Profile cover photo
Profile photo
Buena Cloud Sp. z o.o.
14 followers -
Google Cloud Partner
Google Cloud Partner

14 followers
About
Posts

Post has attachment
True Story o współpracy :) Zapraszamy do obejrzenia

https://www.youtube.com/watch?v=_JfST9XwO9g&feature=youtu.be
Add a comment...

Post has shared content
Zapowiedziane na początku tego roku nowe Witryny Google od dziś są już udostępniane wszystkim klientom. Nową wersję Witryn można włączyć w konsoli administratora w zakładce Aplikacje -> Witryny -> Nowe Witryny.
Add a comment...

Post has shared content
Zachęcam wszystkich klientów, którzy nie używają jeszcze planu G Suite Business (wcześniej unlimited) do zmiany planu. Dzięki temu uzyskujemy dostęp do nowych narzędzi, które są dostępne tylko w tym wyższym planie. Jedną z takich funkcji jest Team Drive. Bardzo przydatny w zastępowaniu serwerów plików.
Add a comment...

Post has shared content
Użytkownicy G Suite w wersji Business mogą zapisywać się na program Early Adopters dla AppMaker w linku zawartym w artykule poniżej w artykule. AppMaker umożliwia proste tworzenie aplikacji bez konieczności intensywnego kodowania. Zapraszam do przeczytania i skorzystania.
Add a comment...

Post has shared content
Dlaczego Gmail blokuje załączniki?

Gmail blokuje poniższe typy załączników ze względów bezpieczeństwa:
.ADE, .ADP, .BAT, .CHM, .CMD, .COM, .CPL, .EXE, .HTA, .INS, .ISP, .JAR, .JSE, .JS, .LIB, .LNK, .MDE, .MSC, .MSP, .MST, .PIF, .SCR, .SCT, .SHB, .SYS, .VB, .VBE, .VBS, .VXD, .WSC, .WSF, .WSH

Załączniki takie nie mogą też być opakowane w archiwa (np ZIP). Ustawienie tego nie można zmienić. Zaleca się takie załączniki udostępniać przez Google Drive.

https://support.google.com/a/answer/6590?hl=pl
Add a comment...

Post has shared content
Nowe funkcje kalendarza w Google ułatwiają planowanie terminów. Poniżej kilka informacji na temat.
Add a comment...

Post has shared content
Cezary prezentuje ciekawe rozwiązanie do tworzenia aplikacji.
Zanim każdy z użytkowników G Suite będzie mógł skorzystać z App Maker Google do tworzenia aplikacji Appsheet może być bardzo pomocnym i tanim narzędziem do tworzenia prostych aplikacji w połączeniu z Google Drive oraz Tabelami Google. Więcej info w linku.
Add a comment...

Post has attachment
Już od czytania jakie plany ma MS w stosunku do swoich użytkowników i MS Office 2016 można dostać zawrotu głowy. Serdecznie współczuje firmom, które muszą zmagać się na co dzień z ogarnianiem modelu licencyjnego MS.
Moja propozycja to zmiana na Google Apps for Work i koniec problemów z update'ami i nieprzejrzystymi licencjami. #GoogleApps vs #MSOffice #O365  
Add a comment...

Czas na zmiany... T-Invest zmienia się na Buena Cloud. 
Już wkrótce więcej szczegółów
Add a comment...

Post has attachment
Rok 2015 to rok zmian, który nie jest zarezerwowany tylko dla największych koncernów takich jak Google ale również dla firm takich jak Buena Cloud Sp. z o.o. z Poznania. Firma Buena Cloud to licencjonowany partner Google w zakresie rozwiązań chmurowych Google Apps for Work. Nasza firma zmienia się z byłego T-Invest Sp. z o.o., która na polskim rynku IT działa od 2000 roku i ma już 15 letnią tradycje. Zmiana naszego Loga i Nazwy podkreśla nasze podejście do zapotrzebowania rynku na rozwiązania oparte o Cloud Computing. Dzieki zmianie podkreślamy charakter naszej działalności. Bardzo cieszymy się z pozytywnego przyjęcia naszej zmiany przez wielu naszych klientów i jesteśmy przekonani, że również nowi klienci będą zadowoleni z naszej zmiany jak również oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu z nami już pod nową firmą. Proszę osobiście się przekonać, że warto współpracować z Buena Cloud. Czekamy na Was! +Michal Debkowski +Marcin Ostrowski +Cezary Augustynowicz +Bogumiła Kwiatkowska +Janusz Drążkowski +Jan Olszewski +more7 GmbH +Cezary Augustynowicz 
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded