Profile

Cover photo
Yarema Prykarpatskyy
Attended ЛНУ
Lives in Львів
992 followers|956,927 views
AboutPosts

Stream

Yarema Prykarpatskyy

Shared publicly  - 
 
 
Захистити інформаційний простір України та заборонити мовлення телеканалу «Інтер» вимагають представники громадських організацій, які підписали заяву “щодо проросійської інформаційної політики телеканалу «Інтер»”.

“Ми, небайдужі громадські активісти й інші представники українського суспільства, яке вже третій рік відчайдушно бореться супроти збройної агресії Росії та її «п’ятої колони» в Україні, висловлюємо глибоке обурення послідовно проросійською медійною політикою телеканалу «Інтер» і власне його черговою провокацією – радянськоцентричним концертом до 25-ї річниці української незалежності. Концертом, що згодився б для уярмленої УРСР 1990 року або для «окремих районів Криму і Донбасу» – але аж ніяк не для воюючої України, яка збройно протистоїть російським загарбникам”, – зазначено в заяві.

“Сценарій концерту, вислови ведучих і навіть добір пісень не видаються випадковими і наштовхують на думку про умисний задум медійників (а може, і власників?) телеканалу – якнайбільше розчинити українство, заретушувавши його у радянському спадку кривавої індустріалізації й культурної совєтизації (російщення). Згадано, та не було засуджено підрив радянським режимом Дніпрогесу, що забрав десятки тисяч життів українців. Натомість серед «видатних українців» названо і Булгакова – письменника, який не сприйняв і висміював визвольні змагання України у 1917-1918 роках.
Попри позірну паритетність у співвідношенні російськомовних та українських пісень, переважна більшість перших пропагували міфи про українських діячів як «гордість радянського Союзу» й про «славне радянське минуле» (навіть пісню «Прекрасное далеко» подано як… згадку про перші роки самостійності України!), тоді як майже не пролунало сучасних українських пісень про сучасне.

Українство у рамках концерту було вкотре штучно загнане в етнографічне гетто, а єдина – російськомовна – пісня про події на Донбасі так і не поставила питання щодо причин та наслідків російської війни проти України.

Фінальна частина цього розважального заходу, що наполегливо позиціонувався ведучими як патріотичний – дивовижним чином становила собою… спробу дискредитувати навіть історію України та її мову, підмінивши загальновідомі наукові факти звичними пропагандистськими штампами більшовизму й «русского міра». Так, наприкінці програми ведучі вели мову про переклад «Руської правди» не лише церковнослов’янською, але і неіснуючою «давньоруською» мовою, а «цитату» Ярослава Мудрого щодо необхідності єднання й неприпустимості чвар було подано чомусь … сучасною російською літературною мовою, яка у цитованому вигляді постала лише у XVIII столітті”, – зазначено у відозві.

“Показ провокативного концерту став лише черговим прецедентом систематичної інформаційної політики «Інтеру», що проявила себе у спробах дискредитації Майдану у 2014 році, виступах пропутінських співаків у рамках новорічного концерту 2015 року, діяльності громадянки Росії і прихильниці сепаратистів Марії Столярової на відповідальній посаді в «Інтері», не кажучи вже про звинувачення в узгодженні реакційної політики телеканалу з органами пропаганди донбаських терористів“, – нагадують підписанти.

“Показ такого концерту, як і демонстрація радянських комедій одразу ж після параду Незалежності, є наругою над почуттями українців й над пам’яттю про загиблих за Україну.

Такими програмами й інформаційною політикою телеканал «Інтер» неприховано позиціонує себе відверто проросійським медіаресурсом, за своїм несприйняттям українства – опозиційним не лише українській владі але і всьому громадянському суспільству, всьому українському народові, крім, звісно, осіб, які і досі погрожують розправою солдатам і волонтерам і ведуть мову про «дружбу» між Україною та російськими окупантами. Бездіяльність і мовчання української влади в цій ситуації також є обурливим!” – наголошено в заяві.

З огляду на це небайдужі активісти та інші представники громадянського суспільства воюючої України, вимагають:

від Президента України – якнайшвидше виступити із законодавчою ініціативою щодо розробки законопроекту про позитивний захист української мови на телебаченні, за яким мовлення всеукраїнських телеканалів здійснювалося б виключно державною мовою;
від Уряду, Парламенту й Президента України – ініціювати законопроект щодо захисту інформаційного простору України, що унеможливлять поширення у ЗМІ України матеріалів, прямо чи опосередковано вигідних путінському режимові РФ і таких, що пропагують або толерують «русскій мір» чи період радянського поневолення України;
від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення – вжити заходів щодо заборони мовлення телеканалу «Інтер».
Заява відкрита до підписання представниками громадських організацій та ініціатив України.

Заяву вже підписали:

Олексій Курінний, експерт Центру міжнародного захисту прав людини Національного університету «Києво-Могилянська академія»
Оксана Левкова, голова правління Всеукраїнської громадської організації «Громадський рух «Не будь байдужим!»
Святослав Літинський, керівник громадської організації «Незалежні»
Олексій Кляшторний, Фонд Оборони України, виконавчий директор
Сергій Оснач, член Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Державному агентстві України з питань кіно та член Координаційної ради з питань застосування української мови в усіх сферах суспільного життя України при Міністерстві культури України
Катерина Чепура, Громадянський рух “Відсіч”
Тарас Пісаржевський, співзасновник та координатор громадянського руху «Бойкот російського телерадіопродукту»
Юрко Зелений, заступник голови ТМО «Нівроку»
Сергій Пантюк, письменник, громадський діяч
Zen Antipop, громадський активіст культурний діяч, засновник руху «АNTIPOP», блогер
Лариса Ніцой, письменниця
Олександр Іванов, громадська ініціатива “Переходь на українську”
Роман Матис, громадський діяч, засновник ініціативи захисту прав україномовних “И так поймут!”
Максим Кобєлєв, голова ініціативи “Дріжджі”
Сергій Яригін, громадський діяч
Дмитро Лиховій, журналіст, головний редактор інтернет-видання “Новинарня”
 ·  Translate
View original post
2
Tolik Kyiv's profile photo
 
Дивився лівим вухом )) той концерт. Мені також він здався дивним. За 25 років було написано багато гарних пісень, навіть російськомовних (якщо керівництво Інтеру хоче там щось балансувати). От їх би й заспівали. Але якщо Інтер, який видається каналом у стилі совок для російськомовних людей середнього та поважного віку, хоче робити щось своє нелогічне, він має на це право, якщо не порушується закон. На мою думку, закон тут не порушено. Тому єдиним методом боротьби, якщо комусь хочеться боротися, є публічна критика БЕЗ звернення до влади про закриття каналу. Слова "при совку було краще", на мою думку, не є антизаконними. :) У нас формально декларується свобода слова.

Щодо новин і людей, які стоять за ними, ситуація складніша й вимагає уваги правоохоронних органів. До речі, люди, які роблять новини на Інтері, записані в якусь окрему фіктивну контору.
 ·  Translate
Add a comment...

Yarema Prykarpatskyy

Shared publicly  - 
 
Мусульмани у Ніцці до заборони поставилися скептично. Вони вважають, що у Франції є проблеми нагальніші, ніж жіночі купальники.
Це типу вони на себе натякають?
 ·  Translate
Заборону на буркіні, купальник, який закриває усе тіло, ввела низка французьких курортних міст.
1
Add a comment...

Yarema Prykarpatskyy

Shared publicly  - 
 
Прогулявся з доцею Стрийським парком. Знічев'я почав рахувати відсоток людей єзичних до україномовних, які будуть зустрічатися. Щось мене така статистика просто вбила: 36 єзичних на 11 україномовних за нецілих дві години. І це явно не туристи.
 ·  Translate
1
Tolik Kyiv's profile photoПавло Чуб's profile photo
3 comments
 
Якщо в вимові було харатерне дибілоідне "г" що аж вуха різало, то це ті самі, що з триколорами по даунбасу бігали. 
 ·  Translate
Add a comment...

Yarema Prykarpatskyy

Shared publicly  - 
 
 
Олександр Аронець: За аеропорт ім.Сікорського голосує українська «вата»
На сайті Мінінфраструктури стартувало опитування, чиїм ім’ям назвати головний аеропорт України! http://goo.gl/sdcv0R
Вже з першого дня тотальне лідерство в опитуванні захопило ім’я великого авіаконструктора Ігоря Сікорського. Мовляв, він народився в Києві, значить він український авіаконструктор.

Звісно, ми можемо себе обманювати, користуючись логікою нашого північного сусіда, та присвоювати Україні заслуги Сікорського, незважаючи на те, що сам Сікорський ніколи себе не асоціював з Україною, м’яко кажучи. Але чи правильний цей шлях, коли Сікорський не тільки не асоціював себе з Україною, але й був українофобом, а також творцем і меценатом російської діаспори у США.
Більше того, його сини чітко висловлювались про те, ким себе вважав Сікорський. Ось дві цитати:

«Ігор Сікорський: Батько вважав себе росіянином, любив Росію. В еміграції він незмінно підтримував своїх. Перші службовці його авіабудівної фірми – всі, як один, російські біженці. На авіасалонах в Ле Бурже він дружньо спілкувався з Мілем, Камовим та іншими радянськими авіаконструкторами».

«Ніколай Сікорський: Говорили ми вдома російською. Мене рано віддали в американську школу, і я практично втратив рідну мову, на превеликий жаль.

Повітря в будинку було просякнуто Росією, за трапезою батько з матір’ю могли довго обговорювати, скажімо, «Братів Карамазових». Батько дуже шанував Ніколая II».

Таким чином зрозуміло, звідки беруться голоси «за» Сікорського. За нього голосують росіяни, вся «наша» вата, а також люди, які на жаль не знають, з якою країною себе пов’язував сам Ігор Сікорський. І, безумовно, росіянам буде приємніше прилітати в аеропорт імені національного героя Росії Сікорського, аніж в аеропорт імені національного героя, мецената і будівничого України Гетьмана Івана Мазепи.

Тому дуже прошу віддавати голоси за дійсно українську особистість Івана Мазепу, людину, який в прямому сенсі будував Україну, звівши незліченну кількість церков та інших культових споруд, з якими Україна асоціюється у всьому світі.

Мазепа – один з найвідоміших українців у світі! Його постаттю надихались Байрон, Вольтер, Ліст, Ґюго, Делакруа та багато інших велетнів культури.

Це світова традиція – називати головні повітряні ворота країни іменами великих державних діячів. У Франції головний аеропорт – Де Ґолля, в США – Кеннеді, в Ізраїлі – Бен Ґуріона, в Чехії – Ґавела, в Туреччині – Ататюрка.

І звісно ж особистий шкурний інтерес – Мазепа покровитель і меценат моєї альма-матер Києво-Могилянської академії, яка свого часу називалась Могилянсько-Мазепинською академією. Тож, друзі могилянці, голосуймо за своїх!
 ·  Translate
23 comments on original post
1
івась тарасик's profile photoTolik Kyiv's profile photo
2 comments
 
Аеропорт імені проспекту імені Бандеромазепосікорськомалєвіча, блін. Був "Бориспіль" — хай буде "Бориспіль". На фіга міняти взагалі?!! Це ж навіть не декомунізація. "Світову традицію", яка — як дишло, хай засунуть собі до дупи.

Хоча, з іншого боку, хай хоч аеропортом імені дупи назвуть. І прапор перевернуть догори дригом по феншую. Усе одно в мене ніхто не питатиме. Активісти хЕрові. Тільки мутять бабло й прикриваються перейменуванням вулиць і клозетів.

Ти зі мною не згоден, Яремо? :)
 ·  Translate
Add a comment...

Yarema Prykarpatskyy

Shared publicly  - 
 
А ось хто такий Євген Білоножко, просувальщик ідей рускава міра, який раптом розписався на Європейській Правді: http://zaxid.net/news/showNews.do?russkoe_dvizhenie__u_formati_ukrayinapolshha&objectId=1398064
 ·  Translate
Поляки будуть говорити про підтримку, але часи коли до України ставились, як до незрілого партнера минули... В Україні не розуміють і не хочуть розуміти, що представників консервативної партії ПіС цікавлять деталі та символічні жести.
1
Tolik Kyiv's profile photo
 
Інколи сумнівні люди кажуть нормальні речі. :)
 ·  Translate
Add a comment...

Yarema Prykarpatskyy

Shared publicly  - 
 
Дрогобич кермує!
 ·  Translate
У Дрогобичі водіям громадського транспорту строго заборонено транслювати російську музику, зокрема шансон.
4
Add a comment...
Have him in circles
992 people
Богдан Гациляк's profile photo
DMITRIY PETROVICH's profile photo
Алиса Чудо's profile photo
Yanek Pupenski (Лучшие Приколы)'s profile photo
Ольга Байбуз's profile photo
Досье Инфо's profile photo
Лицар Гасин's profile photo
Игорь Малышев's profile photo
Tomasz Zawada's profile photo

Yarema Prykarpatskyy

Shared publicly  - 
 
Неприємно й інше. Так мало людей в Україні розмовляють українською! - каже Євгенія Баран, член української "Просвіти" в Енкарнасьоні. - Коли вітались чи запитували щось по-україньски в Києві, то нас не розуміли. Чому ми, народжені в Парагваї, вміємо говорити, а у вас, в Україні, - ні?
 ·  Translate
Обробляючи землю за дідівським методом, вихідці з Волині, Галичини та Полісся стали однією з найбагатших діаспор Латинської Америки
2
Олександр Жиденко's profile photo
 
У пошуках кращого життя до Парагваю приїздять і сучасні українці. Щоправда, діаспора не надто привітно їх приймає. А все тому, що з десяток українських емігрантів сучасності вже встигли обшахраювати місцевих. Нечесних і лінивих людей тут не шанують.

От же фашисти які! А як же єдінаястрана - Єдінийпарагвай?!
 ·  Translate
Add a comment...

Yarema Prykarpatskyy

Shared publicly  - 
 
 
Чи доводилось вам коли-небуть чути таку назву як «Карпатське море»? Мені так, однак я не мав жодного поняття що це. Коли ж вкотре, десь в мережі, перед очима знову промайнула ця назва, банальна люд…
View original post
5
1
Add a comment...

Yarema Prykarpatskyy

Shared publicly  - 
 
Відео зе бест.
 ·  Translate
У селі Великий Кучурів влаштували скандал через неякісно відремонтовану дорогу
5
Tolik Kyiv's profile photo
 
Килимок.
 ·  Translate
Add a comment...

Yarema Prykarpatskyy

Shared publicly  - 
 
Єфремова затримали тільки одного, хоча список мав бути довгий. Щось спадає на думку, що за 2 місяці попереднього арешту другорядні підозрювані злиняють з України, а потім Єфремов їх формально здасть, співпрацюючи зі слідством. Що, звісно, посприяє отримання умовного строку, а не повної котушки. 
 ·  Translate
2
Tolik Kyiv's profile photoОлександр Жиденко's profile photo
Add a comment...

Yarema Prykarpatskyy

Shared publicly  - 
 
 
Cкасування всіх пільг для релігійних организацій Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво Президента України
View original post
1
Add a comment...
People
Have him in circles
992 people
Богдан Гациляк's profile photo
DMITRIY PETROVICH's profile photo
Алиса Чудо's profile photo
Yanek Pupenski (Лучшие Приколы)'s profile photo
Ольга Байбуз's profile photo
Досье Инфо's profile photo
Лицар Гасин's profile photo
Игорь Малышев's profile photo
Tomasz Zawada's profile photo
Education
  • ЛНУ
    Теоретична фізика, 1991 - 1996
Basic Information
Gender
Male
Story
Tagline
На світі міста такого немає – Мій Львів – моя ти гордість і любов! Якщо кудись поїду – твердо знаю, Що неодмінно повернуся знов!
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Львів