Profile cover photo
Profile photo
Shqipmedia
12 followers
12 followers
About
Posts

Post has attachment
Rrjeti sizmologjik i Maqedonisë me stacione në Shkup, Shtip, Vallandov, Manastir, Ohër dhe Krushëvë, e mirëmbajtur nga Observatori Sizmologjik pranë Fakultetit Matematiko-Natyrorë, mëngjesin, ka regjistruar një tërmet në pjesën lindore të epiqendrës së…
Add a comment...

Post has attachment
Nga Flaka Surroi Kronika e një dëbimi; rregullimi i një aparature të shtrenjtë, që ndenji “e prishur” tre muaj; raport dëshpërues i Bankës Botërore për mungesën e zhvillimit ekonomik në Kosovë; dhe bllokada e buxhetit për veteranët – kjo do të mundë të…
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Legalizimi i prostitucionit në Shqipëri është një temë e hapur në vendin tonë, ku ka një debat nëse duhet ta legalizojmë apo jo. Kjo është edhe tema e bisedës së mbrëmjes në “Opinion”. Gazetarja e “GSH” dhe “News24” Klodiana Lala, ka theksuar në emisionin…
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Kuvendi i Republikës së Maqedonisë në seancën e sotme të 123-të do ta shqyrtojë Propozim-ligjin për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për tatimin e vlerës së shtuar, me procedurë të shkurtuar. Në rend dite janë edhe propozim-ligjet për ndryshimin dhe…
Add a comment...

Post has attachment
Edhe gjatë muajit shtator Policia e Shtetit ka asgjësuar rreth 100 mijë rrënjë kanabis në mbarë vendin. Sasia më e madhe është asgjësuar në Memaliaj dhe Tepelenë, ndërsa bimë janë gjetur edhe në Tiranë, Vlorë, Përmet dhe Mat. Pas korrjes dhe paketimit…
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded