Profile cover photo
Profile photo
ACANA
99 followers -
САМА ПРИРОДА – ОСНОВА ВСЕХ ФОРМУЛ ACANA
САМА ПРИРОДА – ОСНОВА ВСЕХ ФОРМУЛ ACANA

99 followers
About
Posts

Post has attachment
Public

Post has attachment
Public

Post has attachment
Public
НОВА ФОРМУЛА ACANA YORKSHIRE PORK

Оновлена та вдосконалена формула ACANA Singles Yorkshire Pork - це раціон з обмеженою кількістю інгредієнтів, 50% складу якого - це м'ясо поросят породи "Йоркшир" - єдине джерело легкоперетравних протеїнів, що ідеально підійде навіть найвибагливішим в їжі вихованцям.

Це ідеальне вираження трьох запитань м'ясної математики MeatMath® : як багато м'яса, як багато свіжого м'яса, як багато видів м'яса.

Для більш детального ознайомлення з оновленою лінією кормів ACANA Singles відвідайте наш сайт. http://www.acana.ua/acana-singles/yorkshire-pork

ЯК БАГАТО М'ЯСА?
Без концентратів рослинних протеїнів, корм ACANA Yorkshire Pork на 50% переповнений м'ясом, що вдвічі більше, ніж в будь-яких інших кормах для собак.

ЯК БАГАТО СВІЖОГО М`ЯСА?
1/2 м'яса в кормі ACANA є СВІЖИМ, що забезпечує надходження поживних речовини у найбільш корисній формі, а інша половина це висушене м'ясо - концентроване джерело м'ясних протеїнів.

ЯК БАГАТО ВИДІВ М'ЯСА?
Єдиним джерелом протеїну в кормі ACANA Yorkshire Pork являється м'ясо поросят породи "Йоркшир", вирощених на степових фермах Альберти. Свіже м'ясо поросят прибуває до нас на кухні у співвідношенні WholePrey® включаючи, м'ясо, органи та хрящі, що забезпечує надходження всіх речовин природним та повноцінним способом.
Photo

Post has attachment
Public
НОВА ФОРМУЛА ACANA FREE-RUN DUCK

Оновлена та вдосконалена формула ACANA Singles Free-run Duck це раціон з обмеженою кількістю інгредієнтів, 50% складу якого це м'ясо канадської качки - єдине джерело легкоперетравних протеїнів, що ідеально підійде навіть найвибагливішим в їжі вихованцям. Це ідеальне вираження трьох запитань м'ясної математики MeatMath® : як багато м'яса, як багато свіжого м'яса, як багато видів м'яса.

Незабаром оновлена лінія кормів ACANA Singles буде доступна всім Любителям Тварин. Для більш детального ознайомлення відвідайте наш сайт. www.acana.com.ua/acana-singles

ЯК БАГАТО М'ЯСА?
Без концентратів рослинних протеїнів, корм ACANA Free-run Duck на 50% переповнений м'ясом, що вдвічі більше ніж в будь яких інших кормах для тварин.

ЯК БАГАТО СВІЖОГО М`ЯСА?

1/2 м'яса в кормі ACANA є СВІЖИМ, що забезпечує надходження поживних речовини у найбільш корисній формі, а інша половина це висушене м'ясо - концентроване джерело м'ясних протеїнів.

ЯК БАГАТО ВИДІВ М'ЯСА?

Єдиним джерелом протеїну в кормі ACANA Free-run Duck являється м'ясо качки, вирощеної на "вільному вигулі" в Онтаріо. Свіже м'ясо качки прибуває до нас на кухні у співвідношенні WholePrey® включаючи, м'ясо, органи та хрящі, що забезпечуює надходження всіх речовин природним та повноцінним способом.
Photo

Post has attachment
Public
НОВІ ТА ВДОСКОНАЛЕНІ КОРМИ ORIJEN
З ВІДЗНАЧЕНИХ НАГОРОДАМИ КАНАДСЬКИХ КУХОНЬ NORTHSTAR®

Запуск оновлених та вдосконалених кормів ORIJEN планується в січні 2017 року. Перегляньте відео з головним Бренд менеджером компанії Чемпіон Петфудс Пітером Мюленфельдом та дізнайтеся більше про Біологічно Відповідні вдосконалення, включаючи нову формулу ORIJEN Fit & Trim.

Post has attachment
Public
НОВИЙ КОРМ ACANA PACIFIC PILCHARD
РАЦІОН З ЄДИНИМ ДЖЕРЕЛОМ ПРОТЕЇНУ ДЛЯ СОБАК З ЧУТЛИВИМ ТРАВЛЕННЯМ

ACANA Singles Pacific Pilchard це раціон з обмеженою кількістю інгредієнтів, 50% складу якого це тихоокенська сардина - єдине джерело легкоперетравних протеїнів з риби, що ідеально підійде навіть найвибагливішим в їжі вихованцям. Ми віримо, що обмежена кількість інгредієнтів, зовсім не означає, що м'яса в кормі менше - ми це гарантуємо.

Корм ACANA Pacific Pilchard бездоганно відтворює 3 запитання нашої м'ясної математики 3 MeatMath®:як багато м'яса, як багато свіжого м'яса, як багато видів м'яса.
Незабаром оновлена лінія кормів ACANA Singles буде доступна всім Любителям Тварин. Для більш детального ознайомлення відвідайте наш сайт www.acana.com.ua.

ЯК БАГАТО СВІЖОГО М'ЯСА?
Без концентратів рослинних протеїнів, корм ACANA Pacific Pilchard на 50% переповнений рибою, що вдвічі більше ніж в будь яких інших кормах для тварин.

ЯК БАГАТО СВІЖОГО М`ЯСА?

1/2 риби в кормі ACANA є СВІЖОЮ, що забезпечує надходження поживних речовини у найбільш корисній формі, а інша половина це висушене м'ясо - концентроване джерело рибних протеїнів.

ЯК БАГАТО ВИДІВ М'ЯСА?

В кормі ACANA Pacific Pilchard єдиним джерелом протеїну являється тихоокеанська сардина, виловлена біля берегів о. Північний Ванкувер.Тихоокеанська сардина прибуває до нас у співвідношенні WholePrey® включаючи, рибне філе, органи та хрящі, що забезпечуює надходження всіх природних речовин природним та повноцінним способом.
Photo

Post has attachment
Public
НОВІ ТА ВДОСКОНАЛЕНІ КОРМИ ORIJEN В 2017 РОЦІ.

Ми раді сповістити Вас про запуск нових та вдосконалених Біологічно Відповідних™ кормів ORIJEN, з наших відзначених нагородами канадських кухонь NorthStar®. Корми, сповнені неперевершеними інгредієнтами, включаючи птицю, вирощену на "вільному вигулі", рибу, виловлену в дикій природі та цінні види червоного м'яса. Наші нові раціони багаті високопоживними протеїнами, містять більше м'яса, більше свіжого м'яса, та більшу різноманітність м'ясних інгредієнтів ніж будь коли.

Біологічно Відповідні вдосконалення, що відбудуться в 2017 році включають:

ЯК БАГАТО М'ЯСА? 85% | м'ясо та риба, інгредієнти - визнані придатними для споживання в їжу людям (більше 80%)

ЯК БАГАТО СВІЖОГО М'ЯСА? | 2/3 м'ясних інгредієнтів, СВІЖІ або СИРІ, 1/3 - дегідратоване м'ясо.

ЯК БАГАТО ВИДІВ М'ЯСА? | 5-8 різних джерел м'ясних протеїнів , у співвідношенні WholePrey™, включаючи м'ясо, органи та хрящі.

Нові формули ORIJEN Fit & Trim для котів та нова формула ORIJEN Original для собак з'являться у лінійці ORIJEN вже у цьому році . Оновлена інформація стосовно формул з'явиться на вебсайті незабаром
Photo

Post has attachment
Public
ORIJEN FIT & TRIM : БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНІ РАЦІОНИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ТА КОНТРОЛЮ ВАГИ

На відміну від інших кормів для тварин, розроблених для підтримки та контролю ваги, нові раціони ORIJEN Fit & Trim - займають окремі позиції в цій категорії. Високий вміст поживних м'ясних протеїнів, що необхідні для підтримки м'язової маси та обмежена кількість вуглеводів та калорій в складі нових формул ORIJEN Fit & Trim сприяють відмінному здоров'ю тварин з надмірною вагою.

Формула ORIJEN Fit & Trim буквально переповнена м'ясними інгредієнтами, включаючи свіже м'ясо птиці, вирощеної на "вільному вигулі", цільні гніздові яйця, та рибу виловлену в дикій природі. L-карнітин природного походження стимулює метаболізм, а розчинна клітковина створює відчуття насиченості та забезпечує здоров'я травної системи.

Незабаром нові корми ORIJEN Fit & Trim будуть доступні всім Любителям Тварин. Для більш детального ознайомлення відвідайте наш сайт.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ ПРО М'ЯСНУ МАТЕМАТИКУ MEATMATH®?
ЯК БАГАТО М'ЯСА?
ORIJEN Fit & Trim містить 85% м'ясних інгредієнтів – всі інгедієнти визнані придатними для споживання в їжу людиною.

ЯК БАГАТО СВІЖОГО М'ЯСА?
2/3 м'ясних інгредієнтів - СВІЖІ або СИРІ сповнені користі та смаку. 1/3 - висушене м'ясо, що готується за температури 90°C зі свіжих м'ясних інгредієнтів, забезпечуючи концентроване джерело високопоживних протеїнів

ЯК БАГАТО ВИДІВ МЯСА?
ORIJEN містить неперевершене різноманіття м'ясних інгредієнтів, яке не зустрічається в жодному сухому кормі для собак та котів – ORIJEN Fit & Trim виготовлений зі свіжого м'яса курчат та індички, цільних гніздових яєць, та риби, включаючи оселедець, макрель, камбалу та хек. Всі інгредієнти доставляються до нас на кухні у співвідношенні WholePrey® включаючи, м'ясо, органи та хрящі, що забезпечує надходження всіх речовин природним та повноцінним способом.
Photo

Post has attachment
Public
ОНОВЛЕНІ КОРМИ ACANA PACIFICA ВЖЕ У ПРОДАЖІ!
Наші оновлені та вдосконалені формули ACANA Regionals Pacifica, для собак та котів, відтворюють багатство уловів чистих тихоокеанських вод Канади та являються ідеальним втіленням 3 запитань нашої М'ясної Математики MeatMath® : як багато м'яса? як багато свіжого м'яса? як багато видів м'яса?

Всі наші оновлені корми ACANA Regionals вже відвантажуються та незабаром з'являться в зоомагазинах. Для більш детального ознайомлення з новими формулами, завітайте на наш вебсайт.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ М'ЯСНУ МАТЕМАТИКУ MEATMATH® ВАШОГО КОРМУ?
ЯК БАГАТО М'ЯСА?
Раціони ACANA Pacifica містять 70% м'яса (формула для собак) та 75% м'яса (формула для котів), що вдвічі більше ніж в будь-яких інших кормах для котів та собак.

ЯК БАГАТО СВІЖОГО М`ЯСА?
1/2 м`яса в кормах ACANA є СВІЖИМ, забезпечуючи надходження поживних речовини у найбільш корисній формі, а інша половина це висушене м'ясо - концентроване джерело м'ясних протеїнів.

ЯК БАГАТО ВИДІВ М'ЯСА?

Корми ACANA Pacifica сповнені рибою, включаючи тихоокеанського оселедця, сардину, камбалу, хек та морського окуня, виловлених біля берегів о. Північний Ванкувер.

Всі ці інгредієнти доставляються у співвідношенні WholePrey® що являється відображенням природних раціонів та зменшує необхідність у додаванні довгого списку синтетичних добавок.
Photo

Post has attachment
Public

ОНОВЛЕНІ КОРМИ ACANA GRASSLANDS ВЖЕ В ДОРОЗІ!

Наші оновлені, вдосконалені формули ACANA Regionals Grasslands для собак та котів - це результат натхнення пасовищами Альберти та північними озерами Канади, які ідеально відтворюють 3 питання нашої М'ясної Математики MeatMath® : як багато м'яса? як багато свіжого м'яса? та як багато видів м'яса?

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ М'ЯСНУ МАТЕМАТИКУ MEATMATH® ВАШОГО КОРМУ?

ЯК БАГАТО М'ЯСА?
Раціони ACANA Grasslands містять 70% м'яса (формула для собак) та 75% м'яса (формула для котів), що вдвічі більше ніж в будь-яких інших кормах для котів та собак.

ЯК БАГАТО СВІЖОГО М`ЯСА?

1/2 м`яса в кормах ACANA є СВІЖИМ, забезпечуючи надходження поживних речовини у найбільш корисній формі, а інша половина це висушене м'ясо - концентроване джерело м'ясних протеїнів.

ЯК БАГАТО ВИДІВ М'ЯСА?

Корми ACANA Grasslands містять м'ясо ягняти, качки та індички, вирощених на вільному вигулі, цільні гніздові яйця з місцевих ферм та північну щуку, виловлену в дикій природі з чистих озер Канади. Всі ці інгредієнти доставляються у співвідношенні WholePrey® що являється відображенням природних раціонів та зменшує необхідність у додаванні довгого списку синтетичних добавок.
Photo
Wait while more posts are being loaded