Profile

Cover photo
‫غزلی اقاقیا‬‎
Works at home
Attends University of Tehran
Lives in تهرون
4,172 followers|754,768 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
کمی آهسته تر زیبا.
کمی آهسته تر رد شو.
 ·  Translate
 
All tied up and ready for the weekend. http://on.gucci.com/Cruise14_sandal2
40
Ali R. M.'s profile photo
 
چقدر زیباس.
 ·  Translate
Add a comment...
 
رویاهام برای آینده.
 ·  Translate
30
Ehsan Kia's profile photoغزلی اقاقیا's profile photo
2 comments
 
امید بذر هویت ما است.
 ·  Translate
Add a comment...
 
کتک زدن اسیر نشانه ی قدرت هیچ سیستمی نیست؛ نشانه ی ضعف اخلاقی اش است. 
 ·  Translate
 
چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
#بند350  
 ·  Translate
33
4
Ali Yousefi Shomali's profile photoKaveh KD's profile photo
Add a comment...
 
خود را به خواب نزنیم. بگذاریم لااقل خبر این کثافت کاری در جامعه پخش شود. 
 ·  Translate
 
» فحاشی ماموران امنیتی به میرحسین و رهنورد در بند 350
حبس زندانیان مجروح در بهداری اوین با دست و پای زنجیر شده به تخت

مجروحان حادثه ۲۸ فروردین بند ۳۵۰ زندان اوین را با شرایط بسیار بدی در بهداری زندان اوین زندانی کرده اند و علیرغم دستور مقام های زندان، پزشکان بهداری اوین از هرگونه مداوا بر روی این زندانیان آسیب دیده منع شده اند.

به گزارش خبرنگار کلمه، مسئولان زندان اوین دوتن از مجروحان حادثه هجوم ماموران امنیتی به بند ۳۵۰ به نام های امید بهروزی و اسماعیل برزگری را که بشدت آسیب دیده اند در بهداری زندان اوین حبس کرده و دست و پای آنها را با زنجیر به تخت بسته اند.

این اتفاق در حالی رخ داده که بنا به دستور مقام های زندان، پزشکان بهداری اوین از هرگونه مداوا بر روی این زندانیان آسیب دیده منع شده اند تا پزشکان مورد اعتماد نهادهای اطلاعاتی-امنیتی برای مداوای این دو نفر در بهداری زندان اوین حاضر شوند.

امید بهروزی دچار پارگی عروق اصلی دست و اسماعیل برزگری دچار شکستی دو مهره کمر شده است تاکنون اجازه درمان به این دو زندانی بدلیل ادامه دادن اعتراض ها داده نشده و هر دوی آنها در بهداری زندان اوین درد می کشند.

مقام های امنیتی و مسئولان زندان دستور داده اند هیچ یک از مجروحان بدلایل امنیتی به بیمارستان خارج از زندان اعزام نشوند و این در حالی است که مجروحان واقعه خونبار پنجشنبه ۲۸ فروردین در بند ۳۵۰ نیاز فوری به امکانات تخصصی و درمانی در خارج از زندان دارند.

همچنین از سلامتی دیگر زندانیان انتقال یافته به سلول های انفرادی که بشدت ضرب و شتم و مجروح شده اند اطلاعی در دست نیست و فقط مقداری لوازم پانسمان از بهداری اوین به بند ۲۴۰ منتقل شده است.

همچنین در گزارشی دیگر که در اختیار کلمه قرار گرفته ماموران در پی این حمله وحشیانه به رهبران جنبش سبز، زندانیان سیاسی و خانواده هایشان با الفاظ رکیک و ناسزا توهین و فحاشی کرده اند.

برخی از این ماموران به میر حسین موسوی و دیگر رهبران جنبش سبز توهین کرده و علاوه بر فحاشی خطاب به زندانیان سیاسی از الفاظ بسیار رکیک و تحقیرآمیز در مورد نخست وزیر دوران دفاع مقدس و زهرا رهنورد، بانوی قران پژوهی که سه سال است در زندان خانگی به سر می برد استفاده کرده اند.

این فحاشی ها و توهین ها در حالی صورت گرفته است که بسیاری از مسئولان بلند پایه امنیتی و سازمان زندان ها از جمله رییس کل حفاظت اطلاعات سازمان زندان های استان تهران آقای امانیان در بند ۳۵۰ حضور داشته اند و از نزدیک شاهد تمام وقایع روز پنج شنبه در این بند بوده اند.

زندانیان سیاسی با سر دادن شعارهای “یا حسین میر حسین”، “مرگ بر دیکتاتور”، “یک مملکت یک دولت، آن هم به رأی ملت” و خواندن سرود های “مرغ سحر”، “یاردبستانی”، “ای ایران” به برخوردهای هتاکانه و غیرانسانی ماموران اعتراض کردند اما با برخوردهای خشن تر آنان مواجه شده اند.

در ادامه این یورش خونبار، برخی از ماموران لباس شخصی و گارد حفاظت زندان به هنگام حمله به زندانیان سیاسی ضمن توهین و فحاشی فریاد زده و حریف می طلبیدند و خطاب به ماموران یگان حفاظت می گفتند”زندانیان رو گردشون کنید” و با تمسخر ضمن توهین به زندانیان سیاسی و تحریک آنها فریاد می زدند و جملاتی را درباره ی زندانیان سیاسی به کار می بردند که کلمه به دلیل رکیک بودن آن جملات از نشر آن معذور است.

زندانیان سیاسی در ادامه اعتراض خود را به اعمال غیراخلاقی و غیرانسانی، با سکوت و نشستن بر روی زمین در حیاط بند ۳۵۰ ادامه دادند که همین امر نیز باعث برخورد با آنها شده است.

در حالی که هر ساعت جزییات بیشتری از اتفاق روز گذشته منتشر می شود، رییس سازمان زندان‌های کشور همچنان با تکذیب ضرب و جرح زندانیان سیاسی بند ۳۵۰ می گوید که هیچگونه درگیری در بند ۳۵۰ بین زندانیان و همکاران وی رخ نداده و اخبار منتشر شده را تکذیب می‌کند.
 ·  Translate
21
2
Nazli Ebrahimi's profile photoMehrshid .Motevalli's profile photoN Nouri's profile photo
Add a comment...
Have her in circles
4,172 people
 
گمان ام شیوه ی کاربردی تر در دور دوم طرح یارانه ها، بازگشایی سایتی برای ثبت نام از افرادی بود که مایل  به انصراف از دریافت یارانه بودند. 
* شایعات حاکی از آن است که حدود 70 میلیون نفر متقاضی دریافت یارانه اند.
 ·  Translate
21
Hojjat Mahdavian's profile photoEli Mzn's profile photore za's profile photoغزلی اقاقیا's profile photo
5 comments
 
+Hojjat Mahdavian  نمیری الهی.: )))
 ·  Translate
Add a comment...
 
یادآوری بجا! 
درست زمستان سال پیش بود. وقتی ما ملت شریف و کتابخوان ایران این طور با شکوه مترجم صد سال تنهایی را بدرقه کردیم. 
 ·  Translate
 
جزو مخالفان ابراز تاسف برای مرگ مارکز نیستم. حتی او که جمله‌ای از مارکز نخوانده اگر برای مرگ مارکز ابراز تاسف می‌کند یعنی: مطالعه‌ی ادبیات داستانی را دستکم فضیلت می‌داند.

آنچه توجهم را جلب کرده «بهمن فرزانه» است، مردی به غایت مردانه و خوش‌پوش و خوش‌تیپ که از دست‌دادنش بسیار تاسف‌برانگیز است.

آیا تشییع جنازه‌اش شایسته بوده است؟ جواب: بله. فرزانگان اینگونه می‌میرند. لائوتسه در تائو ت چنگ می‌گوید: «فرزانه!» هرگز نمی‌درخشد.

گمانم بهمن فرزانه ابعاد رشک‌برانگیز بسیار دیگری هم داشته بوده است.
 ·  Translate
34
4
Mehrshid .Motevalli's profile photoEli Mzn's profile photoAli Yousefi Shomali's profile photoAta Heshmati's profile photo
2 comments
 
بهمن فرزانه برای من به شخصه اصلا آدم محبوبی نیست. اگر ماجرای چاپ جدید و قانونی صد سال تنهایی و دفاع او از سانسور در ادبیات را دنبال کرده باشید می تونید درک کنید دیگر فرزانه آنچنان قابل احترام نیست.
 ·  Translate
Add a comment...
 
فرصت کار منشی گری در یک محیط سالم.
 ·  Translate
 
سلام به همه عزیزان. یه شرکت بازرسی فنی واقع در غرب تهران که محیط  آرام و بی تنشی داره دنبال یه منشی مسلط به آفیس، نامه نگاری اداری به صورت تمام وقت داره. در صورت تمایل رزومه خودتونو برامون ایمیل کنید:
info@zagros-co.org
پیشاپیش ممنوم از همخوان کردن آگهی برای دوستان
 ·  Translate
6
1
Negar Kalameh's profile photo
Add a comment...
 
جیره ی خلاقیت در آشپزخانه
عید پاک مبارک.
 ·  Translate
 
Easter Bunny Rolls

Please Follow: +Creative Ideas 
20
Add a comment...
 
یعنی تا آخر این هفته کتک زدن زن توسط شوهر مجازات ندارد و پیش از این هم نداشته. بعد مسلمانان عزیز عربستانی احساس می کنند بندگان صالح خدا و انسان هایی متمدن اند. زکی.
 ·  Translate
 
ازهفته آینده کتک زدن همسر درعربستان سعودی جریمه نقدی و زندان در پی خواهد داشت 

در اقدامی بی سابقه، هفته آینده قانونی  در عربستان سعودی به مورد اجراء گذاشته می شود که شوهر را در صورت آسیب رساندن به همسرش و کتک زدن او مجبور به پرداخت حداکثر ۵۰ هزار ریال سعودی معادل ۱۳ هزار دلار امریکا می کند و حداقل معادل ۵۰۰۰ ریال معادل ۱۳۴۰ دلار می کند در صورتی که اسیب دائمی و یا موجب مرگ به دلیل ضرب و شتم شوهر باشد وی با اهرم های سخت تر قانونی مواجه می شود.

شوهرانی که همسرشان را کتک بزنند همچنین حداقل با یک ماه بازداشت و حداکثر یک سال زندان روبرو خواهند بود و تکرار تخلف تنبیهی دو برابر در پی خواهد داشت.
 ·  Translate
13
1
خاله ارزن's profile photo
Add a comment...
 
دلخوشی های کوچک و مهم زندگی: خاطره ی لی لی یاد دادن به یک کودک
 ·  Translate
 
Life 
35
2
Mehrdad Razi's profile photoالهـ ـه's profile photo
Add a comment...
People
Have her in circles
4,172 people
Work
Occupation
در حال امتحان تمام عمر tutor, researcher
Skills
توانایی فرو کردن علم در ذهن خنگ ترین شاگردان.
Employment
  • home
    present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
تهرون
Previously
تهرون
Links
Contributor to
Story
Introduction


I still believe in love stories.

Education
  • University of Tehran
    present
  • دبستان معاد - دبیرستان/ زندان نرجس
    present
Basic Information
Gender
Female
Relationship
It's complicated