bez okazji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Kwiaciarnia Profil z pewnością zaskoczy Was oryginalnymi bukietami, wiązankami i wieńcami - http://kwiaciarniaprofilpoznan.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Szukasz pięknej wiązanki kwiatów na wyjątkową okazję? A może chcesz, by Twój ślub ozdobiły piękne kwiaty? Zachęcamy do kontaktu! Pomożemy w wyborze najlepszych kompozycji i przedstawimy szczegóły naszej oferty. Czekamy na telefony i wiadomości mailowe. Możesz nas też odwiedzić osobiście, zapraszamy - http://kwiaciarniaprofilpoznan.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Odpowiednio dobrane kwiaty i bukiety sprawią, że ślub będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Możemy się poszczycić dużym doświadczeniem w dekorowaniu kościoła, sal weselnych, a także samochodów. Wykonujemy również wyjątkowe bukiety ślubne, dopasowane do gustu i sukni Panny Młodej. Zapraszamy do współpracy - http://kwiaciarniaprofilpoznan.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Mnóstwo osób nie zdaje sobie sprawy, że kwiaty i ich barwy posiadają swoją symbolikę. Wręczenie konkretnych kwiatów niesie ze sobą specjalne znaczenie. Przykładowo bratek symbolizuje przyjaźń i braterstwo, a żółty żonkil – zazdrość. Zapraszamy do naszej kwiaciarni - http://kwiaciarniaprofilpoznan.pl/. 
Photo

Post has attachment
Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Galeria na naszej stronie internetowej. Zamieściliśmy tam zdjęcia dekoracji i kompozycji kwiatowych wykonanych w naszej pracowni. Dodatkowo znajdą tu Państwo także produkty, które są u nas w stałej sprzedaży, m.in. kwiaty doniczkowe, donice ceramiczne, itp. Zapraszamy - http://kwiaciarniaprofilpoznan.pl/galeria/. 

Post has attachment
Wiosna zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym polecamy Państwa uwadze szeroki wybór naszych roślin rabatowych i balkonowych. Zapewniamy atrakcyjne ceny wszystkich produktów. Z chęcią udzielimy również fachowych porad odnośnie uprawy, ochrony oraz pielęgnacji roślin. Zachęcamy do współpracy - http://kwiaciarniaprofilpoznan.pl/oferta/
Photo

Nasz personel systematycznie uczestnicy w warsztatach florystycznych, zdobywając wiedzę na temat nowych technik i trendów w zakresie układania kompozycji kwiatowych. Zdobywamy także nagrody w różnych konkursach. www.kwiaciarniaprofilpoznan.pl 

Post has attachment
Oferowane przez nas bukiety, wiązanki ślubne, dekoracje sal weselnych czy kościołów spełniają oczekiwania naszych Klientów – tych biznesowych jak i indywidualnych. Chętnie podejmujemy się wyzwań. www.kwiaciarniaprofilpoznan.pl
Wait while more posts are being loaded