Profile

Cover photo
ORGBUD-SERWIS Sp. z o.o.
Stablewskiego 43, Poznań, Polska
618642591
1 follower
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Punkty sprzedaży wydawnictw ORGBUD-SERWIS
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Zapraszamy do odwiedzenia naszej księgarni technicznej: http://www.ksiegarnia.techniczna.pl/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
BEZPŁATNA WERSJA EDUKACYJNA - KOBRA dla studentów budownictwa ogólnego i uczniów szkół budowlanych

Już od dzisiaj można pobrać ze strony internetowej firmy ORGBUD-SERWIS bezpłatną wersję edukacyjną systemu kosztorysowania robót budowlanych KOBRA przeznaczoną dla studentów budownictwa ogólnego i uczniów szkół budowlanych.

Wysokoprofesjonalny system posiada wszystkie funkcje niezbędne do sporządzenia kalkulacji, zarchiwizowania danych, wydruku niezbędnych informacji czy doprowadzenia nowych informacji cenowych. W odróżnieniu do pełnej wersji systemu (w której znajduje się ponad 200 katalogów), ograniczono listę KNR-ów eliminując normatywy dla robót specjalistycznych, co pozostaje bez wpływu na jakość sporządzanych kosztorysów z zakresu budownictwa ogólnego (z uwzględnieniem robót instalacyjnych: sanitarnych i elektrycznych), a wydruki opatrzono napisem wersja edukacyjna.
Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc na numer:
61 864 25 91 do 93 w. 44
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Mamy dla Ciebie propozycję programu stworzonego specjalnie dla Ciebie i Twoich potrzeb. Już nie musisz się martwić, że zapłacisz za coś czego nigdy nie wykorzystasz! U nas sam dobierzesz sobie zawartość.
Nasza propozycja to Oferta Specjalna dla małych firm (szczególnie tych jednoosobowych) dla których zakup programu wraz z pełną bazą katalogową jest nieopłacalny.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Have them in circles
1 person
STRAW ART's profile photo
 
Dzięki zgłaszanym przez użytkowników systemu pomysłom i życzeniom, opracowaliśmy nową, jedenastą wersję KOBRY, która lepiej odpowiada nowemu podejściu do kalkulacji kosztorysowych.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Rzeczoznawcy kosztorysowi ORGBUD-SERWIS oferują usługi w zakresie wykonywania:
PRZEDMIARÓW
KOSZTORYSÓW INWESTORSKICH
SPECYFIKACJI TECHNICZNYCH
KOSZTORYSÓW OFERTOWYCH
WARTOŚCI KOSZTORYSOWEJ INWESTYCJI (WKI) oraz opinie i weryfikacje kosztorysów
ekspertyzy i doradztwo kosztorysowe inwestorom, projektantom i wykonawcom
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
4-dniowy kurs
KOMPUTEROWEGO KOSZTORYSOWANIA ROBÓT BUDOWLANYCH o
party na najnowszej generacji systemie informatycznym KOBRA

Terminy kursów
1 półrocze 2013 r. - 17-20 czerwca 2013 r.
2 półrocze 2013 r. - 15-18 lipca 2013 r. 20-23 sierpnia 2013 r. 16-19 września 2013 r. 18-21 listopada 2013 r. 9-12 grudnia 2013 r.

Czas trwania szkolenia - 28 godzin lekcyjnych.
Zajęcia odbywają się przez 4 dni (w godz. od 9:00 do 15:00)
Miejsce szkolenia - sale komputerowe Ośrodka ORGBUD-SERWIS w Poznaniu, ul. Stablewskiego 43
Cena szkolenia - 850,00 zł + 23% VAT od osoby
UWAGA! Dla płatnika finansującego szkolenie w co najmniej 70% ze środków publicznych - SZKOLENIE ZWOLNIONE

Z PODATKU VAT!!!
Cena szkolenia z zakwaterowaniem (3 noclegi) i wyżywieniem - 1 525,00 zł + 23% VAT od osoby bliższe

informacje i szczegóły: (0-61) 864-25-91 do 95 wew. 32 lub 31 marketing@orgbud.pl
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
CENNIKI DO KOSZTORYSOWANIA
1 kwartał już w sprzedaży!
ceny do kosztorysowania szczegółowego i uproszczonego (abonament na 2013 rok)
POLECAMY:
ICCP CD - Informacyjny zestaw cen czynników produkcji budowlanej - ICCP - płyta CD - I kwartał 2013

NOWOŚĆ WYDAWNICZA! Rynkowe Ceny Inwestycji i Robót Budowlanych
 ·  Translate
1
Add a comment...

ORGBUD-SERWIS Sp. z o.o. has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
Story

"ORGBUD - SERWIS" Sp. z o.o. w Poznaniu, został założony w 1989 roku, natomiast działalność w swej obecnej formie prowadzi od 1991 roku. Zespół pracowników merytorycznych Ośrodka wywodzi się z poznańskiego oddziału nieistniejącego już Instytutu Organizacji, Zarządzania i Ekonomiki Przemysłu Budowlanego "ORGBUD".

Ponad 30-letni już okres działalności Zespołu, zapoczątkowały dwie pionierskie prace z początku lat 80 - tych: - "Wybrane metody kalkulacji kosztów dla ustalania cen za roboty budowlane", wydana w roku 1983, oraz "Baza kosztowo-cenowa do kosztorysowania szczegółowego robót budowlanych i montażowych", wydana w roku 1984. Obok wymienionych, równocześnie podejmowane były też inne prace o charakterze metodologicznym, między innymi - już w roku 1984 - na temat "Kosztorysowanie inwestorskie ze wspomaganiem komputerowym", uzupełnione następnie zrealizowanym w pełni projektem "Informatycznego Systemu Wyceny Inwestycji - ISWI".

Kontynuacja wspomnianych prac doprowadziła do przygotowania i wydania z inicjatywy własnej poznańskiego Oddziału Instytutu "ORGBUD", pierwszych w kraju informacji cenowych z zakresu budownictwa, a mianowicie "Informacyjnych zestawów średnich jednostkowych cen robót budowlanych" - w przekrojach makroregionalnych i krajowym.

Dalsze prace na tym odcinku, pozwoliły na zebranie doświadczeń dających merytoryczną podstawę do podjęcia i opracowania przez poznański zespół wykonawców w roku 1987, w ramach programu resortowego R-512, tematu p.n. "Tworzenie wzorcowych zestawów informacji o kosztach i cenach robót budowlanych". Wykonanie tej pracy przyniosło w efekcie w miarę trwałe rozwiązania o charakterze systemowym, ocenione pozytywnie przez ówczesne Ministerstwo Budownictwa, Gospodarki Przestrzennej i Komunalnej, a od strony praktycznej sprawdzające się w większości do dziś, w wielopozycyjnym obecnie i poszerzonym o nowe technologie Serwisie Informacji Cenowych Budownictwa, wydawanym w cyklu kwartalnym przez "ORGBUD-SERWIS" w Poznaniu. Serwis ten, od swego powstania, cieszy się wciąż rosnącym powodzeniem, zarówno wśród inwestorów, jak i wykonawców, najpełniej doceniających rzetelność przygotowania i wiarygodność przekazywanych w nim informacji.

W całym Serwisie Informacji Cenowych Budownictwa, a także w Kosztorysowych Normach Nakładów Rzeczowych oraz w Katalogach Nakładów Rzeczowych wydawanych przez "WACETOB" i "ORGBUD-SERWIS", przyjęta została symbolika i nazewnictwo materiałów wg Katalogów Materiałów Budowlanych, Instalacyjnych i Elektrycznych, opracowanych w ramach umowy z Ministerstwem Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa z 12.11.1991 r. i wydanych w roku 1995, a następnie aktualizowanych przez Ośrodek "ORGBUD-SERWIS". Funkcjonujące jeszcze w innych wydawnictwach tzw. kody "eto", stały się anachronizmem mającym źródło w dawno zdezaktualizowanych cennikach materiałów budowlanych - CMB, CMI, CME, podtrzymywanym sztucznie przez niektóre firmy dla uniknięcia wysiłku związanego z wdrożeniem KMB we własnych bazach normatywnych.

"ORGBUD-SERWIS" dysponując wieloletnią praktyką i doświadczeniem z dziedziny kosztorysowania, opracowuje i oferuje zainteresowanym osobom i przedsiębiorstwom, oprogramowanie do sporządzania kosztorysów budowlanych, zarówno metodą szczegółową, jak i uproszczoną, a także oprogramowanie do planowania i rozliczeń inwestycji. Od ponad dziewięciu lat, istnieje i przez wielu kosztorysowców jest jeszcze wykorzystywany, informatyczny system kosztorysowania ORG-WYCENA (DOS).

Z pewnością natomiast ewenementem na rynku programów informatycznych jest opracowany w Ośrodku przed czterema laty, kompleksowy system kosztorysowania KOBRA (WINDOWS) - dzięki przyjętym rozwiązaniom niestandardowy, efektywny i wyjątkowo szybki w zastosowaniach praktycznych.


Ze względu na długoletnią współpracę z Powiatowymi Urzędami Pracy z całej Polski, istnieje możliwość sfinansowania szkolenia dla osób bezrobotnych z budżetów PUP.

ORGBUD-SERWIS posiada również CERTYFIKAT RZETELNOŚCI jako członek programu Rzetelna Firma

Hours
Monday7:30 am–3:30 pm
Tuesday7:30 am–3:30 pm
Wednesday7:30 am–3:30 pm
Thursday7:30 am–3:30 pm
Friday7:30 am–3:30 pm
Contact info
Phone
618642591
Email
Fax
618331645
Address
Stablewskiego 43, Poznań, Polska
Google+ URL