Profile cover photo
Profile photo
CartPoland
About
Posts

Post has attachment
W ofercie bramek wysokich znajduje się bramka rowerowa Bicyclone. Służy ona jedno- lub dwukierunkowej kontroli dostępu do parków rozrywki i obiektów sportowych dla pieszych i rowerzystów. Bramka zbudowana jest ze stali nierdzewnej i posiada otwarcie ramienia uchylnego w przypadku zagrożenia. Polecamy - http://www.bramkiobrotowe.eu/katalog/bramki-wysokie/bicyclone/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zima coraz bliżej, zaraz zacznie się białe szaleństwo na stokach narciarskich. Nasza oferta bramek obrotowych obejmuje także bramki na stoki narciarskie. Bramka Irbis skutecznie pomoże w organizacji wejścia ludzi do obszaru nadzorowanego o wysokiej intensywności przejścia w obu kierunkach. Polecamy - http://www.bramkiobrotowe.eu/katalog/bramki-stoki-narciarskie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W sprzedaży posiadamy także doskonałej jakości zapory drogowe. Oferujemy zapory z serii Cyclope, Speedbump oraz Road Blocker. Zapory Speedbump mogą służyć nie tylko jako zapora drogowa, lecz także jako próg zwalniający. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą w tym zakresie - http://www.bramkiobrotowe.eu/katalog/zapory/zapory-seria-cyclope/zapora-city-light/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy bramki obrotowe typu Tripod, a wśród nich bramkę dwukierunkową Twix Twin. Posiada ona servo napęd, który wspomaga przejście, a także zasilacz buforowy, który podtrzymuje napięcie w przypadku jego zaniku. Bramka działa w dwóch kierunkach: wejście-wyjście. Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.bramkiobrotowe.eu/katalog/bramki-obrotowe/tripod/twix-twin/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dysponujemy również bramkami wysokimi obrotowymi. Warto zwrócić uwagę na model GlassGO, który jest bardzo funkcjonalny i jednocześnie prezentuje się bardzo estetycznie. Bramka pozwala na kontrolę pieszych i ograniczenie dostępu do przedsiębiorstw przemysłowych, banków, sklepów i stacji metra. Polecamy - http://www.bramkiobrotowe.eu/katalog/bramki-wysokie/glassgo/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród bramek rozsuwanych sensorycznych posiadamy w ofercie m.in. bramkę Sweeper Slim wykonaną ze stali nierdzewnej. Bramka sterowana jest z pilota i kontroli dostępu. Sprawdzi się w miejscach, gdzie konieczna jest kontrola dostępu. Szczegółowe informacje o produkcie zamieściliśmy tutaj - http://www.bramkiobrotowe.eu/katalog/sensor/sweeper-slim/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bramki wysokie, znajdujące się w naszej ofercie, wyróżnia duża wytrzymałość i bezawaryjność funkcjonowania przez długie lata. Dysponujemy modelami takimi jak GlassGo, Push & Go. Posiadamy również bramki wysokie Sezam oraz kontenery dla ochrony. http://www.bramkiobrotowe.eu/katalog/bramki-wysokie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
CartPoland oferuje także bramki do wykrywania metalu i ręczne wykrywacze metali. Zapewnią one skuteczną ochronę przed wniesieniem na teren obiektu niebezpiecznych przedmiotów zagrażających zdrowiu i życiu. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem - http://www.bramkiobrotowe.eu/katalog/bramki-wykrywania-metalu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym asortymencie znajdują się także bollardy. Bollardy Cartpoland to świetne rozwiązanie przy organizacji strefy ruchu pieszych lub parkowania w pobliżu centrów handlowych, biurowców, instytucji publicznych i obszarów prywatnych. Oferujemy zarówno bollardy stacjonarne, jak i demontowalne - http://www.bramkiobrotowe.eu/katalog/bollardy/bolardy-parkingowe/bolard-stacjonarny/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy szeroki wybór szlabanów drogowych i kolczatek zapewniających kontrolę dostępu przejazdów i parkingów oraz innych miejsc wymagających kontroli dostępu przejazdu. Proponujemy kolczatki sprzężone ze szlabanem, bezwładnościowe oraz automatyczne. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem - http://www.bramkiobrotowe.eu/katalog/szlabany-i-kolczatki/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded