Profile cover photo
Profile photo
Diesel Loko Distribution Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Nasza firma świadczy kompleksowe usługi. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Jeśli szukasz specjalistów, skontaktuj się z nami już dziś! Więcej szczegółowych wiadomości znajduje się na naszej witrynie internetowej http://diesel-loko.pl/. Dajemy gwarancję na wykonywane przez nas usługi. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapewniamy naszym klientom konkurencyjne ceny nie nadwyrężające kieszeni. Koniecznie sprawdź! Chętnie udzielimy wszelkich wskazówek oraz pomożemy w wyborze. Nasza firma istnieje już na rynku od dłuższego czasu. Więcej szczegółowych informacji jest na naszej witrynie internetowej http://diesel-loko.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma zajmuje się naprawą turbosprężarek. Zlecenia wykonujemy w ustalonym terminie. Zaufało nam już mnóstwo klientów. Pragniemy wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Dodatkowe informacje są dostępne na naszej stronie internetowej http://diesel-loko.pl/. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dajemy 100% gwarancję na oferowane przez nas usługi. Chętnie podejmiemy z Państwem współpracę po uprzednim ustaleniu wszystkich szczegółów. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy rzetelnie i terminowo. Informacje o naszej firmie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej http://diesel-loko.pl/. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferowane przez firmy: Miller Ingenuity, Clark Filter, Covrad GT oraz AMECO produkty pochodzą z naszej bezpośredniej dystrybucji, dzięki czemu możemy Państwa zapewnić o ich stabilność, jakości i dobrej cenie. Więcej o naszej działalności przeczytają Państwo na stronie: http://diesel-loko.pl/wspolpraca/
Add a comment...

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, opracowujemy nowe rozwiązania dla starego taboru kolejowego. Wsparcie techniczne renomowanych producentów gwarantuje Państwu najwyższą jakość wykorzystanych przez nas materiałów. Po więcej szczegółów zapraszamy na: http://diesel-loko.pl/projekty/
Add a comment...

Post has attachment
Oprócz dostarczania części do lokomotyw zajmujemy się również naprawą sprężarek, regulatorów obrotu, turbosprężarek, wentylatorów chłodnic produkcji EMD, urządzeń cięgłowych i wielu innych. Jeżeli chcą Państwo poznać więcej szczegółów naszej działalności albo spytać się o naprawę części, która nie została wyżej wymieniona, zapraszamy do kontaktu: http://diesel-loko.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto odwiedzić naszą stronę internetową http://diesel-loko.pl/. Oferujemy bardzo dobre usługi w przystępnych cenach. Pragniemy dla Was się dalej rozwijać i poszerzać wiedzę. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i również biznesowymi. Nie czekaj, skonsultuj się z nami już dziś! Serdecznie zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli szukasz części do lokomotyw w przystępnych cenach zgłoś się do naszej firmy już dziś. Zajmujemy się sprzedażą od wielu lat. Nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą, doradzą oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej http://diesel-loko.pl/. Zapraszamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma oferuje regenerację turbosprężarek. Ponadto mamy możliwość napraw prądnic głównych i pomocniczych. Zapewniamy atrakcyjne stawki! Więcej wiadomości możecie Państwo wyczytać z naszej strony internetowej http://diesel-loko.pl/. Zaufało nam już mnóstwo klientów, co potwierdzają pozytywne komentarze. Serdecznie zapraszamy.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded