Profile cover photo
Profile photo
Buena Cloud Sp. z o.o.
15 followers -
Google Cloud Partner
Google Cloud Partner

15 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has shared content
Zapowiedziane na początku tego roku nowe Witryny Google od dziś są już udostępniane wszystkim klientom. Nową wersję Witryn można włączyć w konsoli administratora w zakładce Aplikacje -> Witryny -> Nowe Witryny.

Post has shared content
Zachęcam wszystkich klientów, którzy nie używają jeszcze planu G Suite Business (wcześniej unlimited) do zmiany planu. Dzięki temu uzyskujemy dostęp do nowych narzędzi, które są dostępne tylko w tym wyższym planie. Jedną z takich funkcji jest Team Drive. Bardzo przydatny w zastępowaniu serwerów plików.

Post has shared content
Użytkownicy G Suite w wersji Business mogą zapisywać się na program Early Adopters dla AppMaker w linku zawartym w artykule poniżej w artykule. AppMaker umożliwia proste tworzenie aplikacji bez konieczności intensywnego kodowania. Zapraszam do przeczytania i skorzystania.

Post has shared content
Dlaczego Gmail blokuje załączniki?

Gmail blokuje poniższe typy załączników ze względów bezpieczeństwa:
.ADE, .ADP, .BAT, .CHM, .CMD, .COM, .CPL, .EXE, .HTA, .INS, .ISP, .JAR, .JSE, .JS, .LIB, .LNK, .MDE, .MSC, .MSP, .MST, .PIF, .SCR, .SCT, .SHB, .SYS, .VB, .VBE, .VBS, .VXD, .WSC, .WSF, .WSH

Załączniki takie nie mogą też być opakowane w archiwa (np ZIP). Ustawienie tego nie można zmienić. Zaleca się takie załączniki udostępniać przez Google Drive.

https://support.google.com/a/answer/6590?hl=pl

Post has shared content
Nowe funkcje kalendarza w Google ułatwiają planowanie terminów. Poniżej kilka informacji na temat.

Post has shared content
Cezary prezentuje ciekawe rozwiązanie do tworzenia aplikacji.
Zanim każdy z użytkowników G Suite będzie mógł skorzystać z App Maker Google do tworzenia aplikacji Appsheet może być bardzo pomocnym i tanim narzędziem do tworzenia prostych aplikacji w połączeniu z Google Drive oraz Tabelami Google. Więcej info w linku.

Post has attachment
Już od czytania jakie plany ma MS w stosunku do swoich użytkowników i MS Office 2016 można dostać zawrotu głowy. Serdecznie współczuje firmom, które muszą zmagać się na co dzień z ogarnianiem modelu licencyjnego MS.
Moja propozycja to zmiana na Google Apps for Work i koniec problemów z update'ami i nieprzejrzystymi licencjami. #GoogleApps vs #MSOffice #O365  

Czas na zmiany... T-Invest zmienia się na Buena Cloud. 
Już wkrótce więcej szczegółów

Post has attachment
Rok 2015 to rok zmian, który nie jest zarezerwowany tylko dla największych koncernów takich jak Google ale również dla firm takich jak Buena Cloud Sp. z o.o. z Poznania. Firma Buena Cloud to licencjonowany partner Google w zakresie rozwiązań chmurowych Google Apps for Work. Nasza firma zmienia się z byłego T-Invest Sp. z o.o., która na polskim rynku IT działa od 2000 roku i ma już 15 letnią tradycje. Zmiana naszego Loga i Nazwy podkreśla nasze podejście do zapotrzebowania rynku na rozwiązania oparte o Cloud Computing. Dzieki zmianie podkreślamy charakter naszej działalności. Bardzo cieszymy się z pozytywnego przyjęcia naszej zmiany przez wielu naszych klientów i jesteśmy przekonani, że również nowi klienci będą zadowoleni z naszej zmiany jak również oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu z nami już pod nową firmą. Proszę osobiście się przekonać, że warto współpracować z Buena Cloud. Czekamy na Was! +Michal Debkowski +Marcin Ostrowski +Cezary Augustynowicz +Bogumiła Kwiatkowska +Janusz Drążkowski +Jan Olszewski +more7 GmbH +Cezary Augustynowicz 
Photo
Wait while more posts are being loaded